День боротьби з меланомою

Наш диспансер за ініціативи в.о. головного лікаря Володимира Яриніча (в.о. головного лікаря) запрошує всіх в п’ятницю, 24 квітня 2015 року в поліклініку ООД з 9.00. В поліклініці Кіровоградського обласного онкологічного диспансера буде посилений прийом хірургів для того, щоб перевірити всіх бажаючих на предмет підозри на меланому. І я активно підтримую цю акцію, бо це дуже важливо.  Якщо родимка поводиться підозріло (стає асиметричною, набуває нерівні края, нетипове забарвлення чи великих розмірів і взагалі змінюється в часі) — вкрай необхідним є перевірити її. Не обов’язково буде діагностовано меланому, але перевірити — вкрай необхідно.

Важко знайти настільки злоякісну пухлину, як меланома. І тут ще більш важливим є не втратити час. Якщо ми примудрилися помітити хворобу вчасно (а це спільна робота та вдача — і лікаря, і пацієнта) — тоді наші шанси максимальні.

Перевіряти себе, якщо є якісь підозри, треба в будь який день року. Але зовсім не зайвим є день боротьби з меланомою, щоб зайвий раз нагадати, що така підступна та небезпечна хвороба існує та забирає життя. Часто: дуже швидко та дуже боляче. І шанси людини вижити дуже сильно залежать від того, в якій стадії цю хворобу помітили…

Добавить комментарий