Тариф на опалення

А Ви знаєте, що з 08.05.2015р. тариф на послугу з централізованого опалення для абонентів КП «Теплоенергетик», які проживають у житлових будинках без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії становить — 19,92 грн за 1 кв. м за місяць протягом опалювального року (з податком на додану вартість)?
Що це як не тарифний геноцид?
Тарифи на централізоване опалення для теплогенеруючих підприємств міста Кіровограда встановлює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Єдине, що може зробити міська рада для зниження тарифу для абонентів, які проживають у житлових будинках без будинкових та квартирних приладів обліку – це переглянути норми витрат теплової енергії на опалення житлових будівель. Буду ініціювати перегляд таких норм у бік зменшення

Тариф на опалення: 1 комментарий

  1. Чья бы коровы мычала. Вся заслуга в высоких тарифах на газ Ю.В.Тимошенко и ее «договорнячка с Путиным». А ее смотрящий в Кировограде превратил город в помойку, город без деревьев и скверов, город с самыми дырявыми дорогами и пивняк, но вошел в ТОП 5 мэров городов Украины по собственным доходам и ТОП 1 по отсутствию совести.

Добавить комментарий