Що відбувається з передачею «Ми»?

Спершу хочу подякувати  керівництву і всьому колективу ОДТРК за те, що створили передачу «Ми» і тривалий час давали можливість, зокрема місцевим політикам, в прямому ефірі висловлювати власні думки, вести полеміку з опонентами, доносити кіровоградцям свою точку зору на ті, чи інші події.

Що ж змінилося? Чому зараз перестали запрошувати представників різних політичних сил?

Тим паче, що зараз відбуваються події, які зачіпають кожного українця і варті публічного обговорення і дискусії.

Нехай люди почують точку зору тих, кого обирали.

Що відбувається з передачею «Ми»?: 92 комментария

  1. Еще о телевидении. Никто не знает, Ющищен уже снял сюжет, как в николаевском УДАРе не выплачивают деньги агитаторам?

  2. Если по программе о евровыборе-хотим собрать как раз не политиков. Чтобы избежать » партийной символики» в словах.

  3. Везет николаевцам, а у нас нет. Приходят незаказные люди. Могу тебе контакты дать-вдруг , тема неоплаты оппозицией работы своих агитаторов заинтересует. Впрочем, ты же сам в УДАРе выяснить можешь. Вон на митинге в пятницу человек из Добровеличковки за обещанными пятью сотнями приехал. Поговоришь с таким «заказным»?

  4. Ген, я тебя уважаю, как человека и как журналиста, но эта ситуация — это просто позор, в том числе и Виталия Кличко, кстати.

    Просто заплатите людям заработанные деньги. И все. И тема будет исчерапана. В Кировограде, Николаеве или еще где.

    У меня была такая же проблема в 2006 году, когда я возглавлял городской штаб НУ на парламентских выборах. Центр, из-за вообщем хренового результата по всей стране, решил найти виновных. А до того не хотел выплачивать деньги членам ДВК, агитаторам, наблюдателям, работникам штабов и т.п. Но люди-то не виноваты, они сделали свою работу, реально отпахали. Поэтому мы нашли свои деньги (вплоть, до кредитов) и рассчитались с людьми. А потом уже сами разбирались с центром.

    А УДАРовцы, отвественные за эти вопросы, просто гавнюки! Людям за работу нужно заплатить! И все, никакой политики!

  5. Олександре, ваш комент має певний сенс. Зароблене людьми повинне бути сповна їм повернуте .
    Але. Мова йде не про оплату праці, а, як мені здалося, про наше телебачення, яке в цілому, і окремо деякими тележурналістами, доволі активно опікувалося проблемами ошуканих політичних заробітчан. Випадково — саме з опозиції. Разом з тим, прочитавши ось цю інформацію:
    «загальна сума невиплаченої заробітної плати працівникам області на 1 серпня 2013 року становила 35,7 млн.грн»(свіжішої не маю), виникає питання — скільки разів ви чули на ТВ назви підприємств і організацій цих боржників, і чи коли-небудь бачили в студії їхніх керівників? А там сотні! працівників і теж — «люди-то не виноваты, они сделали свою работу, реально отпахали. »
    Чи то зовсім інші люди і зовсім інші(не наші) боржники??? Чи просто не потряпляли в поле пильного зору наших телевізійників.??? Чи…???

  6. Горожанин

    я не збираюся вцілому аналізувати Кіровоградське ТБ тут, заведіть окрему тему і я напишу свою думку. Тут Гена Рибченков зачепив абсолютно конкретне питання — замовні сюжети про невиплату УДАРом грошей своїм агітаторам і т.п. Так от, чи є подібні сюжети про невиплати в Кіровограді, Миколаєві etc. про «Батьківщину», «Свободу» чи інших? Не має. Бо вони розрахувались. Про якісь інші їх дії — є. Питань нема. Але, панове УДАРівці, розрахуйтесь з людьми за роботу. Не будьте гівнюками. І все. Ідіть і мітингуйте далі і розповідайте, часто слушно, про замовні сюжети влади проти вас. Але заплатіть людям зароблені гроші

  7. 1. Взагалі- то я абсолютно не маю бажання аналізувати Кіровоградське ТБ — некомпетентний. Так, лише зауважив з конкретного факту.
    2. На всяк випадок — «Удар» не мій герой.
    3. Всі спірні питання, в тому числі і з заборгованості по зарплатні, повинні вирішуватися, як на мене, в законному порядку(в судах). Все інше маячня і дурно пахнущіє політичні вибрики протиборствуючих сторін.

  8. справа в тому, що 99% розрахунків під час виборчих кампаній в Україні ведуться готівкою (чи то йде мова про партії влади, чи опозиції), тому говорити про «законний порядок», в цбому випадку не доводиться. І так буде ще якийсь час. Просто можна з себе розігрувати дурника і розказувати, що все, що потрібно, згідно з чинним законодавством, ми заплатили. А можна просто розрахуватись з людьми за їх працю, або відверто заявити, що — ви — лохи, не підписали з нами паперів, зробили роботу і тепер ми на вас поклали. Саме так відбувається після виборів в УДАРі.

