За чесні вибори!

Після прийняття Закону України «Про вибори народних депутатів України» №9265-д пройшло вже багато часу. Сам Закон, з легкої руки народних обранців та за допомогою «самого справедливого в світі – Конституційного суду України» декілька разів змінювався і всі розуміють, що це не межа. В залежності від потреб правлячої більшості українська Феміда розгляне будь що і винесе єдино вірний а головне потрібний замовникам вирок. Але не будемо чіпати суддів – нехай собі «колядують»!

Мене цікавить думка поважних блогерів на саму можливість проведення чесних виборів в 2012 році і наявні загрози що до можливих фальсифікацій. Висловлю свою думку: «Найбільша загроза виборчого процесу буде на рівні окружної виборчої комісії чи дільничної виборчої комісії». Це ті люди які будуть безпосередньо впливати на результат волевиявлення народу України, саме на них може бути вчинено максимальний тиск різного роду: грошима (великими грошима), адміністративним ресурсом, навіть силовими методами. Адже дуже високі на цих виборчих перегонах будуть ставки.

В чергове перед виборцем буде ставати дилема. Кого обрати? Начебто чесного і незаможного від опозиції, або багатого і вже сталого бізнесмена від влади? Кожен буде обирати сам! Серцем, душею і гаманцем. Кого обирати і як запобігти фальсифікаціям? Диспутуємо…

За чесні вибори!: 22 комментария

  1. Голосувати потрібно не серцем, не душею, не гаманцем, а РОЗУМОМ.

  2. Фальсификации неизбежны,т.к.авторитет власти очень низок,ибо кредо оной,ломать,врать и красть.Мизерный процент порядочных людей среди чиновников и депутатов, погоды в общенациональном масштабе не делает,а на местном уровне их
    прессуют местные бонзы:главы администраций и председатели Советов.Часто-густо подключая наших славных силовиков к этим непотребным делам.Примеров более чем достаточно.Выход:не голосовать ни за одного нардепа нынешнего созыва.Невзирая на цвет.Не голосовать ни за власть,ни за оппозицию,ибо в противном случае в новую ВР,эти «старые»политсилы ,принесут и старые проблемы:коррупцию,неуважение к Закону и презрение к интересам избирателей.

  3. Як що уважно подивитись на склад Верховної ради України, не дуже віриться шо за неї голосувли РОЗУМОМ… :wacko:
    Хоча, безперечно, до цього треба йти!

  4. При голосуванні за списками розум безсилий. :yes:

  5. Для snaiper.
    Прикро але правда! На даний час всім фальсифікаціям запобігти неможливо! Та треба докласти максимум зусиль, щоб мінімізувати їх вплив на волевиявлення народу.
    1. Як цього досягти?
    2. Ви кажете: «Не голосовать ни за власть,ни за оппозицию,ибо в противном случае в новую ВР,эти «старые»политсилы ,принесут и старые проблемы:коррупцию,неуважение к Закону и презрение к интересам избирателей. То тоді за кого голосувати?
    3. Ви впевнені, що під знаменами нових політичних сил не прийдуть вже «старі політики»?
    4. Чи зможуть, на вашу думку, нові і не обізнані в політиці депутати гідно займатись законотворчістю?

  6. …ещё очень важно за кого проголосует народ… Нечего будет фальсифицировать, если народ отдаст большинство голосов за политиков новой генерации… Но народ банален в своём выборе… И это сумно…

  7. Шановний А.К.!
    А хто на вашу думку є політиком нової генерації? Як що можна, дуже хотілось би почути саме в розрізі Кіровограда.

  8. Шановний Сергію!
    Кажу абсолютно конкретно: їх всі знають…

  9. Дмитрий! Они даже не достойны вашего внимания и моего озвучания…

  10. А я, натомість впевнений, що коли розпочнуться офіційно виборчі перегони, всі будуть здивовані мажоритарними кандидатами. Бо більшість прогнозів не справдяться…

  11. Ні! На зіркову хворобу не страдаю! Намагаюсь, як можу, реально оцінювати свої можливості. :bye:

  12. Згоден з вами. В нашій країні деякі люди вже після перемоги на виборах дізнавались, що вони балотувались в депутати… Я маю на увазі по спискам.

  13. …не скромничайте… А на счёт реальной оценки, то это как сказать… Это вопрос рекламы… :mail:

  14. Я не уявляю, чим (ким) ще можна здивувати щодо персон в кандидати в нардепи. . . Все наперед передбачуване і схоже у поведінці і ставленні до електорату. Тільки партійна приналежність різна. Але по своїй суті — без особливої різниці. Про опозиційних кандидатів — навіть не хочу і говорити. . . На цьому електоральному полі в області немає ані яскравих ЛІДЕРІВ, ані усвідомлення самої концепції боротьби за владу в та опозиційної діяльності як такої. Тут повний НУЛЬ, нажаль. Про ситуацію на районному рівні — взагалі МІНУС НУЛЬ. Діяльність опозиційних партій — на папері у вигляді реєстру районних осередків в юстиції. На цьому вся діяльність. До речі, що за часів їхньої влади, що зараз. Про якісний склад представників опозиційних партій в міській та районній радах — . . . (навіть слів не підберу).

  15. Да-а-а… Жорстко ви, шановний Mediator, пройшлись по опозиційним кандидатам, так всіх одним махом і забракували… :wacko:

Добавить комментарий