Про вибори

Закінчились вибори до Верховної Ради України. Я балотувався по мажоритарному виборчому округу № 99. Мені повірили п’ять тисяч чотириста дев’яносто шість кіровоградців і легендарний КОТЕ з Центрального Ринку . Кожному з вас, хто мене підтримав, велике і щире спасибі. І хоча я не став народним депутатом, ваших сподівань я не зраджу і вважаю вас членами своєї команди. Так, найприємніше, що під час цієї кампанії у нас сформувалась КОМАНДА. Люди, які мені допомагали. Люди, які мене іноді критикували. Люди, які мені довіряють і яким довіряю я. Люди, з якими ми і надалі будемо разом. Команда, що вміє працювати, нікого не боїться, внутрішньо змінилася сама і хоче змін у місті і країні.

Під час кампанії ми зібрали інформацію про проблеми майже кожного кіровоградця, який відчинив нам двері і забажав спілкуватись. Тим більше, що ці проблеми наші спільні – ми усі живемо в цьому місті. Зараз ми їх систематизуємо і будемо вирішувати. Тому що ми взяли на себе відповідальність. Тому що ми віримо – разом ми можемо зробити те, що не можемо вирішити поодинці. Люди, які нічого не можуть самі, будуть казати, що і у нас нічого не вийде. Звісно, у нас немає чарівної палички и ми одномоментно усіх проблем не вирішимо. Але ми не зупинимось, ми не опустимо руки, ми продовжимо працювати і результат неодмінно буде. Ми в це віримо, а це вже багато, що значить.

Я передбачаю ваше питання стосовно нашого відношення до Костянтина Яриніча, який переміг у цій передвиборчій гонці. Наша команда заважати працювати йому не буде, він отримав вотум довіри від кіровоградців. Але ми разом з вами будемо контролювати його роботу та виконання передвиборчих обіцянок. І будемо робити це публічно.
Ми не хочемо в минуле.
Тільки вперед.

Про вибори: 3 комментария

  1. Это вам не захватывать власть в мерии и облраде и не забирать у людей законное право выбора!!!!Народ показал уровень доверия бюту — 5%…

Добавить комментарий