Областная партийная конференция УДАРа: 53 комментария

 1. Давно?
  Подозреваю, что после вашего изгнания.

 2. Фейк какой-то. Три фотки выложили и что?

 3. И Шо? Ну, конференция. Ну, выступают выступающие. Ну, изгнали Изгнанника (какого он туда припёрся?).

  Ну?

 4. абсолютно рядовое событие: партконференция накануне съезда. С хорошо осещенными (не ночными-вечерними, речь о качестве съемки) событиями сейчас туго. На безрыбье…

 5. Явился бы туда Шаталов…вот было тоже интересно

 6. Дмитрий туда,между прочим, не приперся, а пришел спросить. Что — пусть расскажет сам, когда зайдет на сайт, а то я прослушала

 7. Так меня ж не изгнали! Наоборот с помощью конфет удерживали! Жаль, что я тогда послушала мужа и всю ту историю замяли.

 8. А ничо, шо Синченко является главой исполкома по данным юстиции??? А ничо,шо я глава районной организации по решению конференции?

 9. рассказывать о партсъездах — это не моя обязанность
  пусть этим занимаются партийные пресс-секретари
  кстати, где они были

 10. Если Онулы возглавят областную организацию УДАРа — вступлю в ПР вместе со всеми своими первичками !Отвечаю за свои слова!

 11. Тогда хотелось бы услышать о вашей задаче?

 12. Перше — за всіма документами,які є в органах юстиції Анатолій Ревенко — ніхто! Він навіть не член партії, його було виключено з лав голосами 6 членів Ради з 8!!!
  Так що назвати це легітимною партійною конференцією в мене язик не повернеться. Так, збіговисько тих, хто сподівається отримати крихти зі столу Ревенка, він же вже депутат. Ну пару місяців ним побуде. Наскільки я знаю на осінні перевибори до ВР його в списку УДАРу не буде)))
  Щодо партійних прес-секретарів — вони вже півтора роки як завязали з такою посадою)))

 13. ну там же вроде девочка такая миниатюрная и звонкая была пресс-секретарем
  или у нее другие обязанности?

 14. Ну а что вы думаете что у Ревенка саоооценка хуже и потребности скромнее чем у Билла Клинтона??

 15. Дівчинка не затрималась на довго)) Пару місяців витримала. Наскільки знаю її також кинули на гроші)))

 16. Не слишком много внимания к рядовому собранию руководителей районных организаций ? Ведь конференции ведь не было.

 17. Хотел зайти,просто посмотреть.Но,судя по критическим отзывам жителей о деятельности Ревенко,Онул и др. представителях УДАРа,не стал этого делать.К чему?…

 18. Николай Григоричь, а не вы ли намедне мне говорили о честности новых хозяев и добрых их намерениях???

 19. не слишком и не много
  ах, вы бы знали, какой прекрасный был анонс вашего собрания в интернете

 20. Андрюш, а смысл? Вся оппозиция города, как головой ударилась. И свобода тоже выступает в один микрофон с Ларисой Онул.

 21. Не сомневался! Как давно от-туда вышли? Вместе с первичками…. Самое место там. среди злопыхателей.

 22. Мона — приезжаю с Киева, иду на майдан в Кировограде и что я вижу — стоит Запорожан,Ивашура,Хох,Поляков и Лариса Онул выступает! Все. С того момента Кировоградский майдан для меня умер.
  Хотя Михальонка и Лавруся уважаю!

 23. Я говорил об отсутствии других функционеров от УДАРа.И тут я говорю об «отзывах жителей» относительно их,т.е. функционеров партии. О Николае Онуле когда-то говорил как о неплохом организаторе строительства парка.Кто кому должен,детворе и одинаково. Речи Ларисы Онул тоже глупыми назвать трудно.Но и мнение кировоградцев никуда не деть.Разбирайтесь сами.Все вы,судя по последним действиям УДАРа,отнюдь не паиньки.

