НЕвладний Адмінресурс

29 серпня 2012 року відбулася подія, яка не може не обурювати громадян міста Кіровограда та області! :negative: :negative: :negative:

Мій опонент — кандидат у народні депутати України за мажоритарним виборчим округом № 99 (м. Кіровоград) Андрій Табалов використовуючи адмінресурс, який залишився після фіаско на минулих місцевих виборах у партії «Фронт Змін», організував так звану зустріч з виборцями у обласному онкологічному диспансері!

Слід підкреслити, що дана зустріч відбулася у час, коли співробітними мали б перебувати на обідній перерві, однак як мені стало відомо — головний лікар Костянтин Яриніч, який за сумісництвом ще являється депутатом обласної ради від партії «Фронт Змін» (голова обл.організації Партії — Андрій Табалов), а також головою профільної комісії обласної ради з медицини, В ОБОВ’ЯЗКОВОМУ ПОРЯДКУ НАКАЗАВ З’ЯВИТИСЯ УСЬОМУ ПЕРСОНАЛУ ЛІКАРНІ НА ЗБОРИ — які пізніше виявилися зустріччю з кандидатом у народні депутати України, сином одіозного кіровоградського олігарха Олександра Табалова — Табаловим Андрієм Олександровичем!

Під час зустрічі було показано фільм про досягнення сім’ї Табалових у місті та їх «добрі справи» для Кіровоградщини!

Слід зазначити, що на мій запит адміністрацією лікарні не було надано ні копій договорів аренди приміщення лікарні, яка є ДЕРЖАВНОЮ ВЛАСНІСТЮ і має використовуватися виключно за призначенням та у інтересах громади, ні копії звернення Андрія Табалова з проханням надати приміщення для проведення агітації!

Дані дії Андрія Табаловає та Костянтина Яринича просто незбагненними й виводять із себе разючою нахабністю у діях не властивих навіть для нинішньої влади!

Пан Табалов геть по-радянському, по-комуністичному, банально використав адміністративний ресурс свого друга — головного лікаря закладу, який є комунальною бюджетною установою, з метою агітації за свою кандидатуру та за партію «Батьківщина», кандидатом по спискам якої йде його батько! Цікавим є те, що колишній головний лікар цієї лікарні, батько нинішнього головного лікаря — Володимир Яриніч у свій час був депутатом обласної ради від партії «Наша Україна», а наразі являється заступником головного лікаря онкодиспансеру*

* Чинне законодавство України, в т.ч. про протидію і боротьбу з корупцією дозволяє перебування на керівних посадах в одному державному закладі сфери культури, освіти та медицини близьких родичів, що неодноразово піддавалося різкій критиці у т.ч. і  з мого боку.

Переконаний, що дана подія має знайти свою оцінку не лише нами як суб’єктами виборчого процесу, а й органами влади та провопорядку!

Вважаю за необхідне:

1) Порушити питання перед Кіровоградською обласною радою щодо винесення суворої догани або дострокового припинення контракту з головним лікарем обласного онкологічного диспансеру за використання службового становища у власних цілях!

2) Порушити питання перед правоохоронними органами та органами прокуратури щодо розслідування даного факту на наявність у діях кандидата в народні депутати та посадових осіб лікарні складу злочину та корупційних дій!

3) Порушити перед Центральною виборчою комісією питання щодо винесення попередження або зняття з реєстрації кандидатури Андрія Табалова на виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року!

Шановні опоненти по виборчим перегонам! Закликаю усіх і кожного до чесної боротьби без використання адмінресурсу та брудних технологій!

Також хочу звернутися до усіх небайдужих, тих хто вважає дії Андрія Табалова неприпустимими, кандидатів у народні депутати України, приєднатися до колективного позову щодо дій Табалова у судові інстанції!

НЕвладний Адмінресурс: 209 комментариев

 1. Заполітизований головний лікар… Цікаво, чи не обурило те що відбулося, власне персонал лікарні? Бо, якось виходить не по клятві гіпократа.

 2. а хто сумнівався, що так буде?
  я про адмінресурс з мамографією якось говорила.
  не тому, що купити плівку — це гріх.
  а тому, що знаю, як активісти партії роздавали направлення й переконували проходити обстеження. це ж не за показниками лікарів, а «бо на халяву!»
  а хтось мав би пройти, а стояв у черзі…
  але мій пост тоді заплювали?
  майте тепер!

