ЧС з хокею. 12-ий день

Сьогодні збірні Словаччини та Чехії гарантували собі потрапляння до чвертьфіналу чемпіонату світу-2013, зайнявши четверті місця у своїх групах.

Словаччина здобула перемогу над збірною США з рахунком 4:1 (2:0, 1:1, 1:0). Цією перемогою словаки у першому матчі ж ігрового дня «вбили» інтригу володаря 4-го місця. В другому матчі сьогоднішнього дня збірна Швейцарії обіграла команду Білорусії з рахунком 4:1 (1:0, 0:0, 3:1). Швейцарія – єдина команда, яка на ЧС ще не програвала. Збірна Німеччини у овертаймі здолала команду Франції з рахунком 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 1:0). Зазначу, що внаслідок перемоги словаків це матч надзвичайної ролі не грав.
Збірна Чехії нарешті продемонструвала відмінну гру: перемога над норвежцями з рахунком 7:0 (3:0, 2:0, 2:0).
Фіни мали перемагати латвійцям, щоб посісти перше місце і в чвертьфіналі грати проти словак (США і Росія їм «не до вподоби»!!!). Цей матч завершився в овертаймі з рахунком 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 1:0) на користь фінів. Для шведів матч із датчанами нічого не вирішував: вони все одно в групі фінішували третіми. То ж було їм краще поберегти свої сили на чвертьфінальне протистояння з Канадою. Та все ж після двох періодів рівної гри у третьому шведи порадували своїх вболівальниками і вибороли перемогу — 4:2 (0:1, 1:1, 3:0).

Ще вчора остаточно стали відомі команди, які залишають світову хокейну еліту. Це Словенія та Австрія. Вони разом з Угорщиною, Японією, Україною та Південної Кореї будуть виборювати право повернутися до еліти. Місце проведення чемпіонатів світу 2014 року будуть оголошені на конгресі МФХ, який відбудеться у Стокгольмі під час нинішньої світової першості. Україна подала заявку на право приймати чемпіонат у своїй групі (бажає проведення даних змагань в Донецьку).

16 травня відбудуться чвертьфінали ЧС. Дивіться на телеканалі «Хокей». Так, сформувалися наступні пари:
12:55  Росія – США
15:40  Швейцарія — Чехія
18:25  Фінляндія — Словаччина
21:10  Канада — Швеція

ЧС з хокею. 12-ий день: 1 комментарий

1. В полуфинале чемпионата Европы для юношей до 17 лет сборная России взяла верх над командой Швеции – 0:0 (10:9 по пенальти).