Всеукраїнський день бібліотек

Сьогодні, 30 вересня,відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Вітаю всіх чарівних представниць цієї надзвичайно цікавої і по-своєму нелегкої праці. Нехай вам завжди посміхаються задоволені читачі, лагідне керівництво і звичайно ж прибавка до заробітної платні. Щоб та турбота з якою ви виконуєте кожен з запитів ваших відданих шанувальників – читачів, стократно повернулась вам міцним здоров’ям і всілякими гараздами.

А що ми знаємо про сучасні бібліотеки? Саме перше, що можна сказати – їх багато, близько 40 тисяч бібліотек налічується по всій Україні! В яких працює понад 53 тисячі надзвичайно чарівних і неймовірно розумних представниць прекрасної статі (може є і 1% чоловіків – то їх також зі святом!!!). Ну а тих, хто користується послугами бібліотек – просто не злічити.

Який вигляд мають ці сучасні центри культури і самовдосконалення? Саме такий : сучасний модерновий і дуже приємний. Адже за кількістю різноманітних культурно-масових заходів бібліотеки вже давно відійшли від звичайних за змістом книгосховищ і перетворились на певні осередки проведення культурного дозвілля. Перше що можна сказати, так це присутність у всесвітній мережі, так сучасні бібліотеки обов’язково мають свої сайти і сторінки в соціальних мережах. Але при цьому не забувається і головний напрямок популяризації читання звичайних і знайомих з дитинства книжок.

Писати доброго і світлого можна ще дуже багато, адже саме з цими книжковими країнами у всіх асоціюються лише приємні спогади і почуття. Тож ще раз хочу поздоровити всіх працівників, які щоденно гортають сторінки мудрості, з Всеукраїнським днем бібліотек. Зі святом!!!

Всеукраїнський день бібліотек: 1 комментарий

Добавить комментарий