«Сімейний лікар» — МСЕК

Сьогодні таки вийшла програма, присвячена роботі МСЕК та оформленню на інвалідність.

Завантажити або прослухати її можна тут:

http://yadi.sk/d/zmMyqbY89WKBU

Наступної середи, 25 вересня також о 18.20 в програмі «Сімейний лікар» радіо «Скіфія центр» знову планується запросити в прямий ефір Олега Рибальченка, начальника управління охорони здоров’я КОДА. Поговоримо про ситуацію навколо МСЧ-17 або Рудівської лікарні.

Чи закривають її? Хто приймає рішення про долю цього закладу, які є плани, хто постраждав, а хто собі набив політичні дивіденди — про це Олег Миколайович поділиться в прямому ефірі. Можливо, ще будуть гості.

Ну, ось такі плани. А там — побачимо.

«Сімейний лікар» — МСЕК: 1 комментарий

  1. Добрий день.Справа в тому,що в мене брат інвалід дитинства і проходив комісування ще при ВТЕКові.З 2000 року йому дали 2 групу безсрочно.За ним доглядала мама,потім вона померла і проживав з сестрою.Сестра не встигла оформити документи по догляду за ним і теж померла.Тепер оформляю я на себе а в соц службі требують висновок МСЕк.Я предоставив висновок який в мене був тобто ВТЕКа,але вони говорять що він не такий.Що мені робити?Дякую.

Добавить комментарий

МСЕК

Цієї середи плануємо розмову в програмі «Сімейний лікар» на радіо «Скіфія-центр» з головним експертом МСЕК Кіровоградщини — Володимиром Бондарем.

Чи є у блогерів питання до голови МСЕК?

P.S. — МСЕК — медико-соціальна експертна комісія, саме вона займається тим, що встановлює групу інвалідності, або продовжує термін листка непрацездатності, якщо людина знаходиться на ньому більше за терміни, вказані у наказі. Ну, в основному мова піде про інвалідність.

Якщо були якісь проблеми, якщо щось незрозуміло або неясно в порядку оформлення на інвалідність — тоді чекаю на запитання сюди.

Якщо все зрозуміло — тоді чудово.

МСЕК: 8 комментариев

  1. Або питань до МСЕКу немає ні в кого, все ідеально — тоді це просто супер.

    Або нахєр це нікому не треба. Це вже гірше.

    Який з варіантів є правдою? :scratch:

  2. Сергію, дякую. Але це не запитання, це скоріше відповідь. 🙂

    «Огляд медико-соціальної комісії проводиться за місцем проживання або лікування хворого»

    Мабуть, мова була не про огляд, а про направлення, бо огляд здійснюється за місцем находження МСЕК (або, якщо це хворий, який є у важкому стані — то за місцем проживання чи знаходження хворого).

    А от направлення в Україні відбувається АБО за місцем проживання, АБО за місцем лікування хворого. В Кіровоградській області — це ТІЛЬКИ за місцем проживання. Згідно із наказом УОЗ КОДА від 29.07.2013 (якщо я правильно пам’ятаю дату).

  3. а вообще..когда у меня был инфаркт….мне пришлось столкнуться с это «прогнившей» конторой МСЕК

  4. За участь — дякую. Буде бажання та можливість подзвонити в ефір — зможеш дати коментар. Тільки бажано не просто покритикувати, а якось викласти своє бачення. Бо у нас все суспільство «прогнило», тому просто зацькувати МСЕК — від цього користі мало буде.

    Хочеться більш-менш конструктиву.

  5. Доброго дня! Прошу Вас допомогти мені в моєму питанні. Я служив на кораблі, захворів туберкульозом закритої форми, після 9 місяців лікування був переведений в місто Київ, де мені зробили операцію на легені (видалили верхню долю правої легені). Я пройшов МСЕК у Києві, але ж групу інвалідності (хірург казав що 3 група є точно), мені потрібно буде оформляти за місцем прописки. Зі служби мене звільнили за станом здоров’я.
    1. Як оформляти документи? Врач за місцем прописки каже, що в моєму «Свідоцтві про хворобу» не вказано що я підпадаю під групу інвалідності (дійсно там ні слова нема)
    2. Дійсні ці мої документи (Свідоцтво про хворобу, записи на аркушах від врачей МСЕК)? Вони з декабря 2013 года, а зараз квітень (у січні я був у відпустці, а потім у зв’язку зі станом в країні я попросив командира залишити мене на кораблі, поки не урегулюється, зараз я звільнений зі служби).

    Дуже дякую та чекаю на Вашу відповідь!

  6. От, блін, я помітив це запитання тільки зараз. Дуже шкода, що немає повідомлень на пошту про коментарі в замітках… 🙁

    Що я скажу. Як лікар, я розумію, що не є таким вже необхідним, щоб у виписці було написано про «підпадає під групу». Це зовсім неправильно. Дільничний терапевт чи сімейний лікар має всі повноваження, щоб вирішити, чи є втрата працездатності… В крайньому випадку, завжди можна доправити на консультацію в обл. чи міський туб. диспансер, щоб уточнити це запитання.

    Щодо оформлення на МСЕК, щодо підстав для цього — завжди варто звертатися на саму МСЕК. 56-31-83 — це телефон. Адреса: м. Кіровоград, вул. Бєляєва, 5, корп. 3.

    Перед оформленням на МСЕК (якщо для цього є підстави), вас мають госпіталізувати в профільний заклад (протитуберкульозний диспансер), зробити «свіже» обстеження. Та вирішити, чи на даний час є підстави направляти на МСЕК…

Добавить комментарий