  9. Я от не розумію. В ЗМІ опозиція лає бабулєк, які віддають свої голоси «за гречку». У чому різниця між ними і такими ж бабусями-дідусями (є й молодші), які продають свою роботу за обіцяну винагороду? Я різниці не бачу. Якщо ви ЗА «ошуканих» актівістів-ударівців, то не маєте морального права звинувачувати тих, хто, наприклад, привів до влади у Києві Черновецького «за гречку». Ніякої принципової різниці між цими людьми немає.

  10. Борменталь говорит:
    26.11.2013 в 18:36
    —————————————————
    ….Мораль до моєі байки :good:

  11. Немного не в теме. А Дануца осуждал пенсионеров Черновецкого?

  12. anrobo говорит: 26.11.2013 в 22:32
    А Дануца осуждал пенсионеров Черновецкого?
    ==========================
    Не знаю. Но не получивших деньги от Удара поддерживал. Впрочем, вопрос в принципе, а не в частностях.

  13. anrobo говорит:
    26.11.2013 в 22:32

    Немного не в теме. А Дануца осуждал пенсионеров Черновецкого?
    ====================
    Переформулюю питання. Чи схвалює О. Дануца та ти, Андрію — дії «бабушек» Черновецького та інших, хто продає свій голос на виборах?

  14. Дело в том, что агитаторы не продают свои голоса, а работают на заказчика. То есть выполняют работу, за которую обещали деньги. Обе стороны взяли моральные обязательства. Теперь же сила, которая претендует на власть решила отказаться от таких моральных обязательств. Что судить? Пусть между собой разбираются. А в истории с бабушками и Черновецким была любовь))

  15. Ви порівнюєте неспівмірні речі. За продаж голосу передбачено кримінальну відповідальність. За роботу — передбачено винагороду.
    При чому обов»язок сплачувати податки лежить на роботодавцях, тому найманих працівників не можна звинуватити навіть у ухиленні від сплати податків. Вони чесно зробили свою РОБОТУ і заробили обіцяну винагороду. Ключове слово ОБІЦЯНУ.
    Якби перед виконанням роботи не було обумовлено розміру винагороди і термінів розрахунків — не було би і претензій. А так — це банальний кидок.
    І не треба розповідати про ефемерну «неморальність» грошових розрахунків за роботу на виборах. У всіх цивілізованих країнах вона щедро оплачується. При чому — офіційно.
    Тому звинувачувати співробітників штабів чи агітаторів за те, що вони працюють на виборах за гроші, все одно, що звинувачувати лікарів за те, що вони отримують зарплату замість того, щоб безкоштовно виконувати клятву Гіппократа!
    B-)

  16. Официально-это ключевое слово, кстати, для всех политиков в этой стране.

  17. anrobo говорит: 26.11.2013 в 22:49
    Дело в том, что агитаторы не продают свои голоса, а работают на заказчика.
    ===========================
    Вопрос спорный. Берущие «гречку» тоже работают на заказчика, по крупному счету.
    ============================
    ============================
    А в истории с бабушками и Черновецким была любовь))
    ======================
    :good: :good: :good: )))

  18. Як можна порівняти тих, хто тупо продає свій голос з тими, хто працює на виборах. Ці люди сидять на штабах з 7 ранку до 23 ночі, за просто так??? За ідею? Півроку? Ви мені якийсь дивний.
    Я от, наприклад, думаю, що лікар також має працювати безкоштовно. Чом би й ні. Це ж не робота, а покликання! :yahoo:

  19. CarivnaO говорит: 26.11.2013 в 23:03
    Як можна порівняти тих, хто тупо продає свій голос з тими, хто працює на виборах. … Ви мені якийсь дивний.
    =========================
    Хто працює? Ви про що? Їх прийняли офіційно на роботу? Їх табелюютть? Вони не розуміють, що, отримуючи чорний нал, вони сприяють порушенню закону?
    ===========================
    ===========================
    Я от, наприклад, думаю, що лікар також має працювати безкоштовно. Чом би й ні. Це ж не робота, а покликання!
    ======================
    Ви мені якась дивна!)) Лікар працює офіційно і т.д., очевидно, що це робота. Якщо він буде займатися медичною практикою неофіційно — його притягнуть до відповідальності.

  20. CarivnaO говорит:
    26.11.2013 в 23:03
    Як можна порівняти тих, хто тупо продає свій голос з тими, хто працює на виборах. Ці люди сидять на штабах з 7 ранку до 23 ночі, за просто так??? За ідею? Півроку? Ви мені якийсь дивний.
    ______________________________________
    После такого коммента и у меня различие между тупо продажными и «молодыми державотворцямы» как-то стерлось.

  21. Чи не вперше з Вами, Борменталю, згоден до кожної коми і крапки. Щодо політичних заробітчан/»проституток» та інших «роботях».

    Аж тошно від Сінченків та Дануци. ТОШНО.

