І це КУ серед аматорів?

«Буревісник» (Петрове, Знам’янський район) вчора стартував в Кубку України серед аматорів. Вдома приймав «ВПК-Агро» з Дніпропетровської області. «Буревісник» з труднощами, у хвилини коли грав в меншості забив переможний м’яч, здобув перемогу – 1:0.
Та бентежить одне. Суперник прибув на матч. Поглянувши на гравців гостей, були помітні знайомі обличчя по командах першої та другої ліг України. А от звіряючи прізвища по картотеці на офіційному сайті ФФУ не багатьох знаходиш. Одних взагалі немає, інші без фото…, але ж…
Та все ж одна підстава була зафіксована. Вивівши на привітання команди, арбітр матчу став звіряти картки футболістів команд з обличчями учасників зустрічі. І ось в команді «ВПК-Агро» обличчя капітана та голкіпера не відповідали їх карткам. Ось наприклад, щодо капітана команди під номером 9, який мав би взяти участь в матчі з перших хвилин. В протоколі зазначений Ігор Соколянський, хоча інформація серед глядачів поширилася, що він схожий на Дениса Бережного (екс-гравця армянського «Титану», криворізького «Гірника» та дніпродзержинської «Сталі»). Переглянувши на офіційному сайті ФФУ картотеки Ігоря Соколянського та Дениса Бережного і порівнявши фото футболіста, зроблене перед цим матчем, шановні вболівальники, Ви маєте самі зробити певні висновки хто мав вийти під номером 9 у складі гостей… Після матчу взяв інтерв’ю в головного тренера гостей Кремена Р. О. Подаю його фрагмент щодо даної ситуації:

Що скажете про ситуацію (Бережний і Соколянський), яка була перед початком матчу?
Нехай розбирається Федерація футболу України. Бережний і… Який Бережний? Боркун і, як його там, Соколянський, були заявлені. Фотографії їх були не дійсні і тому вони не вийшли на матч.
А гравець Вашої команди під номером 9 це Соколянський?
Який номер 9?
Капітан команди, який мав би вийти з перших хвилин.
Так. Соколянський і Боркун, воротар.

Після 15-ти хвилинної затримки матч розпочався. З перших хвилин в складі гості гравець під номером 9 не вийшов, а його замінив «запасний» гравець Олександр Шмиговський. Також варто додати, що з перших хвилин зустрічі в складі гостей вийшла два гравці команди «ВПК-Побєда» Сергій Панасенко та Денис Дяченко. Щодо цих гравців, що після матчу головний тренер гостей Роман Кремена зазначив, що Асоціація аматорського футболу України їм дозволила їх залучити до розіграшу Кубка України.

Виникає запитання, кому потрібен такий футбол? Чи покарає ФФУ команду «ВПК-Агро»? Якщо так, то як? А чого чекати в матчі-відповіді на полі суперника?

І це КУ серед аматорів?: 3 комментария

1. І ще дещо. Денис Бережний на разі заявлений за команду «Вектор» … Запорізької області 11 днів тому грав за ту команду http://zoff.zp.ua/2012-01-18-21-36-30/-2013/matchreport/6—2013/483.html А ось його профайл http://zoff.zp.ua/2012-01-18-21-36-30/-2013/player/6—2013/14—/1148—.html на офіційному сайті місцевої Федерації футболу

2. Вивівши на привітання команди, арбітр матчу став звіряти картки футболістів команд з обличчями учасників зустрічі.
    —————————————————
    Жесть))
    Блін, ну навіщо на такому нікчемному рівні ТАКІ подстави???? Втім, незалежно від рівня змагань тільки ДОВІЧНІ дискваліфікації можуть хоч якось вплинути на ситуацію. І починати треба з дитячого футболу, там де гравців штучно омолоджують..

3. Бережний не вийшов на поле і поставили в склад іншого. Може б краще він вийшов і тоді технічна поразка суперника мала була бути. Та яка в такій ситуації буде реакція ФФУ? Інспектор матчу сказав, що нехай пояснювальну пише головний арбітр (після побаченої підстави капітаном Буревісника далі уважніше їх картки перевіряли головний арбітр і капітан Буревісника). А що буде далі?