Чому нас вчить історія?

Тому, що кожна агресія, проти незалежної держави, рано чи пізно закінчується поразкою і крахом для агресора!

Адже все це вже було. І не десь а в нинішньому Європейському союзі. На початку березня 1938 нацисти взялися за збільшення території Німеччини за рахунок інших країн, обґрунтовуючи ці загарбницькі дії захистом німецькомовного населення. Народ цих країн, здебільшого не прагнув приєднуватись до великого Рейху, та їх ніхто не питав. В Австрії все починалось так само, як зараз відбувається в Криму. От тільки робить агресію та країна, яка колись сама була об’єктом подібної агресії.

І в Австрії 1938 року і в Криму 2014 року звучать однакові заклики про захист мирного населення і відновлення історичної справедливості. За історичною аналогією відбуваються зміни керівних осіб: в Австріїт1938 року міняють канцлера, в Криму 2014 року прем’єр-міністра. І тоді і зараз оголошували плебісцит, але ні тоді ні зараз ніхто не збирався чекати волевиявлення громадян. Тоді в Австрію увійшли дивізії Вермахту, зараз морська піхота Росії захоплює стратегічні об’єкти півострова.

Всі пам’ятають, що Гітлер не зупинився на аншлюсі Австрії. Історію ІІ Світової війни, яка для нас, українців, стала Великою Вітчизняною війною пам’ятають всі. Так от і цікаво, невже Путін думає, що українська нація, яка тільки но ціною крові своїх синів, скинула диктатора, прийме іноземного і ще більш жорстокого тирана? Володимир Володимирович не прорахував, що з агресією прийшов в абсолютно іншу, ментально, країну ніж його Росія. Де люди споконвіку про свободу не тільки мріють, але і весь час за неї борються і перемагають своїх тиранів. Можливо, росіянам, які вже багато сторіч поспіль живуть під владою царів і важко це зрозуміти.

Але впевнений, що агресію Росії населення України сприймає саме як агресію. Якою вона і є по суті! Ну а як закінчив своє життя Адольф Гітлер, всі пам’ятають… Колишній кривавий диктатор прийняв отруту і його тіло було спалене.

Чому нас вчить історія?: 5 комментариев

  1. От подумав. Заїжджена фраза «історія нічого не вчить». Вчить можна того, хто хоче вчитися. А хто не хоче, то хто його навчить?

  2. А после Австрии была Чехия и Судетские немцы, которые вдруг ощутили, что чехи их угнетают. И через год началась Вторая мировая война. Почитайте ссылку и вместо «Чехия» вставляйте «Украина». Интересно получится… http://army.lv/ru/myunhen-1938-prolog-mirovoy-tragedii/1868/4463

  3. Автор блога, к сожалению, не компетентен в сложных международных вопросах и тем более в понимании исторических фактов и причин возникновения международных конфликтов.
    Кого защищали англичане за тысячи километров на Фольклендских островах в 1982 году?
    Американское вторжение в Панаму в 1989 году объяснялось защитой 35 тысяч американских граждан,проживающих в Панаме.
    Теперешний конфликт, если говорить объективно, спровоцирован по сути нелегитимным временным правительством Украины. Более того объявление боевой готовности и всеобщей мобилизации, а также просьбы о помощи стран НАТО и Америки может привести к мировой войне.
    Если посмотреть на предварительные результаты голосования, то 51 человек не готов защищать Украину. А 8 человек остаются с краю.
    Ещё не поздно принять все меры по предотвращению войны. Необходима политическая воля.

  4. Если посмотреть на предварительные результаты голосования, то 51 человек не готов защищать Украину

    Если знать, как отображает российское ТВ события в Украине (140 тысяч украинцев бежали в Россию — и иллюстрация картинкой пограничного перехода, забитого автомобилями, из Украины в… Польшу), очень вероятно, что из этих пятидесяти одного сорок голосовали из России — авось какие лохи и поведутся

  5. Я перепрошую, а що ви там писали про мою некомпетентність в історії??? А в міжнародних відносинах???

Добавить комментарий