 3. Интересный факт… Про маммографию я тогда тоже писал…
  Послушаем что нам скажет по этому поводу Єлисаветградський лікар…

 4. А мамографія може бути шкідливою для здоров’я, якщо її робити не за показниками лікарів?

 5. Интересный факт…
  Про маммографию я тоже тогда писал…
  Ждем комментарий лікаря…

 6. Думаю если Константин Владимирович не возьмется за ум, то вопрос вакантной должности главврача онкодиспансера может стать! :yes:

 7. Маммография, флюорограмма и другие подобные вещи очень часто — вредны для организма! Зачем лишние облучение и так плохому иммунитету кировоградцев! Чтоб кто-то лишний раз попиарился?! Знаете, у каждой победы есть цена….. и жизни людей этого не стоят! :unsure:

 8. Так, Андрій має знати, чи може зашкодити подібна процедура.

 9. А относительно инцидента, непонятно, кто больше виноват, кандидат или главный врачь?

 10. Интересно, а что скажет Андрей (Е.Л.)…Он же там работает… :scratch:

 11. Маммография в большинстве развитых стран является обязательной при достижении определенного возраста (от 40 лет). Маммография и флюрография имеют очень разные показатели (флюрограмма в полтора раза мощнее, компьютерная томограмма брюшины в 40 раз). Так что песни насчет побед и жизни пой дома при закрытых дверях. Кстати, как там иски поживают? Много подал?

 12. Все, что «занадто», то не здраво. Никто же не собирается делать маммографию или флюрографию раз в неделю. Облучение там есть, но а где альтернатива этому? Плюс маммография -это ранняя диагностика, а это чуть ли не самое важное. Другое дело, что, как бизнесмен, ну или представитель довольно крупной политической силы, кандидат мог бы купить еще один аппарат, а не обеспечивать только пленками. Хотя, что я советую, может у Табалова просто не хватает денег.

 13. Про мамографію багато сказано, дуже грамотно написав urasmi, навіть не буду повторюватись.

  А про зустріч із Табаловим… Це тільки політично стурбованих може так обурити ця зустріч, і то тільки з одним політичним забарвленням, мені здається. Зустріч працівників з П. Симоненком нікого не обурила. Раніше також були зустрічі з різними політичними та посадовими діячами.

  Мене силоміць ніхто не зганяв. Голодних смертей в диспансері того дня серед співробітників зафіксовано не було. В клятві Гіпократа жодного слова, що треба зустрічатися тільки з Шаталовим, але ні в якому разі не з Табаловим. )))

  Чим ця зустріч відрізнялася в добру сторону — не забороняли рух хворих та персоналу по диспансеру та вона (зустріч) була достатньо нетривалою.

  Думаю, що кожний реальний кандидат може влаштувати зустріч з колективом диспансеру, тим більше, думаю, що якщо буде таке бажання, наприклад, у Олександра Сергійовича, який з кількох стін посміхається кожному хворому та співробітникам — в нього ніяких перепон не буде. Також думаю, що немало колективів зустрічалося, зустрічається та зустрічатимуться з різними кандидатами. Але істерику викликати вони не стануть, бо це вже не так цікаво.

 14. Мене силоміць ніхто не зганяв. Голодних смертей в диспансері того дня серед співробітників зафіксовано не було
  =========================
  Андрей, а как на счёт трудовой дисциплины…

 15. Все ж таки, про мамографію. Доцільність проведення мамографії проводить лікар-рентгенолог. Це ЛІКАР. І невиправдану, непоказану мамографію просто-напросто НЕ ПРОВЕДУТЬ.

 16. Саша, у нас відбуваються зібрання колективу за різними приводами. Це не порушує трудову дисципліну. Якщо я в робочий час замість виконання роботи в карти гуляти буду — оце порушення трудової дисципліни. А робота диспансеру забезпечується при зібраннях — на потрібному рівні.

  І зібрання відбуваються, ще раз підкреслюю — в багатьох (якщо не в усіх) колективах, в тому числі — зустрічі з різними кандидатами тощо. І такий підвищений інтерес блогерів це не викликає. Просто тут ще ОКРЕМА, всім зрозуміла причина.

 17. Тим самим шкідливий будь-який рентгенологічний метод дослідження (флюорографія, рентгенографія, мамографія, ірігографія, тощо). Там використовується іонізуюче випромінювання, рентген-промені. Але без цих методів дослідження людському здоров’ю ще гірше, попри їхню не повну безпечність.