  22. Никто не знает, Ющищен уже снял сюжет, как в николаевском УДАРе не выплачивают деньги агитаторам?
    —————————————————
    Гена, цілком можливо, що у Миколаєві є свої «козлы, которые мешают нам жить».І це не обов»язково має бути Удар. Удар — це наші, місцеві «козлы», а там можуть бути й інші.

    Як тільки правдорубу Ющищену ПРавильні люди у ПРавильних кабінетах покажуть миколаївських «козлов» — він обов»язково зніме про них сюжет.

    А мене, якщо чесно більше цікавить питання, чи встиг Ющищен подати до миколаївського МВК заяву про виділення земельної ділянки. Ну, щоб побудувати «дом с умом и без взяток»..

  23. Вон на митинге в пятницу человек из Добровеличковки за обещанными пятью сотнями приехал.
    ————————————————
    Ким обіцяними? За що? Яким документом зафіксовано? Хто свідок? Хто мав виступати податковим агентом?
    А аплодую стоячи таким кидкам «на гроші». Можливо хоч це наблизить крах політичного заробітчанства.

  24. Борменталю- в схеме Черновецкий-бабушки был принцип деньги-вперед, ну или сначала деньги потом стулья, а тут стулья сначала, а вот денег -дулю) Поэтому артисты в своем случае всегда берут деньги авансом от политиков, знают, что всегда возможно кидалово. Все равно-от оппозиции или провластных.

  25. Вот тут согласен-может эта история кого-то из агитпторов и научит работать по-белому. Что говорить, если на митингах всех политсил платят по 150-200 гривен. Куча видео есть.Конкретных людей. Они не прочь заработать любым способом.

  26. Вот тут согласен-может эта история кого-то из агитпторов и научит работать по-белому.
    ——————————————
    От тільки чомусь подібні акценти не розставляються у поглядовських репортажах. :whistle:

  27. А аплодую стоячи таким кидкам «на гроші». Можливо хоч це наблизить крах політичного заробітчанства.
    —————————————————-
    Власне про ЦЕ писав ще навесні, пишу і буду писати кожного разу, коли почую про «ошуканих» політичних заробітчан.

  28. Хорошо. Другая ситуация. Заказали такси, приехали и говорите-спасибо за волонтерство, денег не будет. А что? Договора нет, кто докажет? Тут как? Хреновое такси, ну или водитель, который решил подвезти? Такие для меня скорее отношения в этом конфликте.

  29. Хм. Если это не было понятно…При случае -скажу. Ок.

  30. Партійнофобія сягла коридорів КОДТРК. А чого, нормально! Політиків ми запрошуємо, щоб визначили різницю між перинатальним центром чи просто роддомом у Новомиргороді. Як це було на останньому ефірі, куди був запрошений.
    А про євровибір чи ТС нехай більше поговорять водії маршруток і доярки. Вони більше в темі ( без будь-яких образ представників цих потрібних суспільству професій).
    А що буде говорити політик-регіонал В.К.Манухін, який місяць тому мало сорочку не рвав на Симоненку в ефірі ток-шоу «Ми» за Євросоюз? Тому тепер без політиків. Валерію Костянтиновичу дали валідол і призначили рекламну паузу.

  31. Що діється взагалі із найкращою обласною ТРК України? Кубки, грамоти, премії, почесні звання!!!
    А на виході — пшик! Особливо вбив випуск ДзД у понеділок. Два дні у Кіровограді люди так-сяк мітингують під носом уТРК. Не те що сюжету, навіть дикторського рядка.(При цьому центральні канали темі Євромайдану віддали по 15-20 хвилин ефірного часу.

    Перше речення ведучої могло ввести у ступор непідготовленого глядача: У Бобринецькому районі перевернувся трактор…
    Ого-го подія вселенського масштабу. Євросоюз мєркнєт, і в такому ж дусі до кінця. Для повноти картинки і усвідомлення ситуації не вистачало «Лєбєдіного озєра»

  32. Именно что ДРУГАЯ. Потому что в Вашем примере «водитель такси» это как раз работник штаба, агитатор, наблюдатель. А «пассажир» — электорат, которому эти обиженные тем, что их в очередной раз кинули, чешут по ушам.

    Не, нет у меня к ним ни жалости, ни уважения. Из-за таких вот сограждан так хреново и живем. Представляете, что бы было, если бы ВСЕ отказались работать на дядю без оформления трудовых отношений? Это не только «работников» избирательных штабов касается.

  33. anrobo говорит:
    27.11.2013 в 00:26
    Хорошо. Другая ситуация. Заказали такси, приехали и говорите-спасибо за волонтерство, денег не будет.
    ————————————————
    Та нє, приклад невдалий. Існують «Правила надання послуг пасажирського автомобільного транспорту».
    89. Послуги таксі надаються громадянам у порядку черги на
    стоянках таксі та на шляху прямування, а також на замовлення
    (звичайне, термінове, нічне, усне, письмове чи по телефону).
    92. Розрахунки за послуги таксі проводяться після закінчення
    перевезення. На вимогу пасажира йому видається чек відповідно до
    оплаченої вартості проїзду.

