Онлайн: «Єлисавет-баскет» — «ТІМ-СКУФ»

Сьогодні в Києві відбудеться другий матч півфінального протистояння чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги «Єлисавет-баскет» — «ТІМ-СКУФ». Нагадаємо, що в першому матчі в Кіровограді «Єлисавет-баскет» святкував перемогу з рахунком 97:74.

По прибуттю з Києва Юрій Ілючек повідомить нам детально як відбувався звітний матч. А я нині проведу невеликий онлайн матчу. Початок матчу о 16.00.

Сьогодні в киянок буде чимала мотивація. У разі поразки «ТІМ-СКУФ» не потрапляє до фіналу, а також сьогодні граючий тренер киянок Інна Кочубей святкує день народження. То ж її підопічні постараються зробити подарунок.

1 чверть.

5 хвилина. На жаль, поступаємося з рахунком 8-4.

6 хвилина. Киянки налаштовані серйозно. Вже 13:4.  Вісім очок вже на рахунку Мацко.

8 хвилина. 16-8 на користь киянок.

10 хвилина. 26:13 на користь киянок. Кінець першої чверті. В киянок залітає все. А от наших підводить влучність.

2 чверть.

11.30 хвилина. 30-17 на користь господарок. Реймонд вже має три фоли. Їй дали відпочити, Кириченко на майданчику. У складі киянок результативність виділяються Мацко, Уро-Нілє та іменниниця Кочубей.

12.30 хвилина. Результативність команд знизилася. Нині в чверті рівність 4-4. Безкомпромісна боротьба на майданчику.

13.30 хвилина. Трьохочковий Кириченко та двоочкове влучання Жержерунової покращує становище кіровоградок — відставання 11 очок — 33:22.

15 хвилина. Рахунок 34-24 на користь киянок. Тайм-аут.

16 хвилина. Два влучні штрафні від Жержерунової — 34:26.

17 хвилина. Два влучні штрафні тепер від Ягупової — вже 34-28.

18 хвилина. П’ять очок від Відович і вже 34:33. Браво! Відіграли поспіль 9 очок відставання.

18.30 хвилина. Відович не зупинити. Три очки і вже кіровоградки ведуть в рахунку — 36:34.

20 хвилина. Рахунок після другої чверті 36:34 на користь БК «Єлисавет-баскет». Перерва. 12 поспіль набраних очок. Чудовий відрив здійснили підопічні Людмили Коваленко. Також як повідомив щойно по телефону Юрій Ілючек Реймонд з середини другої чверті не виходить на майданчик, а Жержеруновій в першій чверті боляче вдарили по печінці і вона тривалий час перебувала на лаві запасних. Лише в другій чверті зявилася на майданчик.

А в цей час «Регіна» поступається «НПУ-Динамо» з рахунком 32-47. Схоже в цьому протистоянні все вирішиться в другому матчі і третій не потрібний (нагадаємо, що «НПУ-Динамо» в першому матчі здобув перемогу).

21 хвилина. Третя чверть почалася. Жержерунова з лінії штрафних двічі промахнулася. А жаль…

23 хвилина. Киянки зусиллями Мацко вийшли вперед. Назаревич влучним трьохочковим повернула лідерство в рахунку своїй команді — 39:37. За мить Мацко зрівняла — 39:39.

24 хвилина. Серія обопільних промахів. Рахунок незмінний.

24.30 хвилина. Господарки вийшли вперед 42:39. У киянок втрата — 5 фолів набрала Завидіна.

25 хвилина. Нагадала про себе Ягупова — три реалізовані з чотирьох штрафні — 42:42.

26 хвилина. 44:44. Краєвській відповіла Траоре, реалізувавши два штрафні.

27 хвилина. 46:45 на користь «Єлисавет-баскет».

28 хвилина. Жержерунова (виконувала двохочковий кидок) та Реймонд (виконувала трьохочковий) промахуються.

29 хвилина. Ягупова та Відович роблять рахунок 50:45.

30 хвилина. Мацко скоротила відставання — 50:47. Кінець третьої чверті. Попереду четверта чверть. На даний час, за підсумками трьох чвертей, як повідомляють, можна зазначити, що всі спірні моменти трактуються на користь киянок. Маємо неадекватне суддівство. Сподіваємося, що цей фактор не завадить «Єлисавет-баскет» здобути перемогу.

31 хвилина. Ягупова реалізував два штрафні — 52:47.

32.30 хвилина. 56:52 на користь кіровоградок.

33 хвилина. Мацко та Ягупова обмінялися влучними кидками — 58:54.

35 хвилина. Мацко два очки. Кириченко відповідає трьохочковим кидком — 61:56.

36 хвилина. Скорбатюк набрала два очки. Жержерунова та Траоре реалізували по два штрафні — 65:59.

37 хвилина. Жержерунова довела рахунок до 67:59.

38 хвилина. Траоре робить рахунок 69:59.

39 хвилина. Тайм-аут. 10 очок буде складно відіграти господаркам, але в баскетболі все буває.

39.30 хвилина. Мацко 4 очка відіграла. Ягупова при цьому промахнулася двічі з лінії штрафних.

40 хвилина. Ягупова виправилася. Із лінії штрафних двічі поцілила в кільце. Також влучною була Відович. То ж 75-63 на користь кіровоградок, які вийшли до фіналу. Вітаємо БК «Єлисавет-баскет»! Чекаємо деталей даного захоплюючого матчу від Юрія Ілючека.

Суперником кіровоградської команди у фіналі буде «НПУ-Динамо», яке сьогодні з рахунком 104:74 перемогло «Регіну».

Онлайн: «Єлисавет-баскет» — «ТІМ-СКУФ»: 5 комментариев

1. Юрий Илючек всю игру держал меня в курсе дел. Наши девочки играли не только против соперников и чужого поля, но и судей. Мы с Юрой предполагали, что ЭТО будет — таковы нравы в украинском спорте. Так и случилось. А что такое судейский прессинг в баскете вообще отдельная тема! Это даже не футбол или хоккей! Молодцы наши девушки, одним словом.