ФІЗІОЛОГІЯ виборів 2012.

Никогда в жизни не следует вставать

на чью-то сторону. Это начало

искренности, за ней следом идёт

серьёзность, и вся человеческая жизнь

превращается в скуку.

О.Уайльд

А таки англо-ірландець мав рацію. Ця нудьга постів і коментарів протидіючих, ставших на чийсь бік дописувачів, просто поглинула нашу блогосферу останніми тижнями. Мені наразі просто нецікаво було заходити на сайт, тим більш, щось коментувати. Але тепер……  Нагадую для хворобливо зациклених,  яких досі точить ота нудьга: панове, вибори скінчилися, а життя (прекрасне і дивовижне) триває. Тому  час вже і розважитися — підбити підсумки і поставити крапку. А щоб було справді цікаво, пропоную всім злізти з барикад (кожний з своєі) і подивитися на вибори, що минули, трохи під іншим кутом.

«Фізіологіянаука про сутність живого і життя в нормі і при патологіях».(с)

Якщо зважити, що Елєкторат (Е.), це суть живий організм, то маю зухвалість, даруйте мені, медики, підбити підсумки його короткого життя ( в день виборів),  з огляду на одночасно виявлені і  патологіі, і норми.    Отже:

За підсумками прожитого  28 жовтня ц.р.  впевнено можна констатувати — найнебезпечніша для нормального життя Е. патологія у нього так і залишилася — одне око помаранчового кольору з веселковими відтінками, інше, блакитно- білого з червоними плямами. А значить, всі зусилля (а чи були такі?) обох останніх Гарантів здорового зору виявилися ніякими. Можливо тому, що лікували вони не обидва ока разом, а кожне окремо і за різними технологіями (східною і західною). В принципі, нічого начебто і страшного, он скільки людей живуть з різнокольоровими очима. Та біда в тому, що кожне око бачить по різному навколишній світ. Тому Е. майже двадцять років робить постійно один крок вперед і два назад, ходячи по колу і безпорадно розмахує руками- то правою, коли піде направо, то лівою, відповідно. А частіше просто стоіть на місці опустивши руки. Зрозуміло, коли в мозок через такі(!) очі поступає абракадабра, а не інформація, ця патологія призводить часто-густо  до вкрай неадекватних дій і вчинків Е., які протиречать взагалі здоровому глузду. Судіть самі:

Для чого народ в день Х перетворюється з личинки на елєкторального метелика (ну, в усякому разі йому так здається). Правильно, щоб зробити вибір між діючою владою і тими, хто претендує на іі місце. Нема нічого простішого для визначившогося, навіть з паталогією, примруж одне око і став де треба пціцу «ЗА». Та законодавці вирішили зовсім збити з пантелику нещасного Е. І вигадали для нього змішані вибори. Не буду звинувачувати владу, адже, здається, і опозиція сподівалася спіймати прикормлену рибку в тій мажоритарній каламуті. В принципі і одним, і другим в певній мірі те вдалося. Пошитими в дурні виявилися після таких виборів (теж голосували за закон) лише комуністи — жодного, навіть поганенького, карася не вловили. Воно і не дивно. Як хтось сказав: «коммунисты в лицах — это не коммунисты». Про «відданність» же ком.ідеологіі отих 13%, я вже писав раніше в коментарях. За свою безпринципність симоненківців було покарано сповна — в новій ВР вони ще й втратили одне місце.

….Та повернимося до наших баранів (не подумайте чого поганого, так, просто приказка). Таким чином, нова редакція «Закону про вибори в Украіні» на тлі існуючоі патологіі перетворила мислі в голові бідолашного Е. на суцільну кашу, при цьому іноді позбавляючи його можливості дотримуватись елементарноі логіки в прийнятті рішень. Даруйте, але нічим іншим пояснити підсумки виборів в нашій області я не можу. Зі мною можна дискутувати, сперечатися (навіть ображатися) , звично навішувати ярлики, але спростувати цей факт, навряд чи. Він в документах ЦВК — райони Кіровоградщини делегували (проголосувавши) в парламент членів партіі  від влади більше, ніж від усіх інших партій разом узятих і при цьому не заливши, бодай найменших шансів, тій же ПР щодо своіх симпатій у списках.  Вбийте мене, ну от не розумію я логіки тамтешнього Е. Адже партійні мажоритарники, це апріорі складова частина майбутньоі влади чи майбутньоі опозиціі!!! (в залежності від кількості отриманих місць). Хочеться спитати отого Е-та якщо він однозначно проголосував за представників партіі влади, тобто наочно продемонстрував повну чи певну згоду з іі політикою,  то ЩО ним керувало (який глузд?), коли він одночасно, майже повністю підтримав і іі супротивників?!? Одна рука дає (владу), інша відбирає? Ні панове — п-а-т-о-л-о-г-і-я, бо «не ведают, что творят». В цьому сенсі елєкторат Кіровограда виявився набагато адекватнішим і нормальнішим. Маю на увазі зовсім не оцінку зробленого ним вибору, а підсумкову оцінку логічності його дій в день Х.

