Кіровоградський театр відремонтовано на совість?

Не так давно, а саме 17 жовтня цього року, за участі Віце-прем’єр-міністра України – Міністра соціальної політики України Сергія Тігіпка відбулося урочисте відкриття реконструйованого приміщення Кіровоградського обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Л.Кропивницького. Подія звичайно значна, тут і говорити нічого, проте на жаль впадають в око деякі дивні моменти, що нажаль радувати не можуть. Почнемо з початку, а точніше з моменту початку реставрації, а саме 2004 року. Дивним видається той факт, що за 6 років працівники, що були задіяні на проекті спромоглись лише вибудувати паркан навколо театру та поруйнувати декілька переборок, а роботи по ремонту та реконструкції будівлі, як такі, розпочались лише в останні 12 місяців 2011-12 року. Загальна задекларована вартість проекту склала 125,065 млн. грн., не мала сума, навіть дуже, проте чому ж досі йдуть роботи на території закладу, що будують і скільки це коштуватиме міському бюджету? Відкривши дійсно якісно відреставрований та внутрішньо оновлений (про якість зовнішнього оздоблення ще поговоримо) театр, наші кіровоградські управлінці забули про одну важливу деталь, площа театру, що збільшилась мало не в двічі має відповідно і опалюватись. Поціновувачі театрального мистецтва мабуть ще пам’ятають не надто теплі фойє та й сам зал театру до реставрації. Так от любі читачі, така ж ситуація чекає нас і до введення в дію нової котельні, про необхідність якої наші можновладці чомусь забули. На даний момент, на щастя, погода ще дозволяє вдовольнитись тими ресурсами, що надходять від труб центрального опалення, проте вже зараз вся потужність даної системи запущена на обігрів залу, в результаті за кулісами, в роздягальнях та гримерних акторів, м’яко кажучи прохолодно. Не будемо забувати, що до морозів залишилось не так багато часу, тож питання чи встигнуть з будівництвом та запуском котельні залишається відкритим.

Що ж до зовнішнього оздоблення театру та навколишньої території в мене виникають неоднозначні відчуття. З одного боку все виконано дійсно стильно та якісно, нарешті маємо театр, яким би ми пишались, повернувся, проте з іншого….. укладена бруківка, що виходила на вулицю Орджонікідзе вже просіла та постійно підремонтовується, від східців, що вели до бічного входу театру вже відвалився чималий шмат матеріалу і лиш 3 дні тому його нарешті приладнали на місце. Наголошую, не замінили, а лиш приліпили на місце де воно відкололось. Бічні колони, що підтримують зовнішні балкони, навіть на мій, непрофесійний, погляд видаються достатньо недбало складеними з двох частин з мінімальними слідами їх заштукатурювання.

Не хочеться критикувати дійсно важливий та в цілому достатньо вдалий проект, проте не можу не задати питання,- панове, а чи не варто хоч раз зробити все на совість? Для початку довести справу до кінця, а вже потім пафосно святкувати її завершення?

Кіровоградський театр відремонтовано на совість?: 42 комментария

 1. коммент под этой новостью:

  зарплату не выплатили, зато Толик Ревенко после выборов поменял Тойоту на новый Мерседес. У местного руководства Удара наступило уже пакращення

 2. Це що, виходить що вже Ревенко і Козуб захватили Удар? На носі місцеві вибори?

 3. «Революция пожирает своих детей»
  Жорж Жак Дантон

 4. Интересно, сколько дали гарантии на фасадные работы?

 5. Костя ! А совесть есть такие вопросы задавать ?
  Ты своего патрона спроси ПОЧЕМУ ничерта за нескольео лет не сделали ( он тогда во властных кабинетах подвизался).
  Да и вся ваша Ударовская команда, вроде как, не была замечена в качестве БОЛЬШИХ созидателей !!!!!
  Вы хоть одну собачью будку в этом городе построили?
  Языком ТРЕПАТЬ, не плуг ПЕРЕТЬ ! ! !
  Постыдились бы , КРИТИКАНЫ !
  Достроим,не переживай, и без вас — трепачей!
  Извини за резкость,но вы уже достали со своей » ОБЪЕКТИВНОЙ » критикой.
  Лучше делом займитесь. Все выборы в кустах отсиделись, а сейчас решили потявкать из-под воротни !
  Р А Б О Т А Т Ь НАДО !!!!! РАБОТАТЬ!
  Хватит болтать !

 6. Наташа,это не те ребята, с которыми есть смысл это обсуждать ! У них одна задача — МОЧИТЬ !

 7. Для початку варто б було декому сходити хоча б на одну виставу, побачити як все змінилось, а вже потім писати нариси не підкріплені фактами.
  По-різному можна ставитись до ПР, Ларіна і Шаталова (моє більш ніж негативне ставлення відоме всім). Але якщо у хлопців вийшло щось зробити круто — то воно круто!!!

