Вчора відбулося перше пленарне засідання десятої позачергової сесії Кіровської районної в міcті Кіровограді ради. Здавалося б, на розгляд депутатів винесені традиційні і не вельми цікаві питання. Загалом всі питання стосувалися перерозподілу бюджетних коштів, зокрема і отриманої нещодавно субвенції з державногоо бюджету на забезпечення соціальних виплат.
Та не так сталося, як гадалося .
27-го листопада 2011-го року, на адресу голови Кіровської районної в місті Кіровограді ради надійшов лист за підписом першого заступника Кіровоградського міського голови В. О. Дзядуха. Суть цього листа зводилася до наступного:
«В зв»язку з ухваленням Кіровоградською міською радою рішення «Про неутворення районних у місті рад наступного скликання», прошу Вас внести в порядок денний чергової сесії Кіровської районної в місті Кіровограді ради питання «Про погодження зміни обсягів повноважень Кіровської районної в місті Кіровограді ради». Суть запропонованої зміни обсягів полягала в позбаленні Кіовської районної ради права управляти територіальним центром з надання соціальних послуг та, відповідно, передача такого права виконавчому комітету Кіровоградської міської ради.
Під час озвучення головою Кіровської районної ради О. Рацулом пропозиції про внесення даного питання до порядку денного сесії відбувся цікавий діалог між ним та одним із представників депутатського корпусу:
» — …, таким чином нам пропонують віддати територіальний центр.
— А що в нас тоді залишиться?
— Нічого. (сміх в залі).»
Слід відзначити, що, напевно, вперше за рік свого існування депутатський корпус Кіровської районної ради був настільки єдинодушний у прийнятті рішення. Пропозиція про включення даного питання до порядку денного набрала нечувано велику кількість голосів «за» — один.
Отже, «бліц-криг» депутатської більшості Кіровоградської міської ради спрямований на зосередження влади в своїх руках наштовхнувся на неочікувані перешкоди. Перешкоди в обличчі власних однопартійців…
Сьогодні відбулася позачергова сесія й Ленінської районної ради… Питання ті ж самі: корегування бюджету і пропозиція про вненсення до порядку денного питання щодо зміни обсягів повноважень… Голосування за останнє сумбурніше… Результат той самий… До порядку денного не вносять… Що ж на черзі сесія міської ради… Почекаємо…
И кто этот один,который «за»?
Нажаль не можу відповісти на це питання… та й проголосував він випадково, на автоматі паднв руку, а тоді каже: «Ну, нехай буде, як так то так, все одно рішення не прийняте» 🙂
Государством взят курс на реформирование местного самоуправления, укрупнения териториальних общин, в новой системе не будет места для районних в городах советов, однозначно.
Ну не проголосовали и что? Если даже не будет реформы просуществуют до 2015 года, а если будет то и до 15 года не доживут.
Я про те, що в них намагалися забрати останні повноваження, сподіваючись на партійну дисципліну. Партійна дисципліна підвела.
…да кому нужна та партийная дисциплина…это же не времена Иосифа Виссарионовича…
Каждый думает только за себя…
…любая партия — клуб по интересам…
Костя, а что вас смущает в моих этих двух постах?
Подтверждаю — коллегиальность это величайшее зло… 😉
Саша, зло — не коллегиальность, а коллективная безответственность. Это разные понятия.
Спасибі, Юхим Леонідович, напевно, саме це я і мав на увазі. 🙂
…я имею в виду коллегиальность как форму управления… Пока я не знаю глобальных примеров, когда коллегиальность в итоге бы оказывалась лучше чем единоначалие…
А в нашей стране коллегиальность и порождает коллективную безответственность (например решение любой рады — кто за него реально отвечает? НИКТО)…
Зарішення ради відповідає голова! Питанняі: кого ми обради?!
Костя, приведите мне в пример хоть один закон, где бы было написано, что за решения любой рады отвечает голова рады? Голова рады ведёт заседания, созывает их, подписывает решения, формирует вопросы к рассмотрению и представляет раду во внешних сношениях с другими органами власти и местного самоуправления…И ВСЁ!!!
А так любая рада — это коллегиальный орган…
Сегодня встретил преподавателя математики.Всколь в разговоре заметил что Райсоветы необходимо было разогнать ещё вчера.Так он на полном серъёзе начал вдалбливать мне в голову:придём не куда-нибудь,к фашизму!И это говорит математик!Впоследствии оказалось:он деп-т Райсовета.Что тут скажешь…
6придём к фашизму.
Почему именно к фашизму, а не к сталинизму?
Я ще зразу, в блозі Олександра Горбунова, говорив що не є прихильноком існування районних рад. Суть не в цьому. А людей ви спитали? Крім того приймаючи це рішення міська рада порушила закон. Та й не та в нас рада щоб давати їй стільки повноважень.
Вот «як то так» они всегда и голосуют))) Наверно задремал, и приснилось что опять землю дерибанят)))) вот и проголосовал.
Больше разгонят, меньше останется. Уж лучше пусть разгоняют, чем дополняют.
Идёт большая торговля между партийными группировками…Не больше, не меньше…
Всё остальное — для читателей и телезрителей…