  Тут все просто: існують ПОКАЗАННЯ та ПРОТИПОКАЗАННЯ для кожного методу дослідження. Це збоку тим, хто в танку, здається, що хапають всіх без розбору, рекламують та проводять їм мамографію. Насправді існує адекватний кваліфікований відбір — чи показане таке дослідження, чи ні.

 18. Єлисаветградський лікар говорит:
  31.08.2012 в 20:08
  Саша, у нас відбуваються зібрання колективу за різними приводами
  ==========================
  Пора юридически менять монархию папы и сына…

 19. Про монархію — порожні слова. А ще ти довів, що тобі також по-барабану, що ВСІ колективи мають різні зустрічі. В тебе свій особистий інтерес ляпнути якусь гидоту саме в бік керівника ООД.

 20. а хто заважав купити плівку, принести в онко і хай там використовують плівку для тих, кому треба, а грошей нема?
  без біготні за тими, хто зараз не має крайньої потреби в такому обстеженні?

 21. Оленко, пробачте, але невже Вас образили в онкологічному диспансері. Все ж у нас хороша лікарня. Й навряд-чи вона була такою з іншими головними лікарями. А Ярославу, в кращому випадку просто заздрісно (хлопчик поки що — ніщо), в гіршому відпрацьовує гроші (непрацююче хлоп’я грошики на заставу має). Сумно.

 22. Мелко как-то — аппарат. Построить корпус! Ув поле. И засадить всей округе… В смысле, огороды засадить. И не чернобривцами, а опозиционным луком. Есть, правда, вариант, что А. Богдановича и это не устроит. Тады уж хрустальный мост на луну.

 23. збори трудового колективу є обов’язковими для відвідування, зустріч з кандидатом — НІ!
  Ось у чому вся різниця!
  Звісно ж правду ніхто зараз публічно висловлювати не буде з персоналу…. кожен розуміє, що Яринич це величезні гроші та бандити Табалова, які намагатимуться залякати будь-кого, хто скаже правду про цю ситуацію!

 24. та бандити Табалова, які намагатимуться залякати будь-кого, хто скаже правду про цю ситуацію!
  ==========================
  Маячня, Ярик. А ляпаєш язиком та наносиш образи жінкам даремно… Слідкуй краще за своєю «пикою» (твої слова). А ще за язиком та руками. Дискусія — це класна штука, але зараз ти негідний назви «Чоловік».

 25. Неужели Ступка-сын и Ступка отец менее гениальная семья?!
  Но Ступка-сын считает невозможным после отца возглавлять театр имени Франка… господа же Ярыничи считают что это все вполне допустимо…. такое бывает… кастовый гений!
  Только отсутствие движения и смены лиц… в любом случае называется «застой»

 26. Наш, ввічливий, кандидат в депутати кажуть: «невже боїтеся що «ніщо» вам підпорте вашу зажрану, брехливу пику, яка не має право носити звання медичного працівника…»
  ———————————————————
  Як мило, то що заділо за живе?
  Цікаво, ви пане вважаєте себе гідним бути депутатом?

 27. У новинах пройшла інформація наступного плану: опозиція висловлювала протест проти того, що під час проходження медоглядів (чи на медичних закладах взагалі) було розміщено агітацію ПР, то ЦВК нічого поганого, осудного в цьому не побачив, то ж чи не вам, Ярославе, тихесенько собі … пробувати зустрітися з виборцями. І не треба заздрити іншим, а то дитячий садок: посварилися хлопчики молодшої групи, що дорослі цукерки поділили…

 28. Ну й відповідай за себе — «сраколиз» ти, чи ні? А в черговий раз ганьбити сам себе знанням лайливих слів, вмінням образливо плюватися — якраз цей вчинок не достойний бути вчинками людини. Тобі перш, ніж когось пробувати виховувати ще треба дуже багато займатися самовихованням та самоосвітою (якщо це щось взагалі дасть). Поки що — якісь дурні істеричні воплі вперемішку з образами…

 29. На плакатике Утверждениеот младшего Табалова -Кировоград-мое мисто-звучит угрожающе! Уже все скупив чи шо?

 30. ну уж куда лучше ничего не делать и только паскудить, правда?!
  естественно намного эфективнее покупать таких акул пера, чем купить один дорогой аппарат в онкодиспансер!