    Фактично для споживача даний документ — це оферта. Сідаючи в машину, він її приймає, а значить зобов»язаний виконувати. Я вже мовчу про те, що машина повинна бути обладнана реєстратором операцій.

  34. Мабуть в ОДТРК немає боргів із з/плати, або отримують не погану «премію» від замовників.

  35. хм.. шановний Борменталь, спробую пояснити.

    Я за те, що будь-яка робота має бути оплачена. І бажано достойно. Коли Ви не маєте часу скопати город і домовляєтесь з сусідом, який має час і поьребу в грошах. Він приходить, робить робота, а Ви з ним не розраховуєтесь і посилаєте його в суд, це як називається?

  36. Ок. Грачевание. Тут договора нет. Только доверие.

  37. Сережа, внимательнее, а то опять, как с Табаловым получится-лапшу носили, а надо было со своих ушей снимать-в воскресенье вышли митингующие-в воскресенье показали, в понедельник не вышли-не показали, во вторник вышли-во вторник показали. Все выпуски на сайте.

  38. Щодо «бабушек черновецкого, бабушек тимошенко (99 року), антоньєвої і т.п. бабушєк», то я про них в своїх постах і словом не обмовився. Проте ставлюся до явища продажу своїх голосів негативно.

    А як, Ви, шановний Борменталь ставитесь до збору «благодійних» внесків в лікарнях, додаткових оплат послу лікарям з кишень паціентів, коньяків-шоколадок і т.п. подяк?

    Переконаний, що негативно, але закривати очі на це явище не можно. Україна живе в реаліях, коли праця лікаря не оплачується достойно, тому і існує вищеописане явище. Ви, коли були профільним заступником міського голови, могли оголосити йому всенародну війну. Ну, наприклад, організувати людей, які б провокували лікарів на хабар, долучити правоохоронців. Кількох (і, очевидно, не найгірщих) лікарів би посадили за грати, інші б після такого просто боялися брати «подяки». Чому ви цього не зробили? Відповіль очевидна. Це б нічого не змінило в медицині міста, окрім того, що кілька лікарів би сиділи за гратами. Якість надання медпослуг не покращилася б, грошей лікарям платити більше не стали і тп.

    Приблизно в таких самих реаліях сьогодні існують і організаційні процеси навколо політичних партій і виборчих кампаній. 90% людей там працюють неофіційно. Я думаю, що це не секрет ні для кого. Хотілося, щоб було інакше, але на разі так є.

  39. asilya

    кожного разу читаючи подібні пости зарікаюсь відповідати «анонімкам», але, очевидно, що у вашому організмі проходять дуоденогастральні рефлюкси, тому, традиційно, або випийте активованого вугілля, або зверніться до лікарів, їх тут, де речі, немало

  40. шановний Борменталь, я вас напевне здивую, але робочі години у виборчому штабі «УДАРу» табелювались. Кожен працівник заповнював картку кадрового обліку. На кожного приходило затверджене керівництвом розпорядження про прийняття на посаду. Кожен ставив підписи у відомостях про отримані за перший місяць кошти, писав розписки, в яких вказувалось, що гроші отримані, як з/п! А чорний чи не чорний нал, то не справа тих сотень працівників, яких взяв до себе на роботу в штаб Кличко, а його і інших відповідних органів.

  41. А что Вы хотели? ТРК управляют и работают в ней (в своем большинстве) безпринципные люди без стыда и совести, готовые в угоду высшему руководству родную мать продать. Ждать от них объективной и своевременной информации — это как снег в августе. Вот если ситуация в стране пойдет не по сценарию власти (а я надеюсь, что так и будет), то эти журнализды сделают разворот на 180 градусов и запоют новую песню. Вспомните Азирова и Богохульскую, стоящих на Майдане рядом с Ющенко

  42. в ОДТРК нет СОВЕСТИ и любви к Украине и украинцам! И это главное!

  43. Serenity, я вам больше скажу. Эта КОДТРК — центр центр вселенского заговора и мирового зла. Спасибо, что открыли глаза нам, простым людям. Пожалуйста, следите и дальше за деятельностью этой шпиенской организациии ,если что, сразу сообщайте нам, простым гражданам.Можно письмом, в ток-шоу «МЫ».

    пысы.Надеюсь, вы улыбнулись и вас попустило(стало легче).

  44. Меня и не напрягало. надеюсь вам, простому человеку из ток-шоу «МЫ», стало легче

  45. Олександр Дануца говорит: 27.11.2013 в 09:50
    Коли Ви не маєте часу скопати город і домовляєтесь з сусідом, який має час і поьребу в грошах. Він приходить, робить робота, а Ви з ним не розраховуєтесь і посилаєте його в суд, це як називається?
    ==============================
    Це називається свинство. Але ж ми говоримо не про стосунки сусіда з сусідом, а про стосунки роботодавець-найманий працівник. Перший випадок — побутові відносини. Другий — юридично, законодавчо закріплені, за які передбачена відповідальність.

