Кому війна, а кому мати рідна

А дійсно, кому? Олігархам. Ось цікавий матеріал на УЦ від Сергія Лещенка Перша олігархічна війна нової влади. Версія Ігоря Єремеєва. Раджу витратити 10 хвилин і уважно прочитати матеріал, цікавий.

Для тих, хто лінується читати, коротко: депутат Ігор Єремеєв, хоч і уникає прізвищ, але фактично звинувачує дніпропетровського губернатора Ігоря Коломойського в корупції. Ці двоє осіб ділять між собою ринок реалізації бензину та інших нафтопродуктів. Коломойський контролює близько 1,5 тисячі заправок під брендами Авіас, УкрНафта і Сентоза. У Єремеєва — 500 заправок марки WOG. Коломойський і Єремеєв воюють через так звану «технічну нафту», яка закачана в трубопроводи «УкрТрансНафти» багато років тому за смішними цінами — в десять разів нижче ринкових. Ідея Коломойського — викачати нафту для переробки на своєму Кременчуцькому заводі та продати за нинішніми цінами.

Єремеєв бореться проти цього не лише тому, що є конкурентом Коломойського. Він також володіє зупиненим заводом в Херсоні. Якщо нафту злити з системи, трубопроводи зруйнуються і будуть нездатні в подальшому качати на переробку до Єремеєва. Так всі його плани будуть зруйновані.

«Транснафта» – це структура, в якій завжди є так звана технічна нафта, бо нею повинні постійно бути закачані всі труби. Об’єм технічної нафти сьогодні повинен бути близько 1,3-1,4 мільйона тон. ціна технічної нафти в нафтопроводах не переоцінювалася багато років. Вона сьогодні смішна, це порядку 700-800 гривень за тону. А реальна ціна 780 доларів за тону, при нинішньому курсі. Різниця складає під 10 мільярдів гривень на мільйоні тон технічної нафти.

P.S. В конкретній ситуації є два олігархи, які під час військової агресії Росії на територію України, сперечаються за 1 млрд. доларів США. І це тільки той приклад, коли самі олігархи, через не можливість приховати конфлікт, побажали про нього розповісти. Такі дії не є виключенням, так, люди які привласнили народні мільярди у вигляді підприємств і активів, зараз змушені розв’язати мішка і дати хоча б трохи на потреби держави. Але це робиться не через їх добру волю, а під примусом обставин.

Тільки остаточно відділивши олігархічний бізнес від влади ми, українці, зможемо сподіватися на те, що поступово побудуємо нову Україну. Де найбагатші громадяни не будуть вимірювати національні інтереси у грошовому еквіваленті.

Кому війна, а кому мати рідна: 7 комментариев

  1. В предлагаемой мной финансовой реформе миллионеры должны купить облигации развития народного хозяйства на 50 процентов
    своего состояния,а олигархи на 75 процентов, сроком на 20лет. В случае отказа, их предприятия могут быть национализированы.
    Иначе,получаемые кредиты будут как обычно разворованы.

  2. Одне погано, що всі кошти і олігархи і крупні бізнесмена, та навіть середні – тримають в офшорах…

  3. Первая олигархическая война? А разве гос.переворот не Великая олигархическая революция,разве народ пришел к власти?
    Что касается Коломойского,то этого бизнесмена раньше высмеял Путин,тут и так все было ясно.

  4. Революционер-2014
    «В бытность губернатором Харьковской области (2005-2010 гг.) Аваков, выступая перед студентами одного из вузов, весьма откровенно, если не сказать цинично, определил свое жизненное кредо так: «Чтоб стать успешным бизнесменом, необходимо первых пять лет быть сволочью. И вот я, сволочь, перед вами!». «

  5. Alex, та не чіпляйтеся ви за старе. Мова про зараз, яке через оці олігархічні чвари дуже і дуже примарне… На що вам 2004 рік? Повідомляю вам, що зараз 2014 рік, тільки но відбулася Революція Гідності, окупанти загарбали Крим, прагнуть проковтнути весь Схід України, а ви про минуле. От відіб’ємося від путінських зелених росіянчиків, тоді і почнемо пригадувати історію.

  6. «Департамент культури Москви виключив із концертної програми «Днів історичної і культурної спадщини Москви» каватину Людмили Глинки із опери «Руслан та Людмила» через слова «Київ» та «Дніпро».»

    http://life.pravda.com.ua/society/2014/04/15/163564/

    Москалі скаженіють.

Добавить комментарий