Соціальний вибух

Який не стався.

І, мабуть, вже не станеться…

Просто дивуюсь, наскільки ми, українці, ментально відрізняємось від інших націй. Утискають наші права — ми мовчимо, створюють незручності цілому місту – знову нічого. Так, я все про ту саму транспортну реформу. Адже лізти в наддержавні політичні хащі, доки проблемою є доїхати до роботи, не бачу сенсу. Так, я вже чув думку деяких кіровоградців про те, що все має зробити опозиція: покарати винних і повернути маршрутки №№ 9а і 1 – саме для цього і були обрані депутати Кіровоградської міської ради від опозиційних партій… Одного не розумію, де ж самі незадоволені громадяни??? Багато разів чув і читав про те, що хтось і десь хоче перекрити дорогу через свою незгідність з впровадженням транспортної реформи. Але я багато разів чув і вислови громадян про кандидатів в депутати і високопосадовців, що з ними, начебто зробить той чи інший громадянин особисто – та нічого поки що з депутатами не сталось і чиновники спокійно псують життя людям…

То може вже треба, якось, прокинутись. Відкинути «кухонні» страшилки, а саме на кухні ми і є найстрашнішими опонентами влади, ну і ще в онлайн звісно. Там ми ту владу «і в хвіст і в гриву». От тільки на роботу так і добираємось пішачка… Особисто я живу на вул. Маршала Конєва і до впровадження транспортної реформи по цій вулиці проходила сила-силенна маршруток на яких я міг доїхати, наприклад, до проспекту Комуністичного. А зараз таких не стало. І крім онлайн вибуху і зупинкового резонансу – нічого! Людям варто вже зрозуміти, що іноді варто напружитись і почати відстоювати хоча б власні інтереси.

P.S.

На думку спадає оцей анекдот:

Один человек мечтал выиграть в лотерею. Каждый день он приходил в храм вставал на колени и просил Бога:
— Господи, помоги мне выиграть в лотерею!
Прошел месяц, второй… Однажды человек, как обычно, пришел в храм, встал на колени и стал молиться:
— Господи, ну дай же мне выиграть в лотерею! Ведь другие выигрывают. Что тебе стоит?!
Вдруг над его головой раздался голос Всевышнего:
— Да купи же ты, наконец, лотерейный билет!

Соціальний вибух: 34 комментария

 1. Люди знач должны самоорганизоваться, составить и отнести отнести юридически правильно оформленное уведомление о митинге, расклеить по всему городу объявления, разместить информацию в местных СМИ, провести работу по организации митинга защитить свои права и не в коем случае не беспокоить этой ерундой страшно занятых отдыхом от отдыха БЮТовцев — нардепы от которой жируют на бюдженые денежки и НИЧЕГО для людей не делают. Иногда правда не забывают подкинуть Кировоградцев то мэром Кальченком то нардепами Табаловыми. БЮТы не защищают права людей, да им даже встречаться с людьми влом. В Полтаве правда было чуток по другому «Близько 100 маніфестантів, ведених депутатом від «Удару» Сергієм Капліним і «свободівцем» Юрієм Бубликом, прорвали міліційне оточення, вибили скляні двері і прорвалися на перший поверх будівлі міськради», — пише видання.Люди вимагали скасувати підвищення комунальних тарифів, яке встановив виконком міськради.
  Но наш Сергій Васильченко не такой он не будет ссориться с властями из-за каких то там Кировоградцев.