 8. Слухайте, ну напали всі на Костю, чесне слово! Може він і неправий (я взагалі як нефахівець на тему будівництва краще помовчу, щоб дурниць не написати), ну так поясніть йому аргументами, спокійно. Він же, начебто й не такий категоричний в своєму дописі…

  А сини за батьків не відповідають. 🙂 Як Костя може за того ж Ревенка звітувати? Він же його зняти не зможе, навіть якщо захоче.)))

 9. може, вони занходяться в одній політичній силі, тому мають відповідати перед виборцем спільно, а якщо Костя не згоден з політикою свого партійного лідера, то нехай покладе партквиток, інакше — він на його боці

 10. Блін, народ ну чесно виводите….
  Костянтине, при всій повазі як до політика… не берися за ті справи, які не знаєш!

  А якщо мочеш, то мочи кваліфіковано…..
  замість того аби нести нісенітницю з приводу площі, котельні і т.д., краще б поцікавився, як справи у пана головного підрядника компанії Інтерресурси і їх ген.директора Москаленка, нагородженого орденом за Заслуги ІІ ступеня за театр……… а нещодавно Держ.фін.інспекція і прокуратура нагородила його та тендерну комісію УКБ порушеною кримінальною справою за махлювання у проведенні конкурсу на проведення реконструкції історико-архітектурного заповідника сім’ї Раєвських! :unsure:
  __________________________________

  З приводу театру ім. Кропивницького по якому, вибачте, але на блозі я являюся чи не найкомпетентнішою людиною, бо працював там і приймав участь у нарадах, спілкувався з фахівцями УКБ та ін.

  1) Так загальна вартість робіт з 2004 по 2012 рр. становить бл. 125 млн грн., однак у 2012 році було використано 60 млн грн, за які було зроблено майже 70 % робіт!
  Навколо будівництва у 2009-2010 рр. точилися серйозні проблеми, велися перевірки УБОЗу, інших компетентних органів щодо зловживань.

  2) Театральна площа як і інші об’єкти не будується за кошти міського бюджету!
  Всі витрати по будівництву театру — бл. 60 млн грн, театральної площі — бл. 8 млн грн та котельні — бл. 3 млн грн, фінансуються з бюджету розвитку наданими коштами з державного бюджету України!

  3) Питання котельні обговорювалося на нарадах з 1-м заступником голови ОДА Андрієм Ніколаєнко ще взимку 2012 року…
  основною проблемою було технологічне рішення щодо розміщення котельні… від рішення щодо розміщення на даху театру відмовилися, тому було прийнято рішення щодо розміщення котельні у дворі обласного військового комісаріату по вул. Орджонікідзе, 17. Але для того слід було перепрофілювати землі, які належали до відання мін.оборони слід було пройти ряд процедур, що й було зроблено!

  З приводу якості будівництва…. так є дуже багато питань… але прошу їх задавати керівництву Управління капітального будівництва, яке несе відповідальність за цей проект!
  Те, що роботи частково здешевлені ген.підрядником, то й так усім відомо… знов таки не будемо забувати, що нещодавно його було зловлено на махлюванні й організації фіктивного тендеру з двох учасників, які мають одного власника!

  Костя, на майбутнє запам’ятай….. висер має бути професійний і фаховий! А не я думаю, я чув!

 11. Частково згоден. Але частково. Якщо Костя буде незгодним з політикою Віталія Кличка та з політикою партії — тоді він виходить з партії. А якщо навіть буде незгода з одним очільником обласного осередку (чи як воно правильно називається) — то мені здається, що це не є обов’язковим. Я далекий від партійних штучок, тому можу помилятись, я так, ґрунтуючись на загальнолюдській логіці…

 12. Черговий скандал в Кіровоградському «УДАРі»: з партії виключили голову виконкому

  Як стало відомо сайту «весь Кіровоград» з джерел в місцевій організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», кілька днів тому відбулася рада обласної організації партії, на якій було прийнято рішення про позбавлення членства в партії голову виконкому обласної організацій партії «УДАР» Дмитра Сінченка.
  ———————————
  Один з активістів місцевого осередку партії «УДАР» Костянтин Поляков підтвердив, що позиція місцевого «УДАРу» в цьому випадку – без коментарів.

  А Дмитро то вже чим не вгодив?!
  Чи УДАР почав тушкування з ПР і не всі мовчать?! :unsure: 😉

 13. не будь злым…. и так понимаете состояние Ревенка.. быть в списке 35-м и проходят в Раду первые 34…….. еще и без перспектив продвижения списка путем получения должностей….
  так стараться и чуть-чуть не дотянуть…. :whistle:

 14. Приема работ?!

