Бєлова повели на допит

Сьогодні зранку з’явилася звістка про те, що міліція вибила двері квартири депутата Кіровоградської міськради, соратника Миколи Онула, члена партії «УДАР» Віталія Бєлова і проводить там обшук.

Близько десятої ваш покірний слуга був на місці подій. На вході у під’їзд стояв суворий правоохоронець.

– Все скінчилось, ви спізнилися, – сказав він.

– А що скінчилось? Що тут було?

– Нічого, – лаконічно відповів міліціонер.

Тоді я вирішив зателефонувати Бєлову. Розмова вийшла короткою.

– Я не дуже можу зараз говорити, в мене тут міліція проводить обшук, – узяв слухавку депутат міськради.

– Вам щось інкримінують?

– Ні. Зараз мене вже виводитимуть, – і пролунали короткі гудки.

Сфотографувати історичний момент – депутата виводять у наручниках, він із гордо піднятою головою кричить: «УДАР не спинити!» – не вдалося. Просто нічого такого не було. Бєлов вийшов сам у супроводі міліції.

– У мене вилучили ноутбук та дві дискети (?), – встиг він розповісти. – Крім того, установчі документи моєї фірми. Мене викликали повісткою на допит, от якраз туди я і їду зараз. Я вважаю це політичним замовленням.

Тим часом інтернет-ЗМІ написали, що правоохоронці «прийшли в гості» до Бєлова у зв’язку з його погрозами про вбивство на адресу кількох кіровоградських підприємців та спробами вимагання.

Далі, я так розумію, буде…

Бєлова повели на допит: 12 комментариев

  1. Ну що ж «влада» сама почала цей «бєзпрєдел» в Кіровограді, заарештувавши Бєлова!Вони мабуть думають, що вони будуть вічно при владі???)))) Та ні, усе скоро зміниться! І правильно вчора Ромащенко сказав біля леніньського «суду» — «МИ ЗАПАМ’ЯТАЄМО КОЖНОГО!!!!»

  2. 😉 они же ведь ответят «Почую кожного» 😉

  3. Навряд «почують», бо ніхто з ними говорити не буде!

  4. Ну тут трохи не те, там є також відео з цим побиттям. І там треба не тільки його привлікати, а й міліціянтів за бездіяльність!До речі справа про це побиття тягнеться якраз з 2007 року — просто її не давали ходу, бо він їм був потрібен, а зараз вони ж «євроінтегратори»-хрєнові! А як закінчиться «гра в євроінтеграцію» — так і відпустять!

Добавить комментарий