От уже декілька днів майже у всіх інформаційних повідомленнях України, в інтернеті, в газетах, на телебаченні піднімається й обговорюється тема подорожчання хліба.
У столиці хліб додав в ціні від 34 до 68 копійок.
Лідером ринку Києва та одним з лідерів ринку України (15 %) є холдинг «Київхліб», власниками якого з зими 2012 року є 3 кіпрські фірми. Першу позицію на ринку України займає холдинг «Золотий врожай», а третю — компанії та об’єднання, що мають приналежність до черкаської групи «Формула Смаку». До речі, частина активів групи «Формула», також була ще у 2011 році виведена у кіпрські офшори.
Хліб на Україні помітно дорожчає. Така ситуація вже у Харкові, Запоріжжі, на Півдні України, у Хмельницькій, Івано-Франківській та ін. областях держави.
СЮЖЕТ «Факти новин» НА ICTV з цього приводу
http://fakty.ictv.ua/ua/index/view-media/id/24583/album/83
Не хотілося б прив’язувати політику до теми економіки, але вже якось очевидним видається те, що після виборчих перехонів у Парламент, ціни на хліб різко стрибнули вгору, хоча як запевняє в сюжеті представник зернового фонду — в Україні на данний момент чи не найбільші резервні запаси збіжжя за всю історію незалежності.
Хто винен, а хто правий?!
Знов невідомість Однак зрозуміло одне — в собівартість хліба цього року включена було не лише виробничі витрати, але й передвиборчі. По неволі згадуєш інформацію двомісячної давнини — 6-10 % ринку виробництва хлібо-булочних виробів України контролює одна доволі непогано знайома нам сім’я. Кіровоград, Полтава, Миколаїв, Кривий Ріг, Жовті Води, Кременчук, Черкаси, Первомайськ. Хто наступний на шляху здорожчання того продукту, який в нашій державі, з давніх давен звуть всьому голова?! 28 жовтня більшість співгромадян голосували головою та сердцем?! Удар по «голові» й кишені, як бачимо, вже отримали. Здорожчання чого стане сердцем українського вибору, будемо знати трохи пізніше.
За оцінками міжнародних експертів, судячи за ресурсами «офіційно» витраченими на вибори, голос українця у 4 рази дорожчий за голос француза, дорожчий ніж голос американця, німця та ін.
А от хто різницю у вартості буде перекривати…? Дізнаючись нові ціни на хліб, питання перестає бути риторичним та переміщується у площину ясніше ясного! 🙁
Скільки коштували вибори у Кіровограді, на Кіровоградщині та в Україні в цілому?! — Відповідь спостерігайте взимку — навесні 2013 року.
все..пошла я покупать хлебопечку.. :scratch:
Юля, не ведись на Ярикины размышлизмы 🙂 Они же все еще с «коньдидадским» подтекстом.
хех. увы мне Иван Васильевич, как сказал бы герой одноименного фильма «Иван Васильевич меняет профессию»…
а если серьезно, то никакого кандидатского подтекста, тем более что к счастью, или к сожалению я уже день как не кандидат! ЦИК подвела итоги голосования, отчет о фин.деятельности в тот же ЦИК мной направлен! Так что можно ставить в рамочку кандидатское удостоверение, дополнить свою автобиографию еще одной строчкой в разделе — общественная деятельность и идти дальше по жизни! :good:
А тема хлеба! Пусть в ней и есть от части политический подтекст, да думаю у нас в стране к каждой теме можно прилепить политический подтекст, НО все же ключевым является вопрос именно экономической составляющей!
1) Производители хлеба жалуются на дорогие энергоресурсы.
2) Фонд зерна утверждает, что причин для удорожания хлеба нет, т.к. обеспечивают зерном по доступной, порой даже смешной цене!
3) Так или иначе виновной в подорожании станет власть, ведь нам большинству глубоко плевать чей хлебзавод… если хлеб дорогой — власть не справляется! резонно!