    Олександр Дануца говорит: 27.11.2013 в 10:04
    А як, Ви, шановний Борменталь ставитесь до збору «благодійних» внесків в лікарнях, додаткових оплат послу лікарям з кишень паціентів, коньяків-шоколадок і т.п. подяк?
    ==========================
    Різні речі, знов таки ж. «Благодійні внески» єдиний спосіб вижити лікувальним закладам, скорочення яких (закладів, а не внесків) перш за все вдарить по пацієнтам. Самі ж кажете, що реалії такі.

    Інше, перелічене Вами, це те ж саме, що, наприклад, квітами та дарунками закидають акторів. Сподобався — отримав подяку. Нормально. Інша справа, якщо вимагають «до того».

    Але я не уявляю, щоб медики вийшли на акції протесту тому, що їм не дають «додаткових оплат послу лікарям з кишень паціентів, коньяків-шоколадок і т.п. подяк», а журналісти б їх підтримали. А Ви?
    ==============================
    Ви, коли були профільним заступником міського голови, могли оголосити йому всенародну війну. … Чому ви цього не зробили? ==============================
    Тому, Олександре, що словосполучення «заступник міського голови» не є синонімом поняття «дурень»))

    CarivnaO говорит: 27.11.2013 в 11:04
    шановний Борменталь, я вас напевне здивую, …
    ===========================
    Так, здивували, не знав. Тоді питання, чому не подають до суду, а мітингують?

  46. Гулевич какой-то нервный и неадекватный :scratch:

  47. У Черкасах ряд активістів до суду подали, однак їм відмовили на основі свідчень представника голови Черкаської облорганізації про те, що це була волонтерська робота. Інші докази до уваги не брались…
    Суди під будь-якими приводами (часто надуманими) відмовляються судити справи, повязані з політпартіями. Така цікава практика, на жаль…
    :unsure:

  48. :wacko: Я запутался! А что, каждый волонтер «заповнює картку кадрового обліку. На кожного приходило затверджене керівництвом розпорядження про прийняття на посаду. Кожен ставив підписи у відомостях про отримані за перший місяць кошти, писав розписки, в яких вказувалось, що гроші отримані, як з/п!»?? :unsure: Ведь волонтер — «человек, добровольно занимающийся безвозмездной общественной деятельностью», как пишет википедия. Какая зарплата?

    Дмитре, якщо людина дурна і ведеться, ведеться, ведеться… на одну й ту ж оборудку, то вона не достойна ні поваги, ні жалю, ні підтримки, ні захисту.

  49. якщо людина дурна і ведеться, ведеться, ведеться… на одну й ту ж оборудку
    ————————————————
    Тут, мабуть, трохи інше. Адже переважно більшість так званих «ошуканих» — професійні політичні заробітчани, які брали участь у таких дійствах не вперше і не вдруге. І завжди башляли, а тут такий облом. И на старуху бывает проруха. :yes: Зрештою, це прекрасно, що так сталося.

  50. Борменталь
    «Різні речі, знов таки ж. «Благодійні внески» єдиний спосіб вижити лікувальним закладам, скорочення яких (закладів, а не внесків) перш за все вдарить по пацієнтам. Самі ж кажете, що реалії такі.»

    Я з цим абсолютно погодожуюсь. Але це не різні речі. Вони так само не дуже законні, як і винагорода на виборах за роботу в штабах та ДВК. Зараз такі реалії і це треба прийняти.

    Без ДВК не може бути виборів. Вони зазвичай формуються з кількох осіб (як правило, з десяток) Зарплати отримують лище двоє — голова і секретар. Всі інші отримують невелику компенсацію за роботу в день вибрів. Проте працювати треба не лише в цей день. Член ДВК має відвідувати засідання ДВК і перевірити по спискам довірену йому частину виборців. Він має знайти час, бажання це зробити, а грошей за це від держави не отримає. Можна звичайно припустити, що такі члени ДВК мають це робити через свою суспільну свідомість)) І такі, до речі, є. Але скільки їх? Наприклад, в Кіровограді приблизно 100 ДВК, це щонайменше 1 тис. членів, з них приблизно 200 на з/п. Тому лишається знайти всього 800 свідомих які безкоштовно попрацюють в комісіях. Як людина, яка пройшла не одну виборчу кампанію, скажу Вам, що це не реально. Тому в українських реаліях це працює наступним чином: політичні сили (або кандидати), які зацікавлені в відстоюванні свого результату, контролі за перебігом голосування і т.п. обіцяють грошову винагороду своїм членам ДВК за цю роботу. І таким чином забезпечується нормальна робота комісій. Інакше, в сьогоднішніх реаліях, туди просто ніхто не йшов.

    А от пообіцяти таку винагороду за роботу і не заплатити, це і є свинство, як Ви висловились.

  51. Свинство — це коли займаються політичною проституцією (бігаючи до різноманітних провладнолатентних партійних проектів), і «корчуть» з себе «справжніх опозиціонерів».

