В Кіровограді відбудеться акція — нагадування депутатам

На прохання моїх друзів, яким небайдуже життя бездомних людей, публікую наступну інформацію (дослівно, без правок):

Нагадування депутатам – «Служіння громаді повинно бути цілю життя»
28 листопада 2014 року громадські організації «Нове покоління», «Флора» та «Територія успіху» організовують акцію: о 13.00 біля кіровоградського міськвиконкому для безхатченків будуть роздавати обіди. Мета акції – нагадати депутатам міської ради, що вже більше 5 років ходять одні розмови про створення Центру для безпритульних та звернути їх увагу на цих безпорадних людей.
На площі біля міської ради встановлено пам’ятник людині, яка турбувалась проблемами міста та його жителів - Олександру Пашутіну. Він «служив громаді» і своїм девізом користувався в роботі та житті. А що ж роблять тепер чиновники та депутати міської ради? Чому безхатченків обходять стороною і не звертають належної уваги до їх проблеми? Адже, вони такі самі члени нашого суспільства і потребують допомоги. В решті обласних центрів України соціальні заклади вже давно діють і співіснують із мешканцями міста. Чому ж досі кіровоградські чиновники бездіють?
Організатори акції: коаліція громадських організацій БГО "Нове покоління", ГО "Флора", ГО "Територія успіху"

teritoriy@i.ua pres-centrteri@ukr.netflora2000@i.ua

В Кіровограді відбудеться акція — нагадування депутатам: 1 комментарий

  1. Молодці! Браво! В ДЗД сьогодні сказали, що плануються серії повторів. Ну, з першого разу до влади навряд дійде… Шкода, що у наших блогерів цей пост цікавості не викликав. Втім, це стало правилом…

Добавить комментарий