Літературний конкурс!

У рамках проектів «Єлисаветград — креативне місто та «Єлисаветградський книговир» стартував конкурс молодих літераторів.

Основна мета конкурсу пошук та підтримка талановитих авторів, роботи яких ніколи не друкувалися.

Склад конкурсної комісії конкурсу

Валентина Бажан – головний редактор газети «Народне слово», Олена Кваша – тележурналіст КОДТРК «Кіровоград», Олександр Косенко – поет, Олександр Кочин – блогер, Ірина Жарова – директор KO Інформаційно-ресурсного центру, Олена Надутенко – поетеса, член Громадської ради при КОДА, Віктор Погрібний — письменник, голова обласного літературного об’єднання «Степ», Ольга Полевіна – письменниця, поетеса, перекладач, Тамара Самиляк — видавець, директор ВПЦ ТОВ «Імекс-ЛТД», Юрій Яровий – заступник головного редактора ТРВК «Новий день».

Номінації конкурсу: «Проза», «Поезія», «Гумор та сатира», «Дитяча література».

На конкурс приймаються тексти, оформлені окремим файлом у відповідності до таких вимог:

— шрифт Times New Roman;

— розмір творів до 80 000 знаків за статистикою Word;

Детальніше щодо участі у конкурсі звертайтеся за телефоном (0522) 32-16-62 або на електронну почту irc_kr@ukr.net.

Термін подачі робіт до 15 липня.

Літературний конкурс!: 36 комментариев

  1. а не друкували самих авторів чи не друкували ніколи подані до конкурсу тексти?

  2. і розмір одного твору — 80 кіло, чи розмір кількох поданих творів?
    скільки творів можна подавати?
    про всяк випадок уточню…

  3. Зазвичай вказуються організатори конкурсу. :unsure:

  4. Організатори конкурсу «Інформаціно ресурсний центр».

  5. Кількість робіт, які можна подавати на конкурс необмежена!
    Наша головна мета — знайти талановитих літераторів! Тож чекаємо на ваші роботи!

  6. Обмежень у кількості творчих робіт немає. Також учасники можуть подавати свої роботи відразу в кілька номінацій.

    Щодо номінації «Проза», то якщо це роман чи повість, приймаємо по одній роботі, якщо це малі літературні форми, наприклад, новели, оповідання, есе тощо, то можна подавати й кілька робіт!

  7. Дякую, сонечко, але я все одно пролітаю — я публікувалась.
    але, гадаю, що й іншим людям буде цікаво дізнатися про деталі…
    талантів же багато, а конкурсів — зовсім трошки

  8. ще думаю, у багатьох людей будуть запитання щодо мови творів…

  9. ну, вішай тут!
    будемо двома пупсами, які пропагують себе, талановитих!

  10. стоп, а інтернет — це не друк, здається?
    чи вважається друком?

  11. Ні роботи, які висвітлювалися в інтернеті публікацією не вважаються! Тож чекаємо на ваші роботи!

  12. роботи приймаємо україською та російською мовами

  13. Ну, українською, то зрозуміло.. Але чому перелік інших мов обмежується лише російською? Вона має на Кіровоградщині вищий статус порівняно з іншими мовами національних меншин? Можливо, мешканець Вільшанки бажатиме надати твір болгарською. На якій підставі відмовите? :wacko:

  14. По Конституции-кроме государственного,в стране используются языки нац.меньшинств и языки межнационального общения.Исторически сложилось так,что в Украине двойным статусом обладает русский.Таким образом достигается цель объединить единичное и всеобщее.

  15. я друкувалася ще й у газеті… я в прольоті все одно…

  16. Руслане! Якщо Ви готові стати членом конкурсної комісії і взяти на себе відповідальність оцінювати твори іншими мовами, зокрема, болгарською — ми тільки за!
    P.S. І не шукайте тут політики. Мета у цього конкурсу — дати можливість молодим літературним талантам заявити про себе. Якщо хочете обговорювати мовне питання — для цього існує окремий пост.

