«Цой — без тебя сложно!»

Є нашому славному місті стіна Цоя.  ЇЇ створили фанати групи. Вони навіть приносять до неї цигарки, які, як вони кажуть, любив співак і кожного дня міняють квіти. до речі ці фанати є активістами однієї політичної сили.її створили прихильники творчості гурту "Кіно"

«Цой — без тебя сложно!»: 14 комментариев

 1. маразм, вони активісти «Свободи». Сергійко це скромно замовчав!

 2. А при чем здесь сочувствие фанатов какой-то политической силе? Вы хоть Цоя в политику не ввязывайте. Вообще помешались. Начните еще его с Лариным сравнивать. Ах, Сергей Николаевич, такой же прямой и бескомпромиссный. Чмоки-чмоки ниже спины.

 3. Если это своеобразный памятник, то какой-то он унылый и мелковатый…

 4. Спс, просто тема больная. Задрала эта политика

 5. я ж не винен, що її автори політичні діячі…. створили б цю стіну лікарі — написав би про лікарів…. чи для Вас тема медицини також жалюгідна?….

 6. Жалюгідне СТАНОВИЩЕ медицини. І рівень виховання та культури в суспільстві. Та способи нахамити, використовуючи професію співрозмовника, також гідні великого жалю…

  А так, все нормально… Не буду вимагати доказів створення цієї «стіни» саме одною політичною силою, не буду вважати, що повага та шана до Віктора Цоя — є якоюсь політичною ознакою. Гадять під заборами як безпартійні, так і представники будь-якої партії. Жлобство — це ознака індивідуальна, а не партійна.

  «Это только гриппом все вместе болеют, а с ума по одиночке сходят» (с) — класика радянської мультиплікації…

 7. я навіть не знав, що Ви лікар…… просто це перше, що згадалось…. щодо партійності і Вами повністю згоден… просто хотілось показати, як світле можна перетворити на жалюгідне…..

 8. я навіть не знав, що Ви лікар
  =====================
  Дивно, це прямо написано на моєму ніку. Втім, вибачте за те, що я мав підозру стосовно цього. Виходить, я помилився.

Добавить комментарий