Приєднуючись до флешмобу: 15 комментариев

 1. Відверто кажучи, не збирався публікувати ці світлини(облилися водою ще 24-го), аж ось подивився КІТ за 26серпня і вирішив — мабуть дійсно, і ТАКА, наочно ілюстрована підтримка, теж потрібна Олексію і його бойовим товаришам.
  А флешмобив я із своїм добрим і давнім товаришем Олександром Поляновським. Олександр Олексійович очолює відоме В Україні підприємство «Пєктораль». До речі,працівники цього підприємства, як і вся велика сім’я директора, неодноразово надавали щедру матеріальну допомогу(ліками, продуктами, одягом) учасникам Майдану чи не з перших його днів.
  Сьогодні те саме вони роблять і на допомогу бійцям АТО.

  Р.С.
  Да… ну і, звичайно, скарбничку рахунку 55-ї артилерійської не забули поповнити.

  Олексію, повертайтеся додому з перемогою і неушкодженими. УДАЧІ вам!!!

 2. Ну от… хотів піддати критиці деякі матеріали(політичні) в останніх номерах «УЦ», а ти, Юхиме Леонідовичу, мене обеззброїв.
  І як тепер бути? :unsure: :):):)

 3. Добре. Але до наступного номера. Якщо буде і вп»яте(!) ТЕ саме , то я попереджав…)))

  Ну якщо ти вже в мене в «гостях»…
  Пару слів про педсовєт.

  Сьгодні вранці мені телефонувала одна знайома бабуся, яка готує онуків до Першого вересня. Вона попросила мене, як блогера, допомогти оприлюднити якимось чином ідею, що вже шириться в країні, щодо «процедури» урочистостей першого дня занять. Мається на увазі замість квітів(або і з квітами)нести учням до школи будь-які подарунки для воїнів, що приймають участь в бойових діях. Мені здається, ідея варта уваги. Чим не «разумное, доброе, вечное».
  Сказала, що батьки в 32-й і 11-й школі (кого вона знає) ідею підтримали. Треба мабуть розголос. Хоча вже часу і обмаль.

 4. Якось не подумали(((
  Особисто я запрошую Миколу Цуканова, Сергія Запорожана, Бориса Ревчуна і … колегу Сергія Васильченка.

 5. Мне кажется, я знаю эту бабусю)))))))

  Я думаю, эта идея заслуживает отдельного поста. В газету поздно, мы выйдем аж 4 сентября. Так что пишите пост, Валерий Леонидович.

 6. І я про це!
  Микола Цуканов вже в процесі. Зараз перераховує кошти, а ввечері обільється водою. В галереї вологу розводити не можна))).

 7. После слов , уважаемого Ефим Леонидовича о достойной компании и инициатора включения моей персоны в число вышеуказанных лиц, Валерия Леонидовича , сообщаю деньги перечислены , водой облился . Данный факт запечатлел юный фотограф Глеб Цуканов . Фото скину .Думаю идею поддержит мой друг Андрей Викторович Кролевец .

 8. Уверен, поддержит (проверенный товарищ и воду любит).

 9. Извините ! Пробую скинуть фото , хотя все выполнил в описанные сроки .
  [url=http://www.radikal.ru][img]http://s016.radikal.ru/i334/1409/86/cd793475d5ed.jpg[/img][/url]

 10. Снова не вышло ! Подскажите , как разместить фото ?

Добавить комментарий