Клінічні випробування медикаментозних препаратів. Опитування.

Шановні блогери! Дозвольте мені дізнатися вашу думку. Я, з вашого дозволу, коментувати тут сам не планую, щоб не псувати процес дізнання саме вашої думки.

Отже: що ви думаєте про клінічні випробування медикаментозних препаратів (ліків) в Україні, в Кіровограді? Яке ваше ставлення, які думки?

Клінічні випробування медикаментозних препаратів. Опитування.: 35 комментариев

  1. Испытания должны быть на группах, которые на это соглашаются за денежное вознаграждение (и со страховкой). Вот что думаю об этом я. А в Кировограде, или Бобринце, или Афинах — тут роли не играет.

  2. багато що залежить від конкретної ситуації.
    але якщо вибір — або на той світ, або шанс вижити, наскільки я розумію, то однозначно за експеримент!

  3. Якось лежав я у реанімації лікарні на Валах з отьоком «Квінке», бо «добра лікарка» у дитячій поліклініці прописала чудо-ліки…
    Тоді дядя Гена Болгар мене відкачав. Шкода що його тепер немає серед нас. Реаніматолог був, як кажуть Від Бога!

  4. оффтоп. порушую свої плани, бо ти не по темі, Саша.

    Генадій Болгар — Лікар з великої літери, це я визнаю, хоча знаю його тільки як пацієнта. Але свою справу знав — це точно. :good: Світла йому пам’ять!

    Алергічну реакцію та набряк Квінке можуть викликати будь-які медикаменти, тому вина «доброї лікарки» (за твоїм висловлюванням) — для мене вельми сумнівна.

    А про випробування в твоєму коментарі — жодного слова.

  5. Генадій Болгар можна сказати мене виховував, ми сім’ями дружимо, його дружина теж лікар, коли вона побачила, що мені прописали агресивні антибіотики була в шоці! Бо в мене з дитинства алергія була на усі антибіотики! А тут нові ліки, які за словами лікарки з дитячої обласної безневинні і супер-ефективні… Просто лікарка втюхала дорогий препарат не думаючи про наслідки…
    В мене тоді вени лопали, тьотя Валя Болгар з великими зусиллями ставила мені крапильниці, бо ситуація була критична… З тих пір я не довіряю більшості лікарів.

  6. Клинические испытания в Кировограде? :wacko:
    Прикалываетесь, доктор?
    Под их видом отмываются деньги для местных опиньон-лидеров и т. д., для выплат за тупое назначение препаратов 😉

  7. Ну, Саша, не буду занурюватися далі, ми ж тут не будемо обговорювати подробиці (це твоя особиста інформація)… Але зауважу, втім, що, навіть, якщо дії одного конкретного лікаря є непрофесійними та помилковими (для такого висновку в мене недостатньо даних, тому пишу абстрактно) — це не привід не довіряти більшості лікарів. Добре, якщо б це було на шкоду «більшості лікарів»… Але це може бути на шкоду тобі. В принципі, не сперечаюся, не довіряй. Але, питай, перевіряй, та, якщо не дай, Бог, тобі буде необхідною медична допомога — не шкодь сам собі.

  8. «Опинион-лидер (opinion leader) — это специалист, пользующийся безусловным авторитетом в своей области, способный за счет персонального влияния сформировать мнение о новом методе лечения. Он дает первую информацию о проведенных исследованиях и их результатах; оценивает эффективность и безопасность нового способа лечения, его недостатки и преимущества. Он методологически определяет место нового способа лечения в общепринятой стратегии лечения либо изменяет стратегию и тактику терапии. Наконец, он за счет своего научного авторитета способен убедить пациента применить предложенный метод лечения в соответствии с собственными рекомендациями.»