Ось така вийшла…. фізіологія.

ФІЗІОЛОГІЯ виборів 2012.: 29 комментариев

  1. а може, ми таким чином підтримували рівновагу?
    не можна сказати, що опозиія чимось дуже відрізняється від ПР.
    ну, олігархи трохи дрібніші.
    лоббіювати й ті, й інші будуть свої інтереси й розкрадання бюджету.
    хай хоч важелі противаги будуть.

  2. Начало хорошее (это я об Уайльде), но потом опять понеслось… Парадоксальная ситуация, все пишут, что выборы закончились и пора бы закончить обсасывание этой темы, но никто не может остановится. Это уже зависимость господа. B-)

  3. Олено, як на мене, РІВНОВАГА, коли не одна з політичних сил не отримала в парламенті потрібних для проведення СВОГО курсу 226-ти місць, то знову шлях в болото, шлях в нікуди. Хіба ми це вже не проходили…..Зараз головна увага парламетарів знову буде зосереджена не на законотворчості, а на підкупі недостаючих тушок, їх улещуванні, обіцянок і т.і. Мало того, що само по собі, це буде пострашніше будь-якої корупції, адже спотворюється волевиявлення народу і ставиться під сумнів взагалі ЛЕГІТИМНІСТЬ парламенту. Треба розуміти, що виконуючи УМОВИ перебіжчиків, партія, яка ТАКИМ чином сформує більшість, вимушена буде поступитися і своїми принципами, тобто відхилитися від обраного (і підтриманого виборцями!) курсу. Ось ЦІНА, як на мене, безвідповідального голосування за «рівновагу». Краще вже було б взагалі не заважати тим, хто ЧІТКО визначився з вибором в обох бюлетенях. ІМХО.

  4. Ivan, ви могли помітити, що за весь час виборчої кампаніі я уникав постів в своєму блозі на ЦЮ тему, обмежуючись іноді лише стислим коментарем, оскільки «сакраментальним» питанням: «вставать на чью-то сторону» мало переймався. Тому і «зелена» нудьга, на щастя, обійшла мене стороною.
    Метою ж даного поста було справді — підбити підсумки і поставити крапку, проаналізувавши перед тим існуючі ПРОБЛЕМИ. Але зовсім не оті проблеми — правильності чи неправильності зробленого кимось вибору; з»ясування, достойний один кандидат чи інший ще менш досойніший; що краще, ПР чи ОО (якщо знову «понесеться», буду видаляти), а більш глобальніша і важливіша, як на мене, ПРОБЛЕМА відповідальності і здорового глузду виборців. Дивіться мою відповідь Rainbow. ЦЯ тема зовсім не для «обсасывания», а для серйозних РОЗДУМІВ.
    Сподіваюсь вона допоможе ( може і не відразу) поставити остаточну крапку на театрі абсурду під назвою «Вибори в Україні». :bye:

  5. Лєно, самокритика то вірний шлях до самовдосконалення і виправлення помилок :good: 🙂
    Тепер з твоєю допомогою, сподіваюся наступний парламент буде ідеальний. Ото заживемо…. :yahoo:

  6. Вы правильно делали, избегая постов о выборах, в разгар кампании. Но правильней было бы не писать очередной «итоговый» пост как это сделало уже несколько человек до Вас. Кстати все они тоже как и Вы подводили итоги. Может правильнее будет оставить итоги историкам, политологам и аналитикам?

  7. Ваня, абсолютно непонятна твоя позиция. Может быть у тебя просто другая зависимость? 😉

  8. Согласна с Горожаниным, что в деле выборов совсем нельзя быть «дипломатом», а нужно четко проявлять свою позицию.

  9. а може, коли більшість буде йти на поступки, то таким чином будуть хоч трохи враховані інтереси меншості?

  10. у парламент ідуть грошові мішки, щоб вирішувати не наші, а свої проблеми.
    не думаю, що наступного разу буде по-іншому.
    до ідеального парламенту нам — як до Києва рачки

  11. В цілому згоден з вами. Лише зауважу, всі підсумовуючі підсумовували (вибачте за тавтологію) виправдання поразки, або причини «яскравої» перемоги своєї політичної симпатії. Звісно, при таких «підсумках» покласти КРАЙ «обсасыванию темы» виборів просто неможливо. Я здогадувався, що на рівні, запропонованому в моєму пості (відстороненому від пол.уподобань), дискутувати мало хто зголоситься. Нема що сказати! От вам і КРАПКА.
    П.С.
    «Может правильнее будет оставить итоги историкам, политологам и аналитикам?»
    Хто ж спорить…. Я не претендую на істину в останній інстанції. Висловив лише свої думки і погляд на проблему, яка в тих підсумках спеціалістів, навряд чи буде обійденою.

