Труїться на здоров’я. Або скандал відносно вчорашнього хліба

Виходячи із жвавості обговорення моєї статті опублікованої на сайті Корреспондент Net відносно якості хліба, яким годують Кіровоградців. Враховуючи таку популярність серед блогерів політичної сили якою опікуються власники виробництва, яке власне годує Кіровоградців цвілим хлібом, можу лише бобажати доброго здоров’я. Труїться й надалі, якщо Вам це так подобається!  А для тих, хто хоче зарчуватися якісними продуктами пропоную фотографувати неякісні паляниці і відсилати знмки на мою пошту.

Особисто я впевнений, що ми з Вами гідні кращого! Кіровоградці заслуговують відповідального ставлення до себе з боку виробників, навіть якщо вони й монополісти.

P.S. Доречі виробник згаданий туту http://blogs.korrespondent.net/users/blog/shurikbtr/a69114 зарані попереджає виробників, що хліббільше 48 годин з моменту виготовлення не пролежить. Тому шановні, якщо хочете — можете харчуватися цвілим хлібом. А особисто я буду купувати у іншого виробника.:bye:

Труїться на здоров’я. Або скандал відносно вчорашнього хліба: 18 комментариев

 1. Враховуючи таку популярність серед блогерів політичної сили
  ==========================
  🙂
  Всі, хто одностайно не погодився з автором «розслідування» — автоматично записані у шанувальники конкретної політичної сили. Прикольно. А ще є люди, які споживають хліб не за політичною ознакою… Уявляєш? :wacko:

 2. Далі буде? Чекатиму. Сподіваюся, буде й дегустація хлібу різних виробників, його експертиза в сан. станції та експеримент — хліб якого виробника довше пролежить… Такий собі міні-варіант «Знаку якості»… Це було б корисно. :yes: За умови об’єктивного аналізу.

 3. Я понял! У продавцов нужно требовать не сертификаты качества а партбилет производителя ! :good: :good: :good: (я не являюсь членом или поклонником семьи собственников хлебзавода) А вообще то надоело воевать с соседями. Мы же всю нашу пролетарскую неновисть выплескиваем на ближних. Которых до сих пор любили и уважали , и которые отличаються от нас только своим предпочтением цвета ярма , что на нас оденут после выборов. Ну были у власти апельсиновые , нам что жить стало лучше? Поменяли на бело-голубых , что то изменилось хоть что то в лучшую сторону ?

 4. Харошая тема! Пиред выбарами асобинна! Табалаву следавала паследавать примеру гаспадина Бирозкена и сминить палитичискую ариентацыю на ПРавильнаю. И тада бы и хлеб Формулы для топикстартира кльовим бил бы.

 5. Свідок Покращення говорит:
  ——————————————————-
  Здається, близько до того. :yes:

 6. какая веселая тема…после сложного дня читать такие чудные комменты — одно удовольствие..
  Саш, сегодня купила хлеб, понюхала, посмотрела, даже укусила… нормальный такой..горчичный вроде называется.. :yes:

 7. сегодня купила хлеб, понюхала, посмотрела, даже укусила
  =====================
  :yahoo: :yahoo: :yahoo: :good:

 8. ну вот.. справедливости ради, должна признаться в следующем:
  сегодня в свежем хлебе , всередине батона обнаружила два цвелых кусочка (батон был резаный)..ну вот такое…конечно, полагаю это просто случайность.. но т.к. у меня обостренное чувство справедливости, решила признаться.. :yahoo:

 9. Есть идея, как улучшить качество хлеба в Кировограде: Табалову написать заявление в Партию Регионов.

 10. Оказывается, уже кому-то идея уже пришла) Я, просто, не прочитал коменты..

Добавить комментарий