  17. Слава Богу, что русский язык допускается. Значит конкурс достойный…

  18. Это вопрос равноправия, только и всего. В противном случае нам бы пришлось отменить Т. Г. Шевченко, который, было дело, писал в том числе и на русском…

  19. Це було б жахливо. Ні, я проти того, щоб скасовувати. Не тільки Т. Шевченка, а ще й М. Гоголя, Ф. Достоєвського. Я навіть проти того, щоб скасовували У. Шекспіра. А, він що, не писав російською? І все одно, я проти його скасування! :yes:

  20. Некогда имел удовольствие тусоваться в литературных кругах Стэповои Эллады. Потому в теме.
    Уж не серчайте, но каким-то мутным видится мне этот литературный конкурс со стороны. Жюри,прям вся губернско-придворная рать собралась.
    Член, уважаемый блогер, и тот,слышал, из местных чиновников будет. Из писателей один В.Погрибной. Ессесно — депутат.Может с натяжкой,как прозаик, ещё поэтесса О.Полевина. Только дедушка серьёзно и давно уже болеет. Ничё, на роль свадебного генерала из щирых украинцев с оранжевой лентой в петлицах вполне подходит. Жовна, который что называется, в полном соку, ему во всех смыслах тут не конкурент. Интересно, а как и кто из назначенных гражданских спецов будет оценивать номинацию » Дитяча література». Ни А.Черныша,ни А.Корень, признанных мэтров в этом жанре, в конкурсной комиссии я как-то не заметил. Не вижу среди комиссаров и Ревчуна с Перлюком и Крутиером. Эти тоже малость разбираются,но уже в гуморе и сатире.
    Многого хочу? Не поверите,больше чем думаете.И дело даже не в том, что тот же «Стэп» Погрибного давно и тщательно просеивает все молодые таланты в области.И что точно такой же конкурс областной спилкы пысьмэнныкив тоже регулярно шерстит не самых слабых молодых дарований. И что у обоих, Жюри состоит исключительно из профессионалов, оставляющих за бортом десятки графоманов. Вопрос в другом — где фишка? Какой новизной организаторы собираются блеснуть. Хорошими премиальными? Допускаю. Оперативностью? То же. Только настоящий талант суеты не терпит. Он скромен и долго сомневается. Потому наверное и талант. Новым, доселе не виданным подходом к отбору, отличным от судей-мэтров, которые зачастую весьма консервативно настроены к свежим веяниям в современной литературе и поэзии? Тогда организаторы данного конкурса обязательно пригласили бы в комиссию молодых и хорошо известных поэтов и писателей новой волны, «альтернативщиков» В.Шила, П.Черного, В.Сиднина.
    Еще раз простите,однако ничего, окромя как профанации хорошей идеи и последней надежды для графоманов, я в конкурсе не вижу.

  21. молоді таланти не скільки просіюють, скільки відсіюють, до речі…
    а конкурсів треба чим більше, тим краще

  22. Уважаемый raindow, не буду углубляться в дискуссию с вами о теории множеств. Оставлю её философам от математики.То что конкурсов должно быть много, аксиома не требующая доказательств. Определяющим в моём посте был вопрос о целях,преследуемых организаторами конкретного конкурса, которые мне не совсем понятны, и качестве продукта на выходе. Высказал своё мнение и пояснения к нему. ИМХО.
    А отсев не страшен,главное в посеве.

  23. Ми вдячні вам за пропозиції, але, нагадаємо, що конкурсна комісія формувалася в першу чергу з рекомендацій блолерів . Без сумніву, у нас є багато талановитих і визнаних письменників. Утім конкурс стартував. І сьогодні головне наше завдання відшукати талановиту молодь. Хочемо нагадати, що блогери також матимуть можливість оцінити подані твори. Ви, як активний дописувач, можете взяти на себе функцію контактувати з указаними вами письменниками і озвучувати тут їхню точку зору. Немає жодних проблем.

    А з приводу «мутності» конкурсу, не варто поспішати з такими заявами. До комісії увійшли ті, кому цікава ця справа, хто має час читати твори і давати їм оцінку. Наприклад, ми запрошували і відомого нашого фантаста Корепанова, але він, на превеликий жаль, не матиме часу брати активну участь в роботі конкурсної комісії.

    Критикувати завжди простіше і, мабуть, вигідніше, ніж щось організовувати. Тому не шукайте чорну кішку в темній кімнаті, а долучайтеся разом із усіма до роботи 🙂

  24. А где ссылка на страничку голосования???
    Ведь указано,что голосование будет проходить и на сайте украины-центр…Обыскалась. Пришлите ссылку.

  25. Natanija говорит:
    20.07.2012 в 12:47
    А где ссылка на страничку голосования???
    ===========================
    Где такое указано, поделитесь пожалуйста…

  26. я не знаю как прикрепить фото-условия у меня сфотографированы

  27. А вы-Александр Кочин — блоггер из комиссии???

Добавить комментарий