    Это так должно бы быть. В реале все сложнее )))

  9. Генадій Болгар – Лікар з великої літери, це я визнаю, хоча знаю його тільки як пацієнта. Але свою справу знав – це точно. :good: Світла йому пам’ять!
    ————————————————
    Виходить, що Кіровоград не таке вже й маленьке місто… не знав… і не повідомив ніхто… Коли? ..Світла людина…

  10. Ой, Руслане, в мене з календарем великі проблеми… Декілька місяців — це точно… Саша, коли доєднається — більш точно скаже, бо боюся, що я буду неточним…

  11. Спасибо, Юлечка и Андрей! :heart: :rose:
    Обязательно летом увидемся. :yes: :yes:

  12. …опять пошла возня кто прав, а кто виноват…

  13. Кировоградец говорит:
    18.07.2012 в 21:26
    Испытания должны быть на группах, которые на это соглашаются за денежное вознаграждение (и со страховкой). Вот что думаю об этом я. А в Кировограде, или Бобринце, или Афинах – тут роли не играет.
    ==========================
    :good: :good: :good:

  14. …а у нас зачастую отдельно взятые врачи любят на больных новые препараты применять…

  15. Согласна с кировоградцем. Если это официальное тестирование (которое априори предполагает и страховку, и абсолютную бесплатность лечения, и информирование пациента о возможных осложнениях), то почему бы и нет? Наверное, для кого-то это могло бы стать шансом на спасение.

  16. Головне, щоб відразу розповідали про побіжні ефекти, що можуть з»явитися після приймання ліків :yes:

  17. Рискну предположить, что подтекст вопроса в том, чтобы выяснить отношение к клиническим испытаниям медикаментозных средств без ведома больного, но с определенным вознаграждением как лечебного заведения так и конкретных должностных лиц…

  18. Без ведома больного- это уже преступление. Но я такого подтекста не увидела. :unsure:

  19. Каким образом?
    Насколько я понимаю, последний этап тестирования (на людях) проводят как раз с целью выяснить возможные побочные эффекты. Специально я этим вопросом, правда, не итересовалась, так что могу ошибаться.

  20. Також, не цікавилась конкретно, коли саме лікарі виявляють побіжні ефекти!Проте, якщо вони не попередять про можливий риск на них звалиться багато проблем :yes:

  21. Процесс вывода фармпрепаратов на рынок весьма длителен и затратен. Поэтому, недобросовестные производители предпочитают производить клинические испытания новых препаратов в странах третьего мира. Низкая осведомленность пациентов о своих правах, уровень медицины и недоступность дорогих патентованных препаратов приводит больных к решению испытать на себе новый «чудо-препарат». А коррумпированная судебная система государства надежно будет охранять права фармфирмы.
    Таковы реалии бедного государства.

  22. Стоматологическая клиника «Медина» в Кировограде лечит пародонтоз введением стволовых клеток. Лечение платное и недешевое…А, между прочим, ни один протокол лечение этого не предусматривает. Таким образом — пациенты становятся благодатным материалом для чьей-то диссертации. Да при этом еще и деньги платят…

  23. Сподіваємось, що досліди та використання пробних ліків в нашій країні будуть рідкістю….

  24. А это зачем? Просто мнтересно мнение кировоградских блоггеров? И куда его затем приложить? Клинические испытания медпрепаратов крайне важны,и действительно,не суть важно ,где они проводятся.Проведение их строго регламентировано,правила давно выработаны мировым сообществом( как и тема — говорить правду больному,или нет-см.п.39 «Основ законодательства о здправоохранении») и проводя тся они не первый год,и не только в Украине.Какая- то отвлекающая тема.

  25. Oxana говорит:
    19.07.2012 в 12:04
    ———————————————
    Оксано, абсолютно справедливо, ТАКОГО підтексту явно не було. Я не настільки великий приколіст, щоб на повному серйозі питати «а як ви ставитесь до злочинів?», «а як ви ставитесь до вбивств/ґвалтувань/крадіжок?»… Ну явно нерозумне питання б вийшло… :unsure:

Добавить комментарий