И следующее. Каков дальнейший путь развития государства. Правительство как видим будет дальше работать… что дальше будет с Украиной?! Каков вектор?! И кстати как бы это смешно, но вектор Украины на прямую определяет цену хлеба, т.к. будем ли мы в Таможенном союзе или нет — цена вопроса дорогих / дешевых бензина и газа!
ТАК ЧТО… Выборы — The end, но политика — show must go on! :yahoo:
Юліє, і це буде правильно!
Бо ж фактично власноруч випечений хліб настільки ж краще магазинного, на скільки домашня їжа краще фастфуда чи кафе! :good:
Уже какой год пеку хлеб в хлебопечке, вкуснее и рецепров множество, я даже не вкурсе по чем он сейчас в магазине :unsure: ?
Хорошо,что я и 3-х кусков хлеба не съедаю в неделю)
По 4.50 — 5 грн :whistle: 😥
Правда треба враховувати, що кіровоградський хліб легший і менший ніж київський, тому ціна непорівнювана, бо ж дурять навіть на вазі!
Ужас, это же обдерательство, да еще всякую ернду туда добовляют, как говорила мне знакомая, что хлеб цветет оранжевым цветом 🙁 .
не переживайте, за фракційною дисципліною, хліб тепер має цвісти виключно біло-сердешним кольором B-)
Причини, які викликають цвітіння хліба або його картопляну хворобу на щастя (а для кось, на жаль B-) ) мало залежать від технології його приготування (випікання), а тягнуться ще від зберігання і обробки зерна на елеваторах. Щоправда, у випадку, якщо елеватори належать самим хлібокомбінатам, то коло замикається.
http://ses.lg.ua/forpopulation/57-2011-08-22-08-57-22.html
Стаття А.Авдєєва від 04.02.2009 року
В Кіровограді вдруге з початку нового року подорожчав хліб, і знову на 20 копійк, що становить близько 5%. Першого разу в Кіровограді підняли ціни на хліб лише два тижні тому. Зустрівши новий рік, кіровоградці виявили нові ціни на самі ходові буханці хліба. Тоді ціну підняли теж на 20 копійок, але минулого року за перші три місяці це робили тричі навіть без «проголошення кризи». Що відбудеться з ціною на хліб у 2009 році поки що загадка.
Попередні повільні подорожчання окремих видів хліба виробництва корпорації «Формула смаку» кіровоградці вже пережили шість разів протягом одного року і пяти місяців. Загалом протягом семи останніх років ціна на хліб у місті зросла в середньому майже в три рази, що не сталося із заробітною платою та пенсіями. У Кіровограді, місті керованому комуністом, нове чергове «свято хліба», тобто подорожчання продукту №1 у харчовому кошику городян має особливе політичне забарвлення. Комуністи про нові ціни на хліб під час кризи «ні гу-гу». За святами зовсім забули за соціальний захист трудящих, і вишли це робити лише 22 січня. Після цього почали обговорювати нові тарифи на воду та проїд у міському транспорті
Слово «криза» вже плідно у фінансовому плані подіяло на хлібопекарів, і ним вони скористалися у друге у 2009 році Крім хліба спостерігається повільне здорожчання і інших продуктів харчування.
Читать полностью: http://h.ua/story/171576/#ixzz2C5eIXGd1
Ну да, подорожал в Киеве батон до 3.80. До выборов цены на социальные виды хлеба были одними из самых низких в Украине. Долгое время. Теперь уже удерживать этот ценник невозможно, киевхлеб терпит убытки. Еще до выборов пытались они поднять стоимость своей продукции до реальной, но их быстро прижали (в течении 1 дня). А теперь таки сжалились и позволили. Остальной хлеб не подорожал, по крайней мере, те сорта, которые я обычно употребляю.
Натали, в данный момент говорим не о Киеве, а о Кировограде…
Хотя соглашусь, в сюжете больше внимания уделено Киеву.
НО, уже сейчас по моей информации в области хлеб начал дорожать…
сьогодні зранку була в магазині.