  52. Олександр Дануца говорит:
    28.11.2013 в 10:08
    ————————————————
    Ось нарешті ви, Олександре, розставили все по своїх місцях, а заодне, здається, поставили і всі крапки над «І».
    За Законом(!) член ДВК не отримує від держави зарплату за свою роботу. Тобто закон передбачає формування ДВК виключно за рахунок «суспільно свідомих» громадян. Читай — ОДНОДУМЦІВ, які розділяють і підтримують погляди, програму, політику… кандидата.
    Але виявляється (за вашими словами) ТАКИХ людей у кандидатів (партій) не набирається навіть на місця в комісіях, не кажу вже про агітаторів. І тоді ВИ (тут і далі — умовно політики) банально… КУПУЄТЕ «однодумців». І чим більше у Вас грошей (на чл.ДВК + агітаторів, друк.агітки, проплачені статті, «соцпакети» і т.і.) тим більше шансів виграти вибори! З іншого боку, ваш незаможний суперник, ГІПОТЕТИЧНО і чесніший, і порядніший, і досвідченіший, апріорі шансів майже не має. І формуються потім ради, в т.ч. і кіровоградська, з власників «пароходів, самольотів» і … маршруток.
    Та ми начеб-то не про них, а про тих, кого ви «купили». Як на мене, це глибоко аморальні і безпринципні люди. Адже ставши за гроші вашими «однодумцями», вони фактично працюють проти СВОГО, натомість абсолютно іншого вибору, можливо більш гідного, але небагатого.
    Оце і є справжнє СВИНСТВО. І те що сталося з ними в «ударівців» гарний їм всім урок.
    Побільше б розголосу!
    П.С.
    Підозрюю, Олександре, що захищаючи «запроданців», ви намагаєтеся тим самим зберегти БАЗУ потенціальних рекрутів для своїх наступних виборів.

  53. горожанин говорит:
    28.11.2013 в 17:10
    ______________________________________
    :good: +1 like

  54. Якщо слідувати Вашій логіці, то давайте взагалі заборонимо друкувати листівки, матеріали в ЗМІ, борди, утримувати штаби і т.п. І, взагалі, заборонимо витрачати гроші на виборчу кампанію. Нехай люди без всього цього обирають «незаможний суперник, ГІПОТЕТИЧНО і чесніший, і порядніший, і досвідченіший, апріорі шансів майже не має.»

    Я підтримаю таку ініціативу, адже, порівняно з Шаталовим, Табаловим, Березкіним не маю таких коштів, щоб витратити на виборчу кампанію.

    Але так не буде, тому, як і в суспільстві є майнове розшарування, так воно є і у виборчих кампаніях. До речі, в усьому світі.

    Давайте, взагалі заборонемо витрачати гроші на вибори, в т.ч партіям. Боюсь, що виборів більше не буде

  55. «П.С.
    Підозрюю, Олександре, що захищаючи «запроданців», ви намагаєтеся тим самим зберегти БАЗУ потенціальних рекрутів для своїх наступних виборів.»

    а це, взагалі, маячня. Про яких запроданців і яких рекрутів Ви ведете мову?

  56. Працював, правда в дев»яностих. Більше того, був кандидатом в депутати на виборах до міської ради (початок двотисячних) на Олексіївці.
    Жоден член комісії в мене, як і агітатори, не були матеріально стимульовані. Всі були моїми однодумцями. І їх вистачало. Програв… кілька десятків голосів.
    Опонент не приховував потім (вчив), на нього в комісіях працювали (рахували?) представники навіть деяких інших кандидатів. Ну і адмінресурс в «обличчі» КРЕПА. Так що досвід певний маю.
    Ваш скепсіс мені зрозумілий — навіть друзів важко «за просто так» залучити. Але я і не заперечую. Мова про інше. Політики, зокрема і ви, навіть не ставите питання щодо зміни цієї хибної практики. Гроші є, ума, соррі, відданих однодумців на кампанію, можна і не шукати. Адже «куплені» цілком здатні створити ілюзію авторитетності свого «роботодавця» в очах елєктората. Тому в значній мірі «завдячуючи «і цьому факту, вибори і перетворилися у нас не на змагання ідей і програм, а

  57. Руслане, у принципі, я з тобою згоден. Тільки одне уточнення. Дурили завжди. Більше-менше, але дурили. А тут надурили глобально! Абидна, панимаш! :yes:

  58. Олександре,
    я розумію, Ви відповідаєте на те, на що вважаєте потрібним. Це нормально.

    Мене от що ще цікавить. Я не знаю, як це відбувається в країнах ЄС. Ну, як там платять людям, задіяним у виборах. Невже також чорним налом? Чесно кажучи, не вірю. Але хотілося б почути від людини знаючої.

  59. В принципі, десь так воно і виглядає, Валеро. :good:

  60. Давайте, взагалі заборонемо витрачати гроші на вибори, в т.ч партіям. Боюсь, що виборів більше не буде
    ————————————————-
    Не лукавте. Будуть. Тільки давайте витрачати гроші з ПРОЗОРО сформованих виборчих фондів і в їх межах. І листівки друкувати, і матеріали в ЗМІ, і борди, утримувати штаби і т.п., як » в усьому світі».