  12. я шкодую, що система не просто мажоритарна.
    всіх кандидатів обдивився б — і вибрав би когось конкретного.
    легше було б.
    чесно

  13. Оксанка ! Нужен контакт с тобой ! Мою электронку или моб. знаешь ? Можно через Е.Л. узнать. Нужна консультация .

  14. Андріє, відгук ЛІКАРЯ на цю медичну 🙂 тему, для мене важливий і вдвічі цінний :yes:

  15. Странно, очень странно. Что же тут не понятного? Две недели назад, все (ну или почти все) блоггеры чуть ли не вопили про то, что надоели темы про выборы, мол, одни выборы в ленте.. некоторые вроде как даже уходить собирались. И тем не менее тема выборов все также с упорной надоедливостью появляется в ленте. Прям коллизия какая то :unsure:

  16. Слова Редактора:» Спокойные и взвешенные комменты, в которых анализируются итоги выборов, приветствуются.»

    И под этот критерий статья Горожанина «Физиология выборов 2012» абсолютно подходит. Кроме того, спасибо Валерию за действительно нестандартный, нейтральный и новый на блоге анализ.
    Именно поэтому мне не совсем понятна твоя негативная реакция, Ваня. А особенно, если вспомнить твою навязчивую тему религии, которая тоже многим надоела, но мы все-таки продолжаем участвовать в ее обсуждении. :unsure:

  17. В который раз ошибаетесь.. У меня нет навязчивой темы религии)) за то есть навязчивая тема о ПГМ 😉 А если Вы ее обсуждаете то уж точно не для того чтобы мне угодить 😉

  18. Oxana, Андріє, дуже радий з того, що ви оцінили мій пост, зрозумівши і смисл, і всі його алєгоріі, відокремивши від інших «підсумків» (дріб»язкливих розборок), зроблених ображеними Турчиним з сотоваріщі.
    Може те прозвучить нескромно, але я приємно здивований своім «пророцтвом», коли писав — «Висловив лише свої думки і погляд на проблему, яка в тих підсумках спеціалістів, навряд чи буде обійденою.»
    І от щойно прочитав: http://www.pravda.com.ua/articles/2012/11/12/6977195/
    Майже ті самі думки, і та ж сама ФІЗІОЛОГІЯ Е.(!) з алєгоріями, але ЛІСУ І СТЕПУ , як ДУШІ І ТІЛА, і теж з аналізом «патологіі».
    А ЯК(!) ОПТИМІСТИЧНО у них ПІДСУМКИ завершені :good:
    Ось ТУТ я, здається, схибив. Був менш оптимістичний.

  19. Автор: горожанин
    12.11.2012
    «…..вибори скінчилися, а життя (прекрасне і дивовижне) триває.» — очень интересная фраза…то же самое подумалось, когда спокойно и где-то очень обыденно на разных телеканалах прозвучало: «В США завершились выборы Президента»…и то как они закончились действительно понимаешь, что людям можно сказать, что «життя (прекрасне і дивовижне) триває…. а у нас ? что закончилось? какие выборы? а какие нас ожидают еще президентские? да после таких выборов можно надеяться только на жизнь — СЦУКУ ещё ту….

  20. mixalych, ну ти блін тормоз. Хто ж пояснює алєгоріі, метафори…. То вже буде не цікаво.
    Ну добре, натякну лише:
    — Янович: жіття людєй покращілось
    — із толпи: а по-фамильно можна?
    Ну розім»ялись ЛЮДІ трохи, розважились, пободались один з одним, скинувшись на цю втіху не останнім, а життя (прекрасне і дивовижне) як тривало для них так і триває :whistle: :yes:

  21. угу. тільки от щось стаття і роздуми про Громадянську війну у США, яка вирішила проблеми між заходом і сходом, мене щось не дуже тішуть!

    Думаю Україна вже достатньо натерпілась від братовбивчої війни…

    Доречі якщо провести аналогії, то карта повторює не лише степ — лісо-степ, а й чимось карту середини XVIII століття…

  22. усі думки, які йдуть в розріз з вашою, вважаються – регіонально-штабними?!
    =========================
    Ні. Регіонально-штабними вважаються тільки регіонально-штабні думки. 🙂

Добавить комментарий