  а скажите, сколько можно таких аппаратов купить за стоимость автомобилей господ Яринича и Табалова?! :unsure:

 31. Ярослав! Выборы выборами, но думай,что пишешь. А то как-то сильно клинить тебя начало… :negative: :negative: :negative:
  А разве ты не знаешь кто пишет под этим ником, или другие не знают?

 32. Ярослав, ну спіймав ти Яринича, спіймав, ніде правди діти. Та ще й засвітив цей хвакт. :mail: Так у цьому ж є свій плюс! Ну сам поміркуй, хіба зможе він після всього, що сталося, відмовити у зустрічі тобі, як кандидату???Та нізащо! Миттю посади позбудеться. Так що давай, прасуй піджак, готуй промову, монтуй хвільму про себе — і вперед, на зустріч з колективом КОД! :yahoo: B-) Ти ж, сподіваюся, відкритий для широкого загалу?

 33. Искандер, во-первых главврач при всей ответственности должности пишется без «Ь»
  во-вторых — главврач должностное лицо, ответственное перед населением Кировоградщины через областной совет.. кандидат лишь заказчик, оплативший мимо кассы!

 34. Руслан мене випередив. Я дуже хочу, щоб відбулася зустріч кандидата Ярослава Турчина з колективом обласного онкологічного диспансеру. І дуже хочу бути присутнім на цій зустрічі. Чекатиму!

 35. Искандер, во-первых главврач при всей ответственности должности пишется без «Ь»
  ============================
  Кандидат Я. Турчин дає уроки грамотного письма російською мовою. ЛОЛ.

 36. мне кажется, Ярика больше ждут в КГПУ и КНТУ. Возможно, в театре?

 37. Андрію. Ну ви ж усі неправі, ще й замість того, щоб покаїтися й визнати, починаєте зуби виставляти!
  Лікарня це не ваша приватна власність і не акціонерне товариство, а власність держави і громади Кіровоградської області!
  Ви на службі у держави, яка плате вам заробітну плату! Визнаю не гідну, але скільки держава наразі може!
  Головний лікар поставлений для управління державною власністю в інтересах громади…. якщо приміщення надається приватній особі для агітації, то з неї має стягуватися плата встановлена за формулою визначеною регламентними документами обл.ради! Кажу ж знов таки — станом на вчора жодного договору і жодних коштів ООД не отримав від кандидата Табалова за надання приміщення….
  якщо приміщення надане безоплатно….. де звернення кандидата з проханням надати приміщення?! Немає?! — Тоді це називається КОРУПЦІЙНІ ДІЇ І ЗЛОВЖИВАННЯ СЛУЖБОВИМ СТАНОВИЩЕМ! Андрій подзвонив дружбану Кості і порішав за зустріч з електоратом! Ганьба!!! Навіть влада собі таке не дозволяє!!!!
  Уявляю Табалова депутатом — мафія безсмертна! :negative: :negative: :negative:

 38. Ничего не делать и паскудить — это ты, видимо, о себе. А насчет покупки акулы пера — видимо, обо мне. За базар готов ответить?

 39. …одного главврача сняли, который вообще зажрался…скинет государство и монархию…у нас ведь республика…
  Я ещё в декабре писал, что переформатировть после КОБ нужно именно монархию…

 40. Так, Ярославе, для Вас. Хто, — «пан «лєкарь»(що) ховається під ніком!» Гардашнікова Світлана, народилась в Кіровограді. Закінчила СШ№ 30, вчилась відмінно, захоплювалась точними науками, займалась спортом, але не любила фіз. культуру. Після восьмого класу вступила до медичного училища, після другого курсу пішла працювати санітаркою в третю міську лікарню, по закінченню там працювала медичною сестрою. Потім підготовче відділення Луганського медичного. Після закінчення мед. університету повернулась в рідне місто. Я лікар радіолог, але підтримую пристойний рівень своїх знань, з інших галузей. на пристойному рівні.
  А який я лікар вирішувати моїм хворим.

 41. Ярик, ми тебе морально підтримаємо!!!!! :yahoo: :yahoo: :yahoo:

 42. Ну почему? И в больницах, я думаю, не откажут. Вот только какой смысл идти на встречу с такой озлобленностью на всех и на все.

 43. Думаю, шансов немного.

  Ярик, давай без бурных эмоций — а где бы ты сам хотел выступить? В коллективе, по телеку или в прессе?