 2. хех. ну если граждане сами должны, то вопрос логичный — а нахрена тогда наша милая оппозиция в принципе нужна?
  чтоб на волне народного недовольствия стать властью и вершить те же делишки, только направляя деньги по своим уже карманам???
  многоуважаемый господин оппозиционер — депутат городского совета, представитель кировоградской городской общины в стенах городского совета… зачем тогда нужны мне, нам, всем кировоградцам Вы лично и такие как Вы депутаты не принадлежащие к партии большинства?
  знаете как говорили во времена средневековья — не бывает плохих армий, бывают хреновые полководцы… 😉
  народ не инертен, народ просто не хочет идти за вами, потому что все знают, что вы все точно такие же…. местная кировоградская элита едина… и делится она не по принципу — регионалы, бютовцы, ударники, а по принципу — богатые / бедные. и очень редко когда первые могут договориться с вторыми, потому что первые как правило становятся богатыми именно благодаря паразитированию на народе…
  так к чему ваше негодование? что народ не «порешал» нужные вам задачи?
  может тогда назовете статистику, кто из депутатов гор.совета, хотя бы из вашей фракции постоянно пользуется общественным транспортом, а кто имеет личное ТС и ему лично, реформа до лампочки… :scratch:

 3. Що означає «юридически правильно оформленное уведомление о митинге»? ЖОДНОЇ форми повідомлення не існує, отже будь-який текст повідомлення буде юридично правильний.
  У цивілізованих суспільствах на справді опозиція не мітинги має організовувати, а пропонувати альтернативний шлях розвитку держави/краю/міста/громади…
  А мітинги в Україні (може ви будете здивовані) у 70% випадків відбуваються без участі жодної політичної партії… переважно на соціальні теми.

 4. долго думал какое бы слово подобрать… на щастя, українська мова дає значний спектр цензурних слів, тому ви шановні опозиціонери — ніщо інше як «політичні трутні» :negative:
  так, звісно, що підняти народ і захищати його інтереси усіма можливими способами, це вам не прапором під час прибирання іншими Горсаду махать і не «Юля, Юля — Україна крутить» 🙁

 5. наша хваленая оппозиция не способна ни на первое, ни на второе…
  какие предложения альтернатив развития?
  для этого же мозги надо иметь…
  и не за то спонсоры оппозиции-бизнесмены дают деньги, чтоб меняли систему… платят за то, чтоб дорваться до корыта.

 6. Опозиція не виводить людей на вулиці!
  Їх веде туди влада своїми діями.
  Полтава тому приклад.

  Тому не треба плювати в обличчя, як містян так і опозиції.

  Чому транспортна проблема не торкає кировоградців на радикальні дії?
  Напевно тому, що вона не настільки істотна для мешканців міста.

  І не треба танцювати Тумбу-юмбу над тліючім УДАРом. Це небезпечно. Прийміть це як добру пораду.

 7. Коментарями не здивований. Десь так і мало бути написано… На особистості переходити не буду. Адже кажуть, що БЛОГЕРИ УЦ ВЕРХ ПРИЛИЧИЯ И УРАВНОВЕШЕННОСТИ В ДИСКУССИЯХ.

 8. а шо, констатація того, що Батьківщина — то є політичні трутні це не вєрх прилічія?
  думаю Юля про своїх зрадників-соратників ще краще скаже, коли вийде з в’язниці.
  наче ж я вас матом не обклав… хоча зазнаюся, на язиці чесалось…
  до речі щиро радий з того, що Ви читаєте мої дописи на блозі :rose:

 9. Для chitatel говорит: 27.09.2013 в 21:35
  Процитую вас же: «Близько 100 маніфестантів, ведених депутатом від «Удару» Сергієм Капліним і «свободівцем» Юрієм Бубликом, прорвали міліційне оточення, вибили скляні двері і прорвалися на перший поверх будівлі міськради», – пише видання.Люди вимагали скасувати підвищення комунальних тарифів, яке встановив виконком міськради».
  Так виходить, що таки і полтавчани були на мітингу? Не тільки народні депутати мерію Полтави брали приступом. А на оголошену акцію проти впровадження І етапу транспортної реформи, яку ініціював «УДАР», можна перепитати у Полякова, зібралось, аж близько 15 осіб. І були то представники партій ВО «Батьківщина» і «УДАР».

