Чим медперсонал Олександрійської міської лікарні допомагає фронту ?

Людмила Борисівна Самченко (зліва)

Напевно немає ні одної людини в країні, яка б не була пронизана тими фактами,  подіями тієї війни яка точиться на Сході нашої держави. Не залишився байдужим і колектив гінекологічного відділення олександрійської міської лікарні №1.

–        Ми  ніколи не залишаємось осторонь в таких ситуаціях адже ми всі матері,  маємо дітей, маємо чоловіків і всі проблеми держави ніколи не проходили осторонь нас.розповідає завідуюча гінекологічним відділенням міської лікарні №1 Самченко Людмила Борисівна. –  Кожну  клітинку пронизують ті негативні явища, та війна та загиблі воїни, які є нажаль в нашої країни, а вони були комусь  синами і чоловіками, тому ми не можемо залишатися просто спостерігачами в даній ситуації.

З початком діяльності волонтерських центрів в місті колектив відділення почав збирати та передавати допомогу. Спочатку відносили в пункти збору допомоги одяг, продуктами харчування та інші потрібні військовим речі. Спочатку все необхідне відносили до Координаційного центру волонтерів.

В кожну поїздку олександрійських волонтерів  гінекологічне відділення вносило свій вклад, чи то харчі та одяг чи інші речі, але по можливості старалися допомогти всім можливим.

–        Перед кожною поїздкою волонтери звертається до нас та передають списки необхідного — розповідає  Людмила Борисівна. – Працівники відділення дуже позитивно і добре ставляться до збору допомоги і відразу відгукуються на прохання про надання допомоги.

Колектив відділення

Не завершується тільки збором допомоги діяльність на благо фронту  колективом гінекологічного відділення міської лікарні №1, входять в положення та допомагають вони і переселенцям з окупованих областей, зокрема вагітним жінкам, які звертаються в медичний заклад по допомогу. Коли ж до відділення  потрапляють жінки, чоловіки яких перебувають в зоні АТО то стараємось і надаємо їм допомогу. Не можна не відзначити в цьому питання адміністрацію лікарні, яка йде на зустріч і пацієнтам і медичному персоналу.

–        Як тільки в наше відділення поступає пацієнт то ми відразу уточнюємо чи це не переселенці, чи чоловік зараз не на фронті, уточнюємо чи потрібна якась допомога, якщо так то я невідкладно доповідаю головному лікарю або його заступнику і ми вирішуємо чим можна допомогти, хоча б частково.  – зазначає  Людмила Борисівна. –   Я  як міський фахівець контролюю весь цей процес, адже потрібно розуміти потреби кожної людини.

Колектив відділення

Готуватися до наступної поїздки волонтерів персонал відділення починає вже зараз, щоб у разі  їх нагального від’їзду в зону АТО з допомогою для військових, мати все необхідне для доправки солдатам.

Хоча у всеукраїнських ЗМІ зараз виникає багато питань до волонтерів, але всі розуміють, що наші – олександрійські волонтери не підведуть і все доправлять на передову.

І на прощання Людмила Борисівна від себе особисто та від гінекологічного відділення міської лікарні №1 передає військовим побажання:

—          Я особисто і колектив нашого відділення захоплені мужністю наших бійців і ми віримо в те, що перемога повинна бути, вона повинна бути найближчим часом. Ми захоплені  мужністю наших воїнів і щирий їм уклін та подяка за те що вони забезпечують нам тут спокійний сон та мирне життя в цьому регіоні,  за те що ми можемо тут спокійно працювати та спокійно жити . Це все лише завдяки їм, саме тому т ми бажаємо воякам міцного здоров’я, міцності духу, сили, терпіння і найближчим часом побороти ворога в прямому сенсі цього слова. І чекаємо їх живими додому, щоб вони були живі і здорові,.

Добавить комментарий