 44. …если дискета не форматируется — её выкидают…

 45. Хто правий, хто неправий. Хто наносить образу жінці, використовуючи брудні слова? Ярослав Турчин. Цей вчинок гідний вирішення питання щодо БАНУ. Як на мій погляд. Вирішувати адміну. Або, принаймні, приділяти більшу увагу відповідності блогера Ярослава Турчина правилам спілкування у блозі. Моє ІМХО. Решта питань стали вторинними.

 46. ще й замість того, щоб покаїтися й визнати, починаєте зуби виставляти!
  ===========================
  ЛОЛ. Не буду коментувати, бо не втримаюся в нормативній лексиці. «Ви всі такі злі, а я тут така лапочка-хамло»…

 47. це не воплі дорогий, а усвідомлення того, що у нас в бюджетній сфері чиниться бардель!
  а кукловоди прикриваються своїм персоналом, який іде на амбразуру захищаючи їх бізнес!
  Куди катиться ця країна….. де ж ваша свідомість… шановні свідомі громадяни України!
  Ось чому Україна й досі залежна й бідна, бо у поборювачів подвійні стандарти!

 48. Нужно создать комиссию по проверке монархии: полностью всю финансово-хозяйственную деятельность… Я думаю, что за эти годы накопилось то, что может свалить монархию…
  Если монархия стала в оппозицию в власти, то значит ей нечем заняться…

 49. Ярик, приходи в коллектив, мы тебя встретим.

 50. В тебе свій особистий інтерес ляпнути якусь гидоту саме в бік керівника ООД.
  =========================
  Конечно, я же на место главврача планирую…как педагог… :yahoo: :yahoo:

 51. Легко ти, Саша, оцінюєш людей, в одне слово. Бо тобі все одно, чи ти справедливо пишеш, чи ні. Вага твоїх оцінок — нульова. Слова — безвідповідальні. І саме ця людина колись мені закидала якусь демагогію. :wacko:

 52. …что-то мне это сленг 90-х напомнило…
  да…»Было-было-было-было, но прошло…о-о-о, о-о-о…» :yahoo:

 53. Бо тобі все одно, чи ти справедливо пишеш, чи ні.
  Вага твоїх оцінок – нульова.
  =========================
  Вот поэтому и жизненно необходимо создать комиссию по полной проверке финансово-хозяйственной части монархического строя…
  Вот когда комиссия сделает выводы, вот тогда это будет иметь полную силу..

 54. Дебаты хочу!
  А то по одному мы все грамотные лапшу электорату вешать!
  Пусть каждый покажет себя в формате аля-Свобода слова или что-то подобное… :mail:

 55. Андрей, я по-человечески понимаю то, что ты защищаешь монархию, поэтому не усматриваю в твоих словах негатива… А наоборот, высоко ценю твоё мнение…

 56. теледебаты? Или газетный формат тебя устроит тоже?
  С кем ты хотел бы дебатировать?

 57. Я завжди виступаю проти того, що вважаю несправедливим. І коли Шевчука цькували, хоч я від нього не залежав жодним чином — я про це писав. І коли хтось ляпає аби ляпнути — це я також не підтримую. А замовні «комісії» — по всій Україні — інструмент тиску незручних. Знайдуть те, що скажуть.

 58. Мне кажется,что парня начало разрывать.
  Такая беспрецедентная агрессия и неприкрытое хамство просто обескураживает.
  Неужели нет рядом взрослых людей,которые могут подсказать,что ТАК себя весит НЕЛЬЗЯ !!!!!
  Жизнь же выборами не заканчивается !!!!
  Да и,вообще,разве можно в данном случае скръезно говорить об участии в них совершенно НЕВОСПИТАННОГО мальчишки ???
  Потому что ЗРЕЛЫЙ ЧЕЛОВЕК ( без привязки к возрасту) ТАК себя вести НЕ ПОСМЕЕТ.
  Просто какая-то пацанячья бровада !!!!Беда,да и только!

 59. І коли Шевчука цькували
  ===================
  …абсолютно законно проверяли…публично…
  И нашли массу нарушений: и поборы, и завышенные цены на закупку продуктов…да многое, от чего у нормального человека волосы дыбом встают… :wacko: 🙁
  По многим вопросам вообще нужно было бы возбуждать уголовные дела… :wacko:

 60. Ярику, а в тебе багато грошей завелося і мрієш перекупити?

 61. а за тебе блогери попросять!
  ти маєш шанси!