  Насколько я знаю — ген.подрядчик как исполнитель и Управление капитального страительства (УКС) со стороны заказчика!
  Соответственно, думаю (сам акт не видел), Москаленко и Мильто.

 15. Ех, раскричалось вороньё режима :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

 16. Ну куда круче вякать против губернатора-демократа…….. а на Москаленка рот разинуть господам оппозЫционерам кишка тонка…. он ведь и башку открутить может… правда, Костя?!

  Вот почему у нас все используют двойные стандарты?!
  Костя, поучись у Леси Оробец… будет тебе пример…. депутату с Киева, которая не имеет никакого отношения к Кировоградщине было не все-равно и она вмешалась в попытку аферы с реконструкцией церкви в с.Разумовка…
  А где в это время были Вы?!
  Приливали водочкой пролет шефа и его 35-е место?! :unsure:
  Балаболы, которые в жизни ничего не делали…. которые вместо того, чтоб помочь театру только гадили и гадят… :negative:
  Мне искренне жаль Анатолия Дмитриевича, он очень неплохой управленец, но такая вот командочка бездарей тянут УДАР на дно! :yes:

 17. И ты думаешь,что тебе после таких слов руку подадут? Для меня ты- нерукоподаваемый.

 18. Людмила Владимировна, между прочим, выделять слова крупным шрифтом — это сетевой моветон)
  Вы меня простите великодушно, но блоги как рз и есть болтовня. Общение и обмен мнениями. А работать надо на работе. Я знаю, что Вы много трудитесь, но из Ваших реплик создается впечатление, что работаететолько Вы одна.

 19. Prolisok говорит:
  30.11.2012 в 18:50
  =========================
  Костя, вибач, але навіть мені здається, що тут ти трохи не того… не правий. Подумай. А перед Людмилою Володимирівною і вибачитись би не завадило…

 20. Это же шутка была, разве нет? Смайлы там, все дела.

 21. «Ребята, давайте жить дружно!» (голосом Калягина) :bye:

 22. Дякувати Богу, адміністрація театру не була замовником реконструкції, не була й розпорядником коштів, тому на рахунок театру за 2012 рік надійшло тільки бл. 8-9 мільйонів гривень на поточну діяльність, виплату заробітної плати та енергоносії. Більше ніяких коштів, окрім власних надходжень через театр не проходило.

  Тому таки да, акт приймання виконаних будівельних робіт (КБ-2) було підписано ген.підрядником та замовником у особі УКБ КОДА :yes:
  Якщо цей акт був підписаний, бо ж роботи ще тривають…

 23. Таке враження, що опозиції більше нічим зайнятись, крім як вишукувати і видивлятись недоліки в оздобленні театру.

 24. Вот не следует орать друг на друга…Я спросил не из простого любопытства :кто подписал акт приёма выполненных работ?Если эти работы не выполнены,или выполнены не качественно:спрос с этих барбосов.Вот и всё.Просто и сердито.А то что эту тему поднял Поляков,так на то он и корреспондент.Кстати:среди блогеров есть депутаты?Есть.Вот пусть сделают депутатский запрос по поводу.Я это к чему:есть за что-воюй!Невзирая на чины и ранги!Власть-воровита..Об этом сам Президент сказал,а ему сверху виднее.

 25. а кто среди блогеров депутат обл.совета?!

  а депутаты гор.совета не компетентны делать запросы в другие органы…
  да и что Вы хотите… это ведь не народного депутата запрос…. будет формальная отписка… документов мы все-равно никогда не увидим…
  :yes:
  А почему?! А потому что нет страху… тюрьмы с кондиционерами, душевыми, телевизорами, холодильниками!

  Страху нет… все грамотные, все права знают, у всех юристы… итоги наблюдаем!

 26. ЛЮдмило Володимирівно, Ви чудово знаєте що Вас я до «воронья режима» на відносю. І мав на увазі зовсім не Вас, а різних непересічних і т. д.

 27. І то таки дійсно був жарт 🙂 Готовий вибачитись, оскільки, дійсно. іноді, мої жарти бувають надміру грубими і цинічними…

 28. ??? Уж будте уверены что я лично создал , в том числе и построил СВОИМИ РУКАМИ в этом городе не мало… И будте уверены что я точно не заслуживаю что бы меня называли трепачом и бездельником… А таких как я в Ударе Кировоградском большинство!

 29. «Да и вся ваша Ударовская команда, вроде как, не была замечена в качестве БОЛЬШИХ созидателей !!!!!
  Вы хоть одну собачью будку в этом городе построили?» ?????

 30. Ну якщо про того хто не ходить в театр і намагається всіх забризкати негативом — то про Костю)

Добавить комментарий