  61. Ну чому заборонити? У кожного кандидата є виборчий фонд. Все можна робити чесно і прозоро. Знайди спонсорів, наповнюй фонд, плати законно.

  62. П.С.
    І давайте не плутати технічних працівників штабів з відданими партійній, чи ще якій, ідеї людьми. Якщо з останніми дефіцит, то нічого плутатися «під ногами» і збивати з пантелику народ.)))

  63. та чому ж, я готовий відповідати на будь-які питання.

    Шановний, Борменталь, а скажіть а в країнах ЄС є поняття «благодійних внесків» в лікарнях? Шоколадок, коньячків?

    Я не лише не вірю, а й точно знаю, що не має. Я там був і лікувався

  64. ))Якщо Ви там лікувалися і цікавились, як фінансуються лікувальні заклати ТАМ, то маєте можливість порівняти з тим, яке фінансування ТУТ. Скільки відсотків ЇХНЬОГО ВВП виділяється на охорону здоровья з бюджету (10-12%, США — 15%), плюс медичне страхування. ТУТ на охорону здоровья виділяється менше 4-х відсотків ТУТЕШНЬОГО ВВП, страхове фінансування відсутнє. Зауважте, що вартість обладнання, інструментарію, медикаментів ТУТ і ТАМ однакова, а часто ТУТ вища.

    Ну і мабуть знаете, які заробітні плати медиків ТАМ, і які ТУТ. Лікар-хірург, який виїхав у Німеччину, працює там не лікарем, а помічником сімейного лікаря (рівень нашої медичної сестри) отримує більше 3-х тис євро/міс плюс увесь соціальний пакет. У нас він, оперуючий хірург 1-ї категорії, отримував біля 2,5 тис грн. То про які шоколадки-коньяки ТАМ взагалі може йти мова?

    Останнє. ТАМ на благодійні/спонсорські кошти існують цілі лікувальні заклади.

    Але ми відволіклися від теми, мова ж іде про фінансування виборів, а не медицини.

  65. Так у тому і річ, що в УДАРі не працювало жодного волонтера. Абсолютно всі отримували ту чи іншу винагороду за свою роботу на виборах. Абсолютно всі були найманими працівниками. З чого ви взяли, що в УДАРі працювали волонтери?

    Сергію, я працював на різних виборчих кампаніях і маю досить великий досвід у цій справі, як на свій вік. Мене кинули вперше. І цей кидок був дуже нелогічним. Як, власне, і вся кампанія, яку УДАР чомусь вперто не хотів вигравати, і робив все для того, щоб «злити» кампанію.

    Питання на справді ж не в грошах, а в чесності політиків. Якщо політик не виконує обіцянок перед своїми соратниками, то він точно не виконуватиме обіцянок перед виборцями…

  66. Руслане, розумію твоє злорадство. Напевне, тобі не вдалось стати одним із таких «заробітчан» — от ти і тихо ненавидиш тих, хто вміє працювати на виборах і кого завжди запрошують…

    Але робити із професійних «штабістів» головних «ворогів народу» і звинувачувати їх у всіх земних гріхах не варто. Лихварство в цивілізованому світі завжди вважалось одним із найганебніших занять, а банкіри — чи не найбільші шахраї у світі…

  67. Діма, спочатку думав, як би так тобі ефектніше відповісти.. А потім вирішив, що варто просто поспівчувати. Причому глобально…

  68. Пане Сергію, обома руками ЗА. Однак цього не відбувається з багатьох причин.
    По-перше, законодавством чітко прописано, на що можуть бути витрачені гроші з виборчого фонду. Як не дивно, але зарплат в цьому переліку нема.
    По-друге, цього не бажають спонсори, адже тоді питання «звідки гроші» можуть виникнути у податкової.
    По-третє, цього не хочуть політики, адже тоді можна буде вирахувати спонсорів.
    По-четверте, партіям тоді доведеться платити податки із зарплат, а отже, доведеться збільшувати витрати на штаби, і вартість кампанії зростатиме ще вище.
    По-п»яте, перелік можна продовжувати…

    Для того, щоб фінансування виборчих кампаній було прозорим, необхідно вивести гроші з тіні. А для цього необхідно навести лад у податковому законодавстві і дійсно максимально його спростити і знизити податковий тиск, а також максимально відкрити всі бюджетні процеси… але це зовсім інша історія…

  69. «Питання на справді ж не в грошах, а в чесності політиків. Якщо політик не виконує обіцянок перед своїми соратниками, то він точно не виконуватиме обіцянок перед виборцями…»
    =========================
    От із цим погоджуюсь повністю, на усі 100500! :good:
    Все ж інше у вашому Ударі так заплутано, що годі розібратись. Принаймі мені. Тому вже нецікаво.

