Спроба купити радіоприймач)

Враховуючи те, що у нас по середах запускається радіо-програма на хвилях «Скіфія-центр» (о 18.10 стартує ефір радіо, а о 18.20 планується початок нашої програми), і через те, що на FM 106.7 Мгц були певні проблеми з трансляцією радіо «Скіфія-центр»… Я став шукати на ринку радіо-приймач, щоб підтримував FM діапазон, починаючи з 64 МГц. Там, де є перша програма Українського радіо та радіо «Промінь».

Цікаво ж почути, що ще роблять колеги на цій хвилі. До речі, є що послухати, дуже шкода, що радіо у нас в такому забитому стані.

А реакція продавця, у якого я таки знайшов такий радіо-приймач, мене трохи збила з пантелику: «Це ти для бабусі в село береш?» 🙂 🙂 🙂 І радіо-приймач цей він назвав «бабушка-дедушка». Ось так.

До речі, шкода, що у державного радіо немає частоти, яка б підтримувалася всіма приладами (музичними центрами, магнітолами, автомагнітолами, мр3-плеєрами та мобільними телефонами). Може, я вже про це писав, але таки шкода. І якось нерозумно це з боку держави…

А на вересень у нас заплановано розпочати з програми на тему правильного харчування.  Цей ефір буде 4 вересня. О 18.20. Будуть телефони прямого ефіру, можна спитати у лікаря-експерта, якщо є, що спитати.

Друга середа вересня буде присвячена алергічним хворобам та станам. Відповідно, це буде 11 вересня.

Дуже хочу поговорити в 3-тю та 4-ту середи місяця про дитяче здоров’я і школу та про оформлення на інвалідність в нашій області (про роботу МСЕК, не тільки про майже новий наказ УОЗ, а взагалі про все, що стосується оформлення на МСЕК та оглядів на МСЕК).

Ну, ось такі плани.

Спроба купити радіоприймач): 19 комментариев

 1. я думал, таких уже совсем не осталось в продаже )

 2. Я давно маю таке радіо, щоправда перший приймач до мене потрапив випадково.
  Потім цілеспрямовано купив і додому, і на роботу САМЕ тому, що приймає 1 канал радіо і «Промінь».
  А ще хотів би нагадати, що попереднє керівництво КОДТРК за державний кошт придбало і встановило передавач на FM 106.7 Мгц. Потім, чомусь, дивним чином там опинилося унікальне радіо «Шансон».

 3. Дійсно, фм українською стало виключенням з правил і відчувається це, як тільки перетинаєш кордон Кіровоградської області з боку Умані.

  Умань проїхав і все! Таке враження, що Україна закінчилась.

 4. У меня «Океан-209» уже лет 30 работает.Просто купил конвертер FM и прилепил к блоку УКВ.Теперь есть диапазон от 68 до 108 Мгц.Что касается качества передач-об этом лучше и не вспоминать!Успехов вам!

 5. Расти этому радио расти.
  Без денег это невозможно.

  З.Ы. вырезал все нафик в квартире.
  Имхо проводное радио как ТВ — зря потраченное время.

 6. Воно-то так. Тим не менше розмовного обласного радіо взагалі більше немає (та й кіровоградського радіо (в т.ч. ФМ) як такого більше немає — тільки трансляції Київських станцій). А ось гроші, яких і так немає, в першу чергу будуть витрачатися на ТБ.

  Тому гроші на радіо навряд підуть найближчим часом…

  З іншого боку, для того, щоб обговорювати цікаві теми — ось для цього великих грошей не треба.

 7. У меня есть все основания относиться к врачам,не к медицине,с доверием.Поражён упразднением передачи…

 8. Григорович, тут або я неправильно висловився, або ти мене неправильно зрозумів. Передачу ніхто не скасовував.

  Я написав, що альтернативи немає обласному радіо. На жаль, до речі. Бо більше немає жодного розмовного кіровоградського радіо.

  А програма тільки починає своє життя, ніхто її нікуди не діває. Навпаки, сподіваюсь, у неї буде нормальне своє радіо-життя.)

 9. Да не о радио речь!Но о ТВ!…Неужели не найти 30 мин. для врача?!!!!..Что за люди….

 10. Ну чого, там буде програма, якщо ти про «Наше здоров’я». Просто там будуть інші ведучі. Особисто мені цікаво глянути. Я так розумію, якраз вже починається новий сезон.

  Щиро бажаю успіхів та вдачі новим ведучим.

 11. Купила. Налаштувати правда треба просити когось хто більш з технікою дружить. Готую вуха :yahoo:

 12. Ок. Мені дуже приємно це читати. Отже, завтра ввечері зустрічаємось в ефірі. Сподіваюсь, я не зганьблюся. Точніше, ми всі не зганьбимося. Але ми старатимемось.

Добавить комментарий