 24. Григорович, який блін оргазатор Онул… який бізнесмен… він весь в кредитах і боргах… ситайте у італійців як він розрахувався за атракціони? Вам про інші його бізнеса нагадати? всі вже забули як тихенько знищували дерева під ринок Європейський? як виділялася земля? згадати хто був правою рукою Ларіна і займався його бізнес — інтересами.. я вже не буду копати далі… в 2004 рік і в 90-ті…

 25. Я приходив, щоб покласти край існуванню «двох УДАРів» в області. Але слухати мене ніхто не мав бажання… дехто вже пробиває дірочки на своїх піджачках під депутатський значок, і до Кіровоградського УДАРу йому діла немає… або просто нелегітимність цієї структури йому вигідна… в будь-якому разі, жодного кроку з боку фейкового УДАРу по врегулюванню конфлікту не здійснено.
  B-)

 26. Шо за маніакальне бажання бути весь час там, де вас не сприймають і бачити не хочуть. Зайнятись більше немає чим? Ваш досвід змінювати політичних роботодавців ще стане в нагоді. Ви — безцінні кадри.

 27. А нічого що Голова виконавчого комітету призначається розпорядженням Голови обласної організації і в жодних документах в юстиції не зазначається як керівний орган? А крім того ще й виключений з партії?Це я про Сінченка.

 28. Це ж треба так відверто брехати)))))) Поіменно членів Ради, які голосували за виключення Ревенка в студію!

 29. А может уже надо успокоиться ? Ведь ваша партия уже «никто и зовут ее никак» !!!!

 30. Константин, а как вы можете объяснить ситуацию с Компанеевкой? Все знают,что вы присутствовали лично при избрании О.Вьюн. главой райорганизации. Что потом случилось?

 31. О-па-па… здається, хтось досі не вивчив партійного статуту і українського законодавства. Голова виконкому призначається головою організації за погодженням з головою ЦВК партії, і ВСІ керівні органи реєструються в органах юстиції. Звичайним запитом на доступ до публічної інформації ти, і будь-який громадянин, може дізнатись хто голова виконкому облорганізації.
  B-)

 32. Костя, ти б розслабився чи шо) Чи тебе вже зовсім відсунули від партійних справ?? Подай запит в юстицію, дізнайся склад Ради організації. що є діючим на сьогоднішній день. Вивчи його і зрозумієш, що єдині двоє, хто там не проголосував за виключення Ревенка — це він сам і його «побратим» Дайдакулов, також виключений тим же складом Ради) :unsure:

 33. Девушка, дай Бог столько здоровья и благополучия, достатка Вам и Вашей семье, столько, сколько в Ваших словах правды))))))

 34. Дякую, Аня! А ти виявляється щедра :yahoo:
  Ти навчилась бути доброю — це круто!
  А що б ви дізнались скільки в моїх словах правди, то для вас спеціально придумали Запити на доступ до інформації B-)

 35. Девушка по имени царевна, мне не нужна правда из Ваших уст. Я верю, той которую получаю из Центрального офиса ПП УДАР. Вот только не увязочка, о Вас там не слышали и не знают, на данный момент. Чтоб опровергнуть мои слова, предлагаю поклясться жизнью своего сына , что Ревенко А.Д. не голова ОО)))). И что В. Кличко об этом знает.))))) А моя любезность к Вам это совсем не доброта и по отношению к Вам, а всего лишь определённые рамки. Так, что не обольщайтесь. Вы не правильно поняли мои слова, там на самом деле злой и мерзкий подтекст))))).

 36. Ну от ти і спалилась, Аня. Правда тобі дійсно не потрібна, бо «очі коле», тому з брехнею вам всім жити простіше. Ну що ж, це ваш вибір. Однак правди цей вибір не змінить.
  Така позиція мені нагадує зазомбованих росіян, які вірять московсько-гебелівській пропаганді їх телебачення і іншій інформації з альтернативних джерел (навіть від очевидців) не вірять.
  А Кличко про все це знає, можеш не переживати. Я з ним про це мав змістовну розмову на Майдані. Не знаю, чи дійдуть у нього руки до вирішення «питання АДР» (зараз усім не до того, та і корумповане лоббі партійного апарату нікуди не поділось), але в нашій розмові ми дійшли згоди в цьому питанні.
  А щодо твоєї «любєзності» — не розкатуй губу. В доброті тебе ніхто не підозрював. Це був неприхований сарказм, адже ти, сама того не відаючи, справді побажала добра нашій з Царівною родині…
  B-)

Добавить комментарий