На вчорашньому засіданні міської ради було ухвалено, на перший погляд, нічим не примітне рішення «Про внесення доповнень до рішення Кіровоградської міської ради від 31 травня 2011 року № 589». За такою складною назвою криється те, що по вулиці Леніна між вулицями Карла Маркса та В’ячеслава Чорновола з 07.00 до 20.00 у робочі дні тижня буде дозволено рух транспорту. Я думаю, всі знають, з яким натхненням наші міські чиновники на чолі з міським головою закликали кіровоградців підтримати їх у починанні зробити вулицю Леніна пішохідною. Всі бачили, скільки працівників ДАІ кожного дня, замість того щоб здійснювати свої безпосередні функції, стояли по вулиці Леніна і слідкували за тим, щоб жоден автомобіль на неї не заїхав. На жаль, рішення про заборону руху на вулиці Леніна не проіснувало і п’яти місяців і для зручності можновладців з ОДА та облради, частина вулиці перестала бути пішохідною. На сесії міськради я акцентував увагу на тому, що підхід повинен бути єдиним: дозволяти рух транспорту у робочі дні по всій вулиці Леніна, чи залишити вулицю Леніна пішохідною протягом усієї доби, але таку пропозицію підтримало лише 20 депутатів, при необхідних 39.Ось так і виходить: всі рівні, але є рівніші.
Всі рівні, але є рівніші: 5 комментариев
Добавить комментарий
Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.
А при чём ОДА и облрада? У них вообще то есть стоянка по улице Дзержинского, сразу за «Барвой», да и во внутреннем дворе хватает места.
А вот гаишники, таки да, потеряли хлебное место. Но с другой стороны будут ли теперь так дисциплинированно пропускать пешеходов на зебре?
Вопрос как раз был в другом. В соблюдении закона. Если на улице Дворцовой (бывшей Ленина) висит знак «пешеходная зона», то, соответственно, движение автомобилей ограничено. И это правило должны выполнять все. Или наоборот, если разрешать движение авто, то уберите знак. И тоже соблюдайте эти правила. Вопрос не в том, чтобы Дворцовая была пешеходной или нет. Вопрос в том, чтобы соблюдался ЗАКОН.
А может им просто , т.е. «сильным мира сего» , просто облом пройтись 30 м. от стоянки , а так гляди , подвезли прямо под двери 🙂 А с ддругой стороны , если улицу Ленина переименовали , то почему в этом решеннии еще старое название ? Недоработка 🙂
Мда.. Потребности подъезда к ОДА гораздо логичнее было открыть удовлетворить путем открытия беспрепятственного проезда по Дзержинского, который уже около года ограничен знаками «Движение запрещено» как со стороны Чорновола и со стороны К.Маркса. Вместо это почему-то открыватся проезд по Ленина. Хотя логика проста: простой смертный туда не поедет, побоится, даже если знаков не будет. Зато небожителям подезжать к ОДА по Дзержинского не в кайф, по Ленина куда престижнее!
Да что попусту спорить о знаках и законах, ведь давно это все разжевано и проглочено. Если бы очень хотели перекрыть движение, поставили бы клумбы как это давно сделано, например в Ивано-Франковске. НО, к сожалению, у нас на этом могут лишь манипулировать общественным мнением.