 10. Не трогайте УДАР у него белочка. Регіонали руки геть від белочки

 11. до речі чесно — шокований словами
  Сергій Васильченко говорит:
  27.09.2013 в 22:30
  Коментарями не здивований.
  ___________
  Це знаєте як — виходить суддя Зварич і каже, так я крав і брав, і мені плювать на вашу думку і я залишуся на посаді і буду «захищать» ваші права.
  не соромно?
  чим же ви кращі влади, яку ви так часто критикуєте в інтернеті?
  коли народ каже — йдіть, а ви точно так само тримаєтеся руками, ногами і зубами за вивіски і мандати, як дрібні злодюжки-корупціонери. :negative:

 12. Ярославе, без підтримки громадян такі питання вирішити неможливо! Це питання не політичне, воно стосується більшості громадян нашого міста.
  Стосовно того, хто яким транспортом користується… Будете здивовані, та більшість нашої фракції в міській раді для постійного пересування використовує саме громадський транспорт.
  Наші інтереси в транспортному питанні, як ви сказали, це повернення кіровоградцям можливості вільно користуватись зручними маршрутними таксі. Принаймні до того моменту, доки не буде альтернативи, яка задовольнить громаду.

 13. Не обижайте трутней они очень важны без них не смогла бы развиваться пчелиная семья. Кировоградский БЮТ скорее ассоциируется с рыбой-прилипалой которая питается … отходами жизнедеятельности акулы и сама акулой не может быть по определению

 14. Дарма пересмикуєте, пане Ярославе. Я дійсно абсолютно не здивований коментарями певних осіб і тільки це я хотів сказати. Але кожен і ви також, можете думати те, що вам завгодно. Коли б мені була не цікава думка опонентів, то я б не продовжував дискусію. І не тільки по цій темі.

 15. У депутатов после избрания нарушается слух и восприятие жизни. Один депутат обл рады в программе мы вообще никого не слышал и только повторял из разу в раз «крупногабаритный транспорт», «крупногабаритный транспорт». И этот такой же «депутат» слышащий только сам себя

 16. Интересно что же было сегодня на исполкоме. Выносили вопрос о возврате 1 и 9а или нет? Топчий говорил что возьмет участие в исполкоме, но пока информации никакой нет

 17. ну то мабуть що полтавський УДАР не продався відставному регіоналу, бізнесмену і герою сотого округу 2004 року, а так само полтавський народний депутат не був олігархом, який купив Батьківщину і не прозваний «тушкою» на всю нашу державу.
  от тому мабуть і такі кількості… народ не з вами, народ проти вас… і вже вибачте, що не такий народ… Валерій Кальченко мав шанс змінити ситуацію, однак обрав кращим тусуватися в столиці, ніж бути міським головою Кіровограда.
  єдине, що залишається кіровоградським опозиціонерам — це використовувати рейтинг своїх більш вмілих колег.

 18. Так і тема посту про те, що питання транспортної реформи в Кіровограді, це питання не опозиції чи влади. Це важливе питання для громади міста. Так що, можливо, це та ситуація коли треба відстоювати власні інтереси громаді.

 19. Ооооу, тронули вашу любимую тему.
  Игорь, Онул не Кальченко. Наличие там пары дурачков не есть поводом писять на огонь.
  Реально вам говорю.

 20. Я сегодня был на исполкоме. О результатах писал в другой теме. Кратко. Задавал вопрос начальнику управления о том, почему сегодня не рассматривается вопрос по маршрутам 1,9а. Ответ был таковым, что проект решения есть, но необходимо подождать 20 рабочих дней с момента его размещения на сайте, как того требует Закон » О доступе к публичной информации».