хліб подорожчав. продавець так і каже — не ми зажралися, виробник ціну підняв. всі знають, що в Кіровограді — найдорожча ціна. і народ матюкається — вирощують зерно — в нас, і потім нам хліб привезуть по непристойних цінах, бо Кіровоград прогаласував за нардепа й тепер тому все по барабану і ніхто не указ…
до речі, в Новомиргороді такі розмови я сьогодні почула вперше.
але, гадаю, не востаннє.
хіба що більше хліба везтимуть з Ватутіна.
хихи..с учетом того,что я хлеб практически не ем.. меня эта тема мало беспокоит :yes: разве что :yes: для ребенка
Ау! Киевский хлеб не чита «формулосмаковскому» и по весу и по качеству!
Діти — майбутнє нашої держави! :rose:
Мы с вами за все в ответе:
За мир, за улыбки,
За счастье детей на свете
В ответе ты и я.
Какими вырастут дети,
Такой и будет Земля.
(с) А . Баруздин
«3) Так или иначе виновной в подорожании станет власть, ведь нам большинству глубоко плевать чей хлебзавод… если хлеб дорогой – власть не справляется! резонно!»
Интересное замечание.Мы по советской инерции(а в СССР государство-альфа и омега во всех сферах жизни) во всем виним власть,хотя уже более 20 лет живем в мире частного предпринимательства и где,следовательно,пора по гамбурскому счету спрашивать с частника.
О мама моя…Страна на пороге очередного финансового кризиса( похлеще 2008), а у нас все Табалов виноват…При желании можно Табалова сделать виновным в сепаратных настроениях населения США, после победы Обамы)))).
ну ведь мы прекрасно понимаем, что с частника у народа спросить инструментов нет…
это компетенция государства, антимонопольного комитета, силовых ведомств в конце-концов!
Государство и зерно не выращивает… а фермера — частники…
но ведь нужно с этим что-то делать….. дать понять бизнесу, что сейчас не времена бешеного капитализма в США!
А вообще, думаю Украина очень ошиблась, что не идет по китайской экономической модели! 🙁
Шановний. Зверну увагу, що у статті про сім’ю опального мільйонера не згадано!
Якщо ж певні фінансові групи Ви відносите до сфери їх впливу та інтересів, то мабуть Вам видніше, бо ж у мене таких відомостей немає.
А які причини кризи, якщо не секрет?!
Чи країна на порозі кризи, бо ж Юля сидить, а Арсеній не сидить… у кріслі?! 😉
XD…»Не згадано» -это да)))плохо прикрыто еловыми ветками…но можете списать это на мои фантазии, я не против…
Слухайте, мені плювати на кольори полит.сил, а також на «хто сидить, а хто не сидить»…читайте финансову публіцистику(бажано не тільки Кіровоградську)))
Не думаю, я ведь тоже из такой же муки пеку, так если хлеб залежался, то он у меня цветет белым цветом, поэтому это наверно все зависит от технологии приготовления и выпикания.
Антимонопольный комитет против всей частной экономики?! Не забудем,Украина «пид пыльным оком «Европы,которая в любой момент может заголосить об ограничении прав частного предпринимателя,устоев либеральной экономики и начнет стращать санкциями!
И опять все сводится к семье Табаловых,хоть часть активов принадлежит Хомутыннику.
Есть альтернатива-покупайте хлеб не «Формулы смаку» или сами пеките,что мешает?
В данном случае хлеб подорожал бы даже если Табалов и не балотировался.
Зачем же? Хлебом занимается? С него и спрос. Или в пылу политической борьбы Вы обеливать будете всех?
Согласен. Разница есть. Говорю, как потребитель.
Ого)))Я уже пылкий полит. боец))) Скажем, так…если с мировым ростом цен на энергоресурсы возрастает цена на внутреннем рынке на нефтепродукты, не производитель же виноват…Мы не знаем всей правды, а привязывать внешние факторы к конкретной ситуации не надо…
та не винен.
тільки газ продають в однакову ціну в Києві й Кіровограді? чи відрізняється ціна?
інший нюанс — держава вкладає кошти в закупівлю зерна до держрезерву. і забезпечує хлібопекарні дешевим збіжжям.
