Щодо лікарняних…

Шановні друзі, на сьогодні багато хто вже перехворів грипом чи іншими такими заразами, а дехто ще хворіє. Цікавить Ваша думка стосовно відносин в даному випадку роботодавця та найманого працівника. Що краще чи взяти лікарняний та в деяких випадках позбутись роботи чи ходити на роботу та  інших людей заражати ???

Є різні ситуації, наприклад:

1. Ходити на роботу, паралельно щось приймати, роботодавець наче задоволений, що робота виконується, а потім інші починають хворіти , після чого роботодавець починає замислюватись, чи вірно те, що співробітники бояться ходити на лікарняний….

2.Відразу взяти лікарняний, потім або роботодавець втрачає до тебе довіру (наче ти його зрадив) або взагалі звільняє…

Панове цікавить виключно Ваша думка чи ситуації  життя. :mail:

Завчасно дякую.

Щодо лікарняних…: 33 комментария

  1. Все залежить від організму. Є люди яким висока температура не заважає грати в баскетбол, а є які з ліжка не вмозі встати, впадають у сплячку. І хоч там апокалипсис, їх нічого не зачепить.
    Якщо роботодавець з головою, -то дасть відлежатись 3 дні без оформлення лікарняного. А там можно і з маскою походити на роботу. А ні, так 10 днів офіційного лікарняного, як би там не було, вплинуть на якість та продуктивність.

  2. Що краще чи взяти лікарняний та в деяких випадках позбутись роботи
    ==============
    Дурні та дороги — спільна біда… Я про начальників, які можуть позбавити роботи через те, що людина вийшла на лікарняний.

    Як лікар, звісно я вкажу, що краще 3-7 днів пролікуватися, ніж заражати інших та наражати на тривале лікування себе… Не скажу, що сам завжди правильно вчиняю. Однак, намагаюсь хоча б інших не наражати на небезпеку та використовувати маску (яку ще й регулярно замінювати треба, не буде ефекту від маски, якщо одну цілий день носити)…

    Але ніколи ніхто мені не забороняв виходити на лікарняний…

    Стосовно слів Азбукиведи, уточню тільки, що людина, яка на ногах переносить грип, більше ризикує стосовно виникнення його ускладнень. Тому, не завжди людина правильно вчиняє, коли виходить на роботу. А завчасно — не передбачиш. Бо 100 разів було все нормально, а на 101 — ненормально. Стосовно начальника з головою — 100%. Стосовно 10 днів — так не обов’язково на всі 10 днів брати. Можна на 4. Можна на 7. В залежності від перебігу хвороби.

  3. Если работодатель уважает закон, он будет признавать и больничный… Но и работник не должен злоупотреблять законом…

  4. Ну, если за 3 дня болезни уже увольняют… значит не так уж и ценят, чего за такую работу держаться? Все мы человеки, если действительно заболел — лучше пусть вылечится, работать толком всё равно не будет.

  5. Андрей как ты думаешь, что делать в случаи если работник берет больничный на неделю. А через неделю выходит на работу загорелый? :scratch: Везде, где я работал были такие случаи.

  6. Саш, я писав про РЕАЛЬНО хвору людину. Якщо людині безпідставно видали лікарняний, в нормальній країні… можна було б звернутися в правоохоронні органи. Та бажання видавати липові лікарняні зникло б не тільки в того лікаря, що видавав, але й в тих, хто хоч відголоски про це чув…

  7. Меня больше удивляет другое, откуда этот прикол вообще пошел? Что можно взять больничный и поехать на море))) :yahoo: Вот, где креатив :good:

  8. Александр Тертица говорит:
    28.03.2013 в 23:26
    Меня больше удивляет другое, откуда этот прикол вообще пошел? Что можно взять больничный и поехать на море
    ======================
    Ну всё проще простого: если работодатель начинает «затра**вать» работников, они начинают прикрываться законом… Это уже лет 20 в стране практикуется…

  9. komsomolka говорит:
    28.03.2013 в 23:00
    Ну, если за 3 дня болезни уже увольняют… значит не так уж и ценят, чего за такую работу держаться?
    ====================
    :good: :good: :good:

  10. На больничный однозначно. Хотя сам переношу на ногах. Не работодатель,а работа не позволяет.

  11. Олександре, а є ще третій варіант…..
    Застосовую його як роботодавець. Даю три дні на одуження, інколи тиждень (відлежатися без усяких лікарняних), коли бачу, що людина нездорова. Але обов»язково раджу викликати лікаря.Таким чином у минулому році не було жодного працівника на лікарняному. Тьфу-тьфу-тьфу.

  12. Оleksandr_Kucherenko, не совсем по теме, но, думаю, вы никогда не болели гриппом)) Когда грипп — то в принципе все равно, что там работодатель думает — встать не можешь (мой четырехлетний сын просил отнести его в туалет).

    а по теме: наверное, не только в работодателе дело, но и в наемном работнике. Если брать больничный ежемесячно, это никого не обрадует. А если отпроситься на два дня, чтобы его не брать, то всем будет удобней.

  13. Андрію, дякую, сам такий як кажуть…але іноді й день влома відлежусь…та й звісно головне щоб не захворіли колеги!

  14. У меня и начальство не принципиально в плане больничного, но я сама редко, даже по причине болезни, пропускаю работу.И суть тут не в том, что я такая отличница — трудоголик 🙂 . Ситуация такова, что если другие сотрудники могут перестраховывать друг друга и подменять, то мою часть работы не сделает никто (база данных, пароли и прочее). Потому, понимая, что то, что не сделано сегодня, завтра и т.д. будет накатываться, как снежный ком и разгребаться придется долго. Поэтому, очень понимаю тех, кто в любом состоянии сидит на работе. исключение, конечно, только когда болеет ребенок. там уже и мозги не работают и сердце не на месте. А вообще, конечно, это важно, не переносить на ногах болезнь, а нормально отлежаться. И хорошо, когда руководитель это понимает.

  15. Я теж так роблю. Немає чого ходити розносити вірус. В цьому році у нас весь офіс перехворів через те, що до нас прийшла на прийом хвора людина. Таким чином на 2 тижня у нас практично була паралізована повноцінна робота. Тож в мене виникло питання- чому тих хто розносять вірус не притягують до відповідальності?

  16. если работник берет больничный на неделю. А через неделю выходит на работу загорелый?Везде, где я работал были такие случаи.
    ————————————————
    Якщо такі випадки виникають через неможливість нормально і по-людськи піти у законну відпустку, то я цілком на боці працівника. В іншому випадку — я б демонстративно попрощався.

  17. только когда болеет ребенок. там уже и мозги не работают и сердце не на месте.
    _____________________________________ :yes: :yes: :yes:

  18. Як мінімум. А краще громадські роботи в лікарняних закладах — піклуватись про тих, хто має ускладнення після грипу. Буде повчально..

  19. когда болеет ребенок — выбора опять же нет. Ребенка с температурой в садик не возьмут. Поэтому, если нет бабушек-тетушек, приходится оставаться дома… И здесь опять же становится как-то все равно, что скажет работодатель и даже сделана ли работа, потому что по другому все равно никак.

  20. хочу спитати поважну громаду, ви можете порахувати лікарняні простого вчителя?

  21. маючи стільки інформації — ні. потрібно знати стаж, кількість годин, якій предмет викладає * від цього залежить надбавки, де які з них не враховуються в лікарняний), середній заробіток за останні 2 місяці, кількість днів лікарняних.

  22. Yuliya_Tuz говорит:
    29.03.2013 в 08:35
    =================
    :good: :yes:

Добавить комментарий