  70. «Для того, щоб фінансування виборчих кампаній було прозорим, необхідно вивести гроші з тіні».
    ========================
    Можна чекати, поки змінять законодавство. А можна не йти на ті роботи, де платять «у конвертах». Зараз почую, що нема за що жити, люди йдуть щоби хоч щось заробити… А якщо навіть не усі наймані працівники, а більшість, скажуть рішуче НІ тіньовій економіці, якщо «підприємці» не знайдуть нелегальної робочої сили, то це ганебне явище зникне. Розумію, що це утопія. То про який ЄС взагалі мова?

  71. Не зовсім погоджусь. Можна чекати, поки змінять законодавство, а можна самим лобіювати зміни. От цим я найближчим часом планую активно зайнятись.

    Ефективність відмови від «тіні» одиниць, на жаль, нульова. Тому що більшість ніколи від цього не відмовиться. А на меншість ніхто не зважатиме.

    Це ганебне явище саме по собі не зникне, для його ліквідації необхідна політична воля керівництва держави, якої наразі нема…
    B-)

  72. Послухайте, віддані люди є завжди. Майже в усіх партіях. Наприклад, у компартії їх найбільша питома вага зі зрозумілих причин. Але жодна партія сьогодні не може заповнити всі необхідні напрямки під час виборчої кампанї лише відданими людьми. Хоча, запитайте будь-кого з керівників місцевих осередків партій і вони порвуть на собі сорочку, що у нас лише за ідею і на громадських засадах. Звичайно, це не так.

  73. я за, щоб було прозоро. Але тоді Ви суперечите своїй вище викладеній думці. Як же виборець обере «ГІПОТЕТИЧНО і чесніший, і порядніший, і досвідченіший,», коли «власники «пароходів, самольотів» і … маршруток.» абсолютно прозоро можуть наповнити свій виборчий фонд кількома мільйонами (зараз немає обмежень щодо сум). А той «гіпотетичний» максимум кількома тисячами

  74. Богдановичу, Кобцу:
    почему ОГТРК так застенчиво обходит ситуацию, сложившуюся вокруг элеватора АПК «Ника»?
    что, не было команды?
    или песпредел ПР — не формат ОГТРК?

  75. Сережа, я с тобой в таком тоне общаться не буду. Ты меня с кем то путаешь. А с такими вопросами( АПК «Ника») лучше в УБОП обращаться. Там ответят.

  76. а ты что слышишь мой тон?

    и при чем здесь УБОП?

    тебя можно с кем то спутать?

  77. А що то вчора було? В найкращий ефірний час по центральному каналу Кіровоград крутили передачу про бувшого прем’єра ЮВТ.
    Шановні, хіба Вам не цікавий рейтинг каналу, хібе це «СМІТТЯ» хоче дивитись більшість глядачів, які, до речі, фактично утримують державну ТРК? Може я не правий???

  78. …абсолютно прозоро можуть наповнити свій виборчий фонд кількома мільйонами (зараз немає обмежень щодо сум).
    ——————————————————
    Маєте рацію. Але і я не суперечу своїй думці.
    Більше того, здається нарешті ми обопільними зусиллями підійшли до думки головної.
    В багатьох країнах світу розмір виборчого фонду обмежений і жорстко прив»язаний до мінімальної заробітної плати. В Росії до речі теж. Саме тут заритий «український» собака.
    Але наші політики зовсім не горять бажанням його розкопувати. Адже тоді «гіпотетичний» отримує реальні шанси вести на рівних свою кампанію в боротьбі з власниками «пароходів».
    Якщо не помиляюся, питання з виборчими фондами було визнане Венеціанською комісією одним з головних недоліків українського виборчого законодавства.
    На мою думку, для сучасної ситуації в Україні(з монополією грошей на ВСЕ!) вирішення цієї проблеми, маю на увазі відповідні зміни в законодавстві, є архі актуальним.
    Можливо тоді не виникатиме і подібних дискусій навколо «гівнюків» і «запроданців». Бо все буде ПРОЗОРО до нєпрілічія. Повинне бути!

  79. to горожанин
    ______________________________________
    полностью согласен с вашими комментариями. Но то, что вы пытаетесь донести свои безусловно правильные мысли до тех, кого asilya называет «політичні заробітчани»(самое мягкое определение) и в союзниках у вас член ПР у меня вызывает 🙂

  80. Так хто ж їх плутає? Проблема тільки в тому, що останніх у парламентських партіях взагалі немає. З 5-ти партій лише дві мають такий-сякий ідеологічний антураж і імітують боротьбу за певні ідеї, тим самим примудряються знайти собі рядових активістів, які готові працювати «за просто так», даючи можливість своїм босам класти в свої кишені гроші, передбачені на оплату їх праці…
    B-)

  81. Повторюсь, проблема прозорості та відповідальності — це не лише проблема виборчих фондів — це системна проблема, яку однозначно необхідно вирішувати.

    На жаль, нинішня парламентська опозиція не пропонує жодного дієвого механізму її вирішення… а хотілося б мати вибір…

Добавить комментарий