то чого держава не може задати питання про цінову політику?
є й інші способи регулювати ціни — привабити потужних конкурентів.
але ж то вже дуже страшно…
не можна так сильно ображати маленького Табалова…
що до газу не знаю, а от ціни на комунальні послуги між Київом та Кіровоградом відрізняються, причому в Київі вони дешевше…, так що тепер весь виконком під «гавномети» пустити???
Наскільки я знаю, виробництво хлібу державою субсидується і ціна на хліб з держ. установами погоджується.
А на Табалова, як і на Шаталова мені плювати, -мені набридла вже система забруднення СМІ( і не тільки) навколишньго інфосередовища…
щодо виконкому — спробуйте!
компослуги не можуть не відрізнятися.
от елементарно — у Києві Дніпро під боком, а вам треба воду гнати скільки км?
от перша складова собівартості.
а таких складових — дофіга.
а от газ і борошно — держава ж наче ціни контролює?
і пробувати не хочу…і не тільки щодо виконкому…
Чомусь завжди вважав, що епітет «непересічний» людині дають оточуючі :scratch:
P.S.
Ха-а, Сємьон Сємьонич, здогадався….
Це звання Турчину присвоїла ЦВК після здачі ним посвідчення кандидата. 🙂
А то, як на мене, трьом чвертям (може й більше) екскандидатам самовисуванцям треба було б видати ксіву «НЕадекватний». Та ще й тавро на шию поставити, як Петро 1 робив п»яничкам. Тільки «НЕадекватним» не випивку давати в кабаках, а безкоштовні ліки в аптеці (заспокійливі). :yahoo:
Мы по советской инерции(а в СССР государство-альфа и омега во всех сферах жизни) во всем виним власть,
———————————————-
У нас голова ОДА, бажаючи виглядати в очах народу таким собі осучасненим «першим секретарем обкому», активно сприяє тому, щоб така інерція зберігалася.
Alex говорит:
13.11.2012 в 12:30
——————————————————
Алекс, государство и только государство! власть и только власть! — отвечают за безработицу, высокие цены и не соответствующие им низкие зарплаты. Т.е. за всё то,что определяет УРОВЕНЬ жизни граждан. И не только при социализме, но и при КАПИТАЛИЗМЕ.
Тому я неприємно здивований, як ви підспівуєте НЕадекватному.
Каюсь, злукавив… Звісно ж, геть не здивований, бо розумію чому: «А Сєрожа маладєц! Сєрожа мой сыночек» :yahoo:
Тому я неприємно здивований, як ви підспівуєте-Нет,ничего подобного. Признано мировым сообществом,что Украина страна с рыночной экономикой.Это означает,что роль государства ограничена,причем значительно, в сравнении с плановой социалистической экономикой.Потому свою отвественность должен нести частный бизнес.
А я про що? Рівень отіє обмеженості і залежить від ВЛАДИ.
До речі, давно вже «Признано мировым сообществом» і те, що повне обмеження (планова економіка) — шлях в нікуди. Доведено і життям, зокрема, в СРСР.
зверніть увагу на девіз!!!!!!!!
НЕпересічний громалянин.
і смішно, і страшно…
яка фантазія в дитини…
Когда я говорю об экономике СССР,то это не значит,что я оцениваю положительно.Мне интересно отметить стиль мышления,сформированный еще в советское время и живущий до сего дня.Правда,параллельно с новыми взглядами,например,Андрея.Его обращение,на мой взгяд ,адресное
«Зачем же? Хлебом занимается? С него и спрос. Или в пылу политической борьбы Вы обеливать будете всех?»-Речь,как я понял,о частном предпринимателе Табалове,но во всяком случае,не о государстве.
А еще Петр 1 говаривал «Дабы дурь каждого была видна всем» — это как раз тот случай.
Таня, вы выбираете муку получше для хлеба, а хлебозаводы выбирают подешевле.
А мне нравится хлеб Кышени. Его больше покупаем.
