У місті Кіровограді відсутні встановлені межі прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків.
На перший погляд, не така це вже і велика проблема у порівнянні з іншими, та якщо уважніше її проаналізувати, то виявляється, що це не так, адже відсутність встановлених меж прибудинкових територій є причиною цілої низки проблем, які чи не найбільше турбують мешканців міста Кіровограда.
Проблема перша – неконтрольована забудова прибудинкових територій. Вона тісно пов’язана із відсутністю встановлених меж прибудинкових територій, оскільки, коли не встановлені межі прибудинкової території, то міська рада може передавати земельні ділянки кому завгодно і під що завгодно, прикриваючись положеннями Земельного кодексу України.
Це і відбулось на вулиці Чорновола, 21. Мешканців будинку по вул.. Чорновола, 21 залишили без прибудинкової території, її віддали під будівництво житлового будинку. Таких прикладів можна наводити безліч. Найхарактернішими, нажаль, для міста Кіровограда є забудова прибудинкових територій гаражами. У нас уже варто думати над зміною назви міста, і не на Елисаветград, а на «Гаражний кооператив».
Щоб зупинити неконтрольовані процеси забудови прибудинкових територій, я подав до міської ради проект рішення про затвердження Порядку визначення меж прибудинкових територій багатоквартирних будинків, існуючої забудови у місті Кіровограді. Прийняття даного рішення дозволить встановити чіткий механізм визначення меж прибудинкових територій і дозволить зупинити їх хаотичну забудову.
Проблема друга, необгрунтовані тарифи на прибирання будинків і прибудинкової території.
Ось не так давно виконавчий комітет міської ради вкотре підвищив тарифи на утримання будинків і прибудинкової території, посилаючись на те, що зріс рівень мінімальної заробітної плати і тарифи відкореговані виключно на рівень такого підвищення. Але у виконкомі, напевно, забули, що однією із складових даного тарифу є прибирання прибудинкової території будинку. Та якщо не визначено межі прибудинкової території, то скажіть мені, будь-ласка, як можна встановити площу прибирання для кожного конкретного будинку. Її неможливо визначити. Якщо неможливо визначити площу території, яку повинні прибирати – то неможливо встановити і кількість двірників, необхідних для прибирання цієї території, встановити її клас. А якщо неможливо встановити, яку зарплату повинні отримувати двірники, то неможливо встановити і економічно обґрунтований тариф на утримання прибудинкової території. Виходячи з цього, я вважаю, що тарифи на утримання будинку та прибудинкової території підвищені незаконно і подав відповідні проекти рішень міської ради про їх скасування. Маю сподівання, що їх міська рада розгляне їх на найближчій сесії і підтримає.
Павло! А чи вчора чи 2 роки тому багатоповерхівки втратили свої прибудинкові межі?! :unsure: :whistle:
У місті Кіровограді відсутні встановлені межі прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків. З цього я і почав свій запис 🙂
Ааа… тобто протягом останніх 5-10 років чудили, а винна у всьому нинішня міська влада, якій довелося повертати мільйонні борги вашого колишньго патрона пана Пузакова :unsure:
Чого ж ви не замислилися про межі на посаді заступника мера міста — начальника адмін.департамента?!
Чому не дали доручення тоді ще Управлінню правового забезпечення КМР щодо усунення порушень, в т.ч. у судовому порядку?! :whistle:
А ніде не писав, що винна нинішня або колишня міська влада. Просто у місті є проблема, яку необхідно вирішувати, і вирішувати негайно. Ось я і запропонував механізм її вирішення.
чому тут?! :unsure:
мер блог не читає, як і його заступники, керівники управлінь та більшість депутатів міської ради :yes: 😉