 21. так чому громадяни не підтримують?
  може треба в собі щось помінять?
  може лідера пошукать, а не «на манєже все тє же»…

  до речі, мені, не опозиціонеру і не депутату, нічого не заважає ганяти міськраду по прокуратурам, вигравати суди в податкової, яка не вміє нормально читать закони і рахувать податки, а також має нелегітимного керівника… крім того, я думаю я написав інформаційних запитів більше за ці пів року, ніж уся міська «Батьківщина» в КМР…

  так що ж заважало юристам, депутатам від Батьківщини заблокувати транспортне питання ще до початку його реалізації?
  технічні моменти на яких можна заблокувати будь-яке рішення — не проблема знайти ніколи.
  чого Кармазін може забрати мандати у нардепів через Суд, а Батьківщина ні?
  чи ви й досі одні єдині з Табаловим?
  просто у вас нема людей, нема персон, які б не були причетні до колишніх оборудок місцевої влади… ось тому мабуть і питання не вирішуються, й люди не підтримують.
  чесно кажучи споглядаючи мітинги опозиції задумуєшся, чи дійсно люди за вас голосували на виборах, чи то фальсифікація?

 22. пане Сергію.
  от чую як у пресі всі опозиційні сили критикують регіонала Кернеса, мера Харкова.
  заходжу на сайт Харківської міської ради… там чітка структура органів, керівники з фотографіями, звіт мера за останні 3 роки по доходам (декларація).
  чому опозиційні сили не критикують пана мера Кіровограда… чому на сайті КМР не оприлюднено жодної інформації по якій би люди могли дізнатися чи робить міськрада та її виконавчі органи взагалі хоч щось, чи лише приходять за зарплатнею двічі на рік?
  чому я не чую від Яценюка, Тягнибока і Кличка про Кіровоград… чи це теж народ має передавать інформацію по начальству?
  Жодної комунікації між Батьківщиною в Кіровограді і в Києві… дуже шкода, але деякі регіонали зі свовіллям чиновників, іноді навіть своїх однопартійців-пристосуванців, боряться більше і дієвіше, ніж опозиція.

 23. кіровоградська громада «настолько сурова», що пересувається виключно на Мєрсєдєсах, БМВ, Рендж Роверах, Ауді, Фольцвагенах, Тойотах та інших чудесах автомобільної техніки)
  от бачите… тепер вас з владою об’єднує те, що питання транспорту це не питання влади і опозиції…
  а ще, думаю мерія з вами погодиться, що народ у нас поганий і хоче щоб влада і опозиція за нього все робила…
  тільки от наскільки я розумію державний механізм, наче владу і опозицію для того й придумано як інститути держави, щоб ви працювали за нас (народ).
  знаєте… якщо я наймаю секретаря, то таки да я як керівник хочу щоб вона за мене набирала накази, листи та інші речі й виконувала свої обов’язки згідно з посадовою інструкцією…
  а зараз уявна ситуація в моєму прикладі виглядає так, що секретар мені заявляє — чого ви не працюєте над листом такій-то організації… це ж не моя проблема як секретаря, це ваша проблема як керівника…
  якщо мені не подобалися умови праці в міськраді, то я не тримався зубами, а забрав собі трудовуу книжку і пішов у люди… чому опозиція не маючи змоги впливати на процеси, не складе мандати і не займеться основною роботою — питання без відповіді. 🙁

 24. По городу периодически выставляют палатки для сбора подписей «за» или «против». Видел палатки КПУ за референдум, видел в защиту Дендропарка. Но где же палатки «Батькивщины» против транспортной реформы? Вы обвиняете граждан в пассивности так дайте им возможность быть активными! Когда-то вождь и учитель всех времен и народов И.В. Сталин сказал: «У меня других писателей нет. Работайте с этими!»». Ключевое слово — РАБОТАЙТЕ!

 25. Кировоградский БЮТ скорее ассоциируется с рыбой-прилипалой которая питается
  ————————————————
  Обалдеть, какие вы обознаные в БЮТовских делах!!!!!!! Ну это впрочем фигня, потому,что БЮТ выигрывает выборы в области а ПР продувает и жульничает потом с помощью судов и Чубченка П.И.

 26. Оксана, удивляюсь как вы плохо проинформированны? Высто прошлогоднего Вьюна не читали?

Добавить комментарий