Іржаві труби.

Вчора, 20.09.2013 року, мешканці мікрорайонів Волкова,Пацаєва, Попова, Конєва, Г. Сталінграда та Жадова, зненацька, залишились без води. Через сильний порив в районі обласної лікарні. Чому це сталось? Тому, що вже понад 20 років не вкладаються гроші в модернізацію і заміну мереж по яким постачається холодна вода і тих систем, які використовують теплопостачальні підприємства міста для надання послуг з опалення. Ремонти проводяться фрагментарно і тільки в разі поривів, як це і сталось вчора. Та чи тільки підприємства, що надають послуги в цьому винні? Ні, принаймні не тільки вони… ОКВП «Дніпро-Кіровоград» і КП «Теплоенергетик» — комунальні підприємства, а от ДП «Кіровоградтепло» ТОВ ЦНТІ «УНГА» — знаходиться в оренді. Тож я торкнусь в пості тільки комунальних підприємств, адже їх форма власності красномовно свідчить про те, що вони належать громаді міста та області. Відповідно і кошти на утримання цих підприємств, проведення ремонтів і заміни обладнання, мають фінансуватись,частково, з бюджетів відповідних рівнів.

На 28 сесій Кіровоградської міської ради, перед депутатським корпусом виступав директор КП «Теплоенергетик». В своїй промові він розповів про хід підготовки до опалювального сезону, та звернув увагу на жахливий стан в якому знаходяться мережі теплопостачання, особливо на вулицях Володарського, Медведєва, Київській та Гагаріна. Сергій Кравченко зауважив, що в 2013 році КП «Теплоенергетик» не отримувало допомоги з міського бюджету на ремонт, а точніше заміну мереж. Труби на вище згаданих вулицях не можна ремонтувати, їх треба міняти просто повністю, в такому поганому стані вони знаходяться.

От і виходить, що коли стається лихо, а ціла доба без води, у мене вдома вода з’явилась сьогодні о 07.39, це боляче б’є по кожному і всі відчувають на собі незручності від відсутності комунальних благ. А коли вода ллється з крану, а батареї теплі – ніхто цього і не помічає. І, доречи, вірно робить, що не звертає уваги, адже це клопіт влади і відповідних підприємств, надавачів послуг, щоб в помешканнях кіровоградців було затишно і комфортно. От тільки влада, чомусь, вже понад 20 років зволікає з реформуванням житлово-комунального господарства, реагуючи тільки на аварійні ситуації, яких з кожним роком стає дедалі більше. А проблеми не уникнути! З кожним роком вона лише загострюватиметься.

Реформування житлово-комунального господарства могло б стати для України тією відправною точкою, з якої може запуститись економіка країни. Адже проблеми настільки масштабні, що для їх вирішення потрібні багатомільярдні капіталовкладення і велика кількість зайнятого населення. А це і нові робочі місця і замовлення на українських підприємствах. То чому ж досі зволікаємо? Чекаємо коли вже не буде чого ремонтувати?

Іржаві труби.: 15 комментариев

  1. «Крепкие хозяйственники» сами пох*рили Советскую власть и оказались в условиях демократии никчемными… А результат мы ощущаем на себе… 🙁

  2. Опять реформы? Добьют таки нас эти реформаторы. За что не возьмутся — все людям боком выходит. Затеяли Перестройку — развалили СССР. Затеяли (уже на местном уровне) реформу ЖКГ — толку никакого. Протранспортную реформу я уже не говорю. Беда в том, что все реформы проводятся, опираясь на слова Интернационала: «Весь мир насилья мы разрушим до основанья, а затем…» Вот так и реформируем — разрушаем и смотрим, что получилось «затем».

  3. Это точно!! Судя по всему, за что не возьмутся в этой стране, в результате одно -ж..па.

  4. Про старый унитаз Вы пример приводили? Мне понравился.

  5. Прежде чем выкинуть старый унитаз,покупают и приносят новый,банально ,но точно.

  6. Знаєте, проблеми може і не в реформах, а в виконавцях… От на 28-й сесії КМР заслуховували звіт керівника підприємства «Кіровограджитлосервіс» І.О. Фурманова – посмішки і не годування були спільними, всього депутатського корпусу. Адже ту ахінею, яку ніс «поважний муж» з требути просто важко було назвати звітом директора комунального підприємства, діяльність якого спрямована на проведення реформ в ЖКГ міста. Всім стало зрозуміло, що людина за майже 1,5 років на посаді не спромоглась зробити НІЧОГО для міста. І за це отримує високу заробітну платню з місцевого бюджету. На моє запитання який у нього оклад, пан Фурманов відповів, що на рівні керівників ЖЕКів та КРЕПів, а це не одна тисяча гривень в нікуди…

  7. Знаете,проблема не в реформе и не в исполнителях, а в той системе устройства государства, которая реализована в Украине.

  8. круто, а на Агентство развития у них денег не было… в тоже время на Фурманова нашлись… хотя как говаривали в исполкоме, он неплохой тамада на исполкомовских попойках.
    жаль конечно, но я бы конкретизировал, что не власть в данном случае, а персонально мэр города Кировограда, который имеет все рычаги как влиять на ситуацию, так и признать что не справился, положить заявление об уходе и остаться хоть напоследок честным перед кировоградцами..

  9. он неплохой тамада на исполкомовских попойках :yes: :yes: :yes:

  10. за шо купил — за то и продаю…
    опять же… хотелось бы хоть на фото Куценко увидеть, ибо за все время работы на всех мероприятиях отдел спорта представлял :scratch: Славик Петрович.

  11. 🙂 а на хрена городу необходимо «Агенство развития…» ? Если городские чиновники не умеют планировать развитие Кировограда, то наверное их необходимо выгнать с должностей. Различные «Агенства… » такая-же синекура, как и «Кіровограджитлосервіс» и другие КП .

Добавить комментарий