Хлеб цветет из-за того, что испорченные булки перемалывают и смешивают со свежей порцией теста. Но плесень иногда не пропекается и споры остаются, вот и «расцветает» свежий хлебушек уже на второй день.
А еще, если присмотритесь, увидите в некоторых буханках в разрезе «слои» разных оттенков и фракции — это как раз недомешанные добавки.
ого, я й не думала, що так можна…
Не знаю, в Киеве хлебзаводов много, и качество тоже разное. На Нивках есть киоск с просто божественными батонами, но берешь тот же батон, к примеру, на Лукьяновке — вкус вообще другой.
Спливають гривні в США,
до бенку.
Хто винний? Звісно, Лазаренко!
Бандюги нишком ділять Неньку.
Хто винний? Звісно, Лазаренко!
Є світло вдень, вночі — темненько.
Хто винний? Звісно, Лазаренко!
Мій чоловік завжди п’яненький.
Хто винний? Звісно, Лазаренко!
Євреї, дякуйте красненько,
Що є на світі Лазаренко!
(Гумористична передача “Золотий Гусак”. Телеканал “1+1”, 21.11.2000 р., 21.43) (с)
Руслан, да уж мне бы и самому импонировало если бы глава ОДА как например губернатор Джига взял всю область к ногтю, активно применял Беркут, УБОП, ДСБЕЗ, ДПС, ДФІ!
по технології у борошно додають частку подрібненого старого хліба… частка має бути здається не більше 10 % консестенції. як думаєте, притримуются цього не більше?!
і якого століття хліб ми їмо :unsure:
можна. по технології та галузевим стандартам дозволено…
соррі, Наталі раніше про це написала, а не помітивши продублював вище! :rose:
хм. а мне всегда казалось что Киевхлеб монополист на рынке Киева…
видимо 6 мес. проживания в Киеве было мало :unsure: 🙁
та вже ображати не можна, у нього імунітет на образи скоро буде :yahoo:
Кому какие активы принадлежат — тайна покрытая мраком!
В начале года Табаловы вообще запустили фишку, что у них бизнес Янукович отобрал!
А если вспомнить, то часть активов была путем ввода кипрско-греческих инвесторов выведена в офшоры!
Кстати напомню. Табаловы это не только хлеб, это молочная продукция, это строительство, это гектары прихватизированных земель, это элеваторы и заготовка зерна! А еще это бутики, отельно-ресторанный бизнес.
Хм. горожанин, а вот у вас есть бизнес… кто отвечает например за уровень зарплаты в вашем деле?! Ларин, Тигипко, Янукович?!
Как государство может регулировать рынок?!
Минималкой только… И ВСЕ! РЫЧАГИ НА ТОМ ОFF///
Если Шубина плитит высокие зарплаты — это ей плюс, а не государству… если Табалов платит зарплаты в конвертах, то это его минус, а не государству!
Для серьезного регулирования оплаты труда необходима не только бюджетная сфера образования, медицины и т.д., но и сфера гос.экономики… а у нас все предприятия под молоток на прихватизацию отдали!
І зокрема в КНР, якій США і все «мірове сообщество» торчить кучу грошей :yes:
:good: :good: :good:
а кто такая Европа?!
Мне понравилось как в США наблюдателя от ОБСЕ на выборах выгнали с участка и сказали, нечего сунуть нос в волеизъявления обители демократии!
Пора уже отойти от тенденций конца XVIII века!
Европа — никто и зовут ее никак!
Тем более Европы как таковой не существует… существуют Италия, Франция, Германия, Англия, Норвегия, Бельгия, Швеция… и младшие братья… у каждой страны свои интересы!
И пока мы это не поймем, пока будем в зависимости!
Где дешевые кредиты, обещанные нам при входе на рынок банковских услуг Украины европейских банков?!
Если мы не заметили, то у нас Европа контролирует около 60-70 % банковского сектора страны!
И депозиты граждан работают вот уже 4 года не на Украину, а на Европу!
пробувати не хочу, але все заздалегіть не так!
а як?!
ваші варіанти порятунку України?! :unsure: