Табалов-Турчин (0-1)

24 вересня 2012 року кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 99 Андрій Олександрович Табалов подов позов до Кіровоградського окружного адміністративного суду проти кандидата у народні депутати України в ОВО № 99 Турчина Ярослава Олексійовича, в якому просив визнати дії Турчина Я.О. протиправними та забов’язати його утримуватися від таких дій у майбутньому. Також 24.09.2012 р. було заявлено клопотання про винесеня судом окремої ухвали щодо притягнення Турчина Я.О. до адміністративної відповідальності в порядку статті 212-10 КУпАП.

25-26 вересня 2012 року відбулися судові засідання. 26 вересня 2012 року об 11-45 (Справа № 1170/2а-3158/12) суд ІМЕНЕМ УКРАЇНИ ПОСТАНОВИВ — Відмовити позивачу у задоволені адміністративного позову в повному обсязі та визнати, що збоку відповідача відсутні дії, які б дали змогу розглянути питання щодо притягнення його до адмін.відповідальності. B-) :yahoo:

Під час судового засідання позивачем не було надано докази винних дій відповідача, позовні вимоги грунтувалися на припущеннях.

Таким чином юридична служба Об’єднаної опозиції, кандидата у народні депутати України в ОВО № 99 Андрія Табалова та групи «Формула Смаку» ПРОГРАЛА судову баталію молодому кандидату у народні депутати України в ОВО № 99 Ярославу Турчину, який захищав свої інтереси у вищезгадуваному судовому процесі самостійно!

Про данний позов я особисто дізнався о 8 ранку 25 вересня 2012 року, перше ж засідання суду було призначене на 12-00 цього ж дня, тому достатьнього часу на підготовку до розгляду справи не було. Однак під час самого судового засідання та пізніше надаючи докази мною було зроблено все можливе, аби наразі бути цілком задоволеному справедливим і вмотивованим рішенням суду!

Щиро ваш,

Ярослав Турчин :good:

Табалов-Турчин (0-1): 54 комментария

 1. підпис мав бути такий: щиро задоволений собою Ярослав Турчин)))
  рада за тебе :rose:
  за що хоч судилися?
  від чого ти мав утримуватися, але не будеш після рішення суду?

 2. його так переповнили емоції, що про найцікавіше він промовчав))))

 3. Суть позову — роздача листівок у місті Кіровограді під приводом моєї громадянської ініціативи «Запитай депутата». Претензію до мене як до кандидата були суто технічного характеру (вказані вихідні данні в порушення встановленого Законом порядку), так як до самих питань причепитися не вдалося!
  Однак довести факт приналежності мене або мого міні-штабу до виготовлення даної листівки не вдалося! :mail:

 4. В данном случае суд вынес абсолютно законное решение…

 5. в данном случае юр.служба самого богатого кировоградца обо***сь :yahoo:
  Это так глядишь скоро рейдеры и Формулу смаку со всей награбленной недвижимость и землями отнимут :yahoo:

 6. Тобто ти свідомий того, що листівка ТВОЯ і виготовлена з порушеннями, але недоведення факту іі належності саме тобі вважаєш за особистий героїзм?

 7. так він і скаже, його то листівка була чи ні…

 8. Так він це сам визнав парою постів вище. :yes:

 9. роздача «під приводом» і роздача «у рамках» — мають певні різниці.

 10. Приблизно таку ж, яку мають плакати Шаталова як кандидата у нардепи і його ж, але під личиною куратора Гарячої лінії. B-)
  Те же яйца, тока в профиль.

 11. З мого фонду дані речі не оплачувалися.
  Власного поліграф.обладнання я не маю.
  Питання де взялися листівки і хто їх надрукував таке ж саме, як і у героїв інших листівок, зокрема Табалова, Кальченка, Шаталова, Ларіна! 🙁
  Нажаль, знов використовуються брудні технології. І дуже шкода, що навіть якби я був автором даних листівок (теоретично), то Табалов знайшовся лише у приводі подати до суду на технічний момент невірних вихідних данних, а не до змісту самих запитань! :unsure:

 12. Объясните для непонятливых..А что, нельзя печатать листовки » Запитай депутата»?

 13. Можно и нужно! Но к листовкам и другой агит.продукции Законом Украины предусмотрено ряд требований. Именно потому штабы кандидатов с наглыми юридическими службами время от времени самоутверждаются на более слабых, по их мнению, кандидатах!

  Но. Я доказал еще один раз! Боритесь и поборите!
  Богатый Андрей Табалов со своими миллионами долларов в офшорах не смог сломить 22-летнего парня! :good:

 14. Текст Постанови.
  в адміністративному судочинстві до кінцевих рішень суду не застосовується поняття УХВАЛА…
  Усі документи у мене!
  Буду мати змогу — відсканую і викладу 😉

 15. добре нехай буде постанова……але я мав на увазі на основі чого почалась справа, а також кінцеве рішення…

  Ярославе, як ви прокоментуєте, інформацію, що з Табаловим ваша программа писалась на одному компьютері, та приблизно з одинаковим початковим текстом???
  цікава ваша думка…

 16. Повторяюсь!
  Даже таких зубров можно побеждать!
  Просто нужно всем вместе дорогие кировоградцы и украинцы захотеть!
  Если долго мучиться что-нибудь получится!
  Неужели мы мало страдали за 20 лет независимости?!
  Думаю пришло время молодых способных политиков! А денежным мешкам мы скажем — убирайтесь в офшоры! :yes:

 17. а я думала, час один і той же — нахабних політиків :scratch:

 18. а ви скачайте з сайту ЦВК свою і його програму та поглянте у властивостях документів.початок тексту….дуже цікавий збіг…
  можливо і провокація….але дата останнього редагування програми таж і дата заповнення декларації…
  чесно кажучи хотів Вас спочатку підтримати…зараз навіть незнаю..жаль..
  більше питань немає..

 19. Пане Кучеренку, я б не проти помінятися статтею прибутків у декларації з Андрієм Олександровичем, однак все інше лише ваші вигадки і домисли! я не маю жодного відношення до виборчого штабу Об’єднаної опозиції!

 20. треба просто уточнити, звідки обидва кандидати брали бланки документу. шаблони.
  тільки хто ж зізнається?

 21. Некоторые комментарии юных кандидатов убеждают ,что не скоро! :bye:

 22. Мне кажется, я понял. Незадолго до дня выборов Турчин снимет свою кандидатуру в пользу Табалова. Он же его так любит, только о нем и говорит. К тому же, любой, в пользу которого снимется Турчин, сразу потеряет в рейтинге процента полтора.

 23. Геннадий, Вы конечно тоже могли бы снять свою кандидатуру, но увы толку то. Вам мажоритарщиков не понять! :heart:

 24. Ярослав, Ви краще розкажіть людям звідки у 22-х річного не працюючого хлопця, який за минулий рік заробив аж 1000 гривень, гроші на заставу, вже не кажучи про якість там листівки чи іншу агітацію? Хоча якщо без вихідних даних то звичайно ж можна:)))

 25. як ви влучно зазначили пане Фросіняк, я заробив 1000 грн у минулому році, так як закінчував навчання на стаціонарі у ВНЗ. Але це не означає, що в період до 2011 року та після 2011 року я не мав змоги заробляти 😉

 26. Ну звісно, і на момент подання документів в ЦВК ви були непрацюючим теж суто випадково…

 27. Ну прямо якась пошесть. Всі мільйонери, от тільки в 2011 році чомусь доходів не отримували. Якийся прямо фатум.

 28. Якщо Ви такий чесний і справедливий розкажіть звідки конкретно у Вас гроші, а це більше 13 тисяч гривень, на внесення застави? Заощаджень, до речі у Вашій декларації я також не побачив. Чи Ви їх тримали у панчосі? Ну і заразом розкажіть, хто і чому на заходах які проводилися під егідою Вашої ініціативи роздавав листівки без вихідних даних?

 29. у автобіографії займану керівну посаду в громадських структурах мною було виділено, як громадську діяльність, а не роботу, тому ЦВК технічно, на відміну від пані Супрун, зареєструвало мене як тимчасово безробітного…

 30. До чого тут біографія? У Вас в декларації Вашою рукою написано «тимчасово безробітний».

 31. Що значить принаймні? Ви не можете відповісти на просте питання? Що ж тоді чекати від Вас коли Ви не дай боже станете депутатом?

 32. Тільки но дзвонили з Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду.
  Пан Андрій Табалав подав апеляційну скаргу на рішення Кіровоградського окружного адміністративного суду. Засідання сьогодні о 16-00, однак я фізично не встигаю бути присутнім на засіданні суду у м.Дніпропетровськ! Гарна звичка у нас, попереджати за 2-3 години до суду! 😉

  Мабуть неприємно юридичній службі панів Табалових, коли їм носа втирають! :yahoo: :yahoo: :yahoo:

  Однак, дуже шкода, що підставою для подання позову є саме технічні моменти, а не претензії до запитань, які в листівці розміщені й скопійовані з моїх передвиборчих агітаційних матеріалів за ініціативою «Запитай депутата» :negative: :negative: :negative:

 33. Пане Ярославе Ви що ідіот? Рейдеири це грабіжники. Це що, кандидат в народні депутати радіє за беззаконня ?

 34. Я не є прихільником Табавлових . Але бурхлива реакція сопляка на просте нічого не варте рішення суду мене особисто обурює. Ємбріон який що ничого в житті не зробив гогоче над старшиною… НЕДОРОСЛЬ !!!!

 35. Чекаю зустрічи у судуі за особисту образу… При тому що я не є юристом за фахом …

 36. Я от до цих пір чекаю відповіді де він взяв гроші на реєстрацію, а він вперто мовчить… мабуть ще не придумав:)

 37. VF говорит:
  29.09.2012 в 23:50
  ================
  Ярослав писал про это ещё в теме Редактора «Смеяться или плакать?»… Рекомендую вам перечитать ту тему… :unsure:

 38. :))) Александр, не смешите мои ноги… это Вы о машине которую он продал в 2010 году за 20 тысяч гривен. Потом жил на эти деньги 2 года и еше 13 тысяч у него осталось и он решил их вложить в залог…
  Вы тут правда всех за идиотов держите???

 39. nestor говорит:
  29.09.2012 в 22:52
  НЕДОРОСЛЬ !!!!
  ======================
  …ну что же вы так эмоционально…
  Вспомните слова Франклина Рузвельта: «Не идите в политику, если кожа у вас чуть тоньше, чем у носорога»… И эмоции вас покинут… 😉

 40. VF говорит:
  30.09.2012 в 00:20
  1. это Вы о машине которую он продал в 2010 году за 20 тысяч гривен
  2. Вы тут правда всех за идиотов держите???
  =====================
  1. Нет… Он писал про другое… Вспомните внимательнее, пожалуйста… 😉
  2. Я вообще тут не при чём…проходил мимо и зашёл на огонёк (я уже писал про это)… Поэтому я вообще никого ни за кого не держу… Я только констатирую написанное блогерами… :unsure:

 41. Мені набридло жити в країні брехні і повального хамства. Я не хочу жити в місті де політику роблять такі ось моральні виродки… Я таких бачу кожен день на вулиці. Тупі пики налиті пивом, матюкання на всю вулицю на «вкликом и могучем «… І ЦЕ називає себе елітою і лезіт у вищий законодавчий орган з переконанням що рейдери це Робін Гуды Українського розливу? :negative: :negative: :negative:

 42. Пане Хох, заздрість не прикрашає депутата міської ради 😉
  Щодо позовів на Вашу адресу, то питання вашої вихованості це скоріше свідчення для виборців, що дійсно саме таких як ви не можна допускати до влади, бо ж уже зараз Ви демонструєте непримустиме ставлення до молоді, представляю що б було у разі приходу Вас до влади!

  Ваші коменти написані вище дають мені підставу наполегливо просити Адміна і Редактора застосувати щодо пана Хоха 3-денний бан, як попередження щодо нормативної поведінки на блозі і недопущення особистих образ!

Добавить комментарий