Концерт гурту «Blues Road»

Таки напишу пару слів про концерт, який відбувся у «Вікторії» в п’ятницю, 30.08.13. Приїхали до нас гості з Харкова, гурт «Blues Road». День, прямо скажу в мене був не з легких, якось із втомою я прийшов на концерт. Але не дарма прийшов, це стало зрозуміло достатньо швидко. Світові хіти, які виконували ці музиканти, були дуже органічно подані. Трохи по-своєму, це зовсім не спроба копіювати зірок, які першими співали ці хіти. Дівчина-вокалістка просто дуже жива та щира. Словом, емоцій повно, вони позитивні. Дякую харків’янам за подароване свято. Ну й, звісно, Едуардові Геві.

Цікавим виявилось ще те, що родина Панкових була на концерті. І, коли Едуард оголошував наступні концерти, Валерій «прорвався» до мікрофону та зробив такий собі анонс. Не знаю, як для кого, але для мене цей анонс став вагомим аргументом, щоб прийти на той концерт. Мені сподобалось те, що я почув.

Отже, музичне життя в нашому місті продовжується (і «Вікторія» з «Edward ‘Burn’ Gewa», і Дендро-парк дають можливість почути музику вживу), і це здорово. Начебто про супер-креативізм ніхто не галасує, однак це ось, як на мене — справжнє, живе, що варто підтримувати.

Концерт гурту «Blues Road»: 6 комментариев

  1. Чомусь мало хто цікавиться музикою, а дарма:((( . Концерт дійсно був хороший, тільки чому ми там не зустрілись :unsure: :unsure:

  2. И мне концерт очень понравился. Солистка просто суперовая. Абсолютно органичная в рок-музыке (несмотря на юбку, красные кеды и сиреневые носочки 🙂 )

  3. Прикро і те, що мало хто цікавиться музикою. Краще цікавитися музикою чи спортом (чи й тим, і іншим), ніж тими темами, які зазвичай отримують жваве обговорення. Не хочу зайвий раз повторювати це слово, але це пі**раси. :yahoo: :yahoo: :yahoo:

    А ще прикро, що ми не зустрілися там. На Панкових 6.09 не йдеш часом?

  4. На жаль не зможу, їду до Миколаєва 5.09 по роботі. Як повернусь то матиму до тебе справу по твоїй роботі і ото вже й побачимось 😉

Добавить комментарий