 62. …комиссию…срочно нужно создавать комиссию по проверке… Она расставит все точки над «и»…

 63. Еще днем пытался его успокоить, но не удалось. 🙁

 64. Ярику, сам пост — спроба звернути увагу на себе й нарватися на зустріч в онкодиспансер.
  молодець.
  а всі твої коментарі поза постом — то вже зайве.
  задумайся над цим.

 65. Оксаночка, я не озлоблен!
  Просто это бардак!
  И если Андрей это воспринял нормально, то у меня были совсем другие сигналы от врачей и мед.персонала ОД, которых уже достала каста гениев Яриничей которые на все руководящие посты ставят только «своих» гениальных врачей, а остальных считают никем и ничем!
  А еще меня достало, что кто-то позволяет себе пиариться на том, что куплено за наши с вами деньги, за деньги Государственного бюджета Украины! Это деньги не чьи-то… они наши!

 66. Ярослав, не нужно врать, Вы просто писали то. что Вам было нужно или просто хотелось писать.

 67. A.K. говорит:
  31.08.2012 в 22:25
  :good:
  ==================
  Это я к посту Ярослава 31.08.2012 в 22:21

 68. У моей семьи все прекрасно. А вот у тебя, надеюсь, семьи не будет. Ибо таким удодам размножаться — только генофонд планеты ухудшать.

 69. A.K. говорит:
  29.08.2012 в 18:38

  …гражданин Турчин, да это ты у нас «ума палата»… Только с твоими примитивными навыками ты никому не сдался ни здесь ни в Киеве…
  А в нардепы я техническим кандидатом идти даже не собираюсь…мне мораль не позволят в отличии от некоторых…

  ===========================

  Думки змінилися. 🙂

 70. Интересно, кто то может сказать, о предстоящей встрече с кандидатом А. Табаловым были какие то объявления?

 71. Ярослав, Вы нигде не работаете. а значит и отчислений никаких от Вас нет, так какой ваш вклад в бюджет?
  А.К. Вы сейчас с Ярославом два одиноких мужчины которые дружат?. Если да, то хоть что-то хорошее от заметки.

 72. А я о чем.
  Пан Илляшенко тоже считал себя гением и неприкосаемым, готовил сына на главного режиссера, но не успел передать власть…
  Комиссию….. только вот в чем прекрасность ситуации….. пан Яринич по рангу в медицине выше начальника обл.здрава, ведь он глава профильной комиссии обл.рады…..
  Тут уже скорее вопрос к главе областного совета и к губернатору….. хватит ли у них мужества отреагировать на даный кричущий факт привышения своих полномочий должностным лицом!

 73. до речі, Ярику, пані Гардашнікова — людина, яка всіма силами вболіває за своє відділення, за кожного хворого, серед її пацієнтів є такі, які мали б вже бути не з нами. і наше шансів не мають, якщо вірити науці. а вони живуть, в тому числі завдяки зусиллям Світлани.
  я б попросила вибачитися перед нею.

 74. Не , не забывай, я тоже работаю в больнице.И знаю как проходят текущие внутрибольничные мероприятия, а как встречи с депутатами.
  На счет пиариться, если ты имел ввиду что маммография проводилась на «бюджетном» оборудовании ,с оплатой труда работающих там медработников…здесь согласна.
  Но не надо грубить хорошим людям, научись вести диалог адекватно, особенно если ты теперь называешься КНД

 75. +1!
  Всегда поражало как люди всячески стараются уклоняться от налогов и потом кричат о растратах «ИХ» государственных денег.

 76. Юрий. Кто-то говорил о толерантности и взаимном уважении?!
  Простите но Вы несдержанное хамло с манией писательского величия!
  Желаю счастья в семейной жизни! Мне Вас искренне жаль! :negative:

 77. …молчу, что бы не отвечать…может показаться грубоватым… 😉

 78. Не получится, у них разные весовые категории. Точнее у одного вообще нет категории веса 😀

 79. А.К. поддерживаемая Вами личность (Ярик) уже ответила. Вы отмщены заранее.

 80. Андріє, я читаю пости не зважаючи на ніки… нажаль я не маю честі знати усіх блогерів, особливо рідко дописуючих на УЦ по нікам…. вже колись мав нахабність звертатися до поважної за віком людини на «Ти»!
  Як людина людині…. коли справа стосується твого колективу краще зайняти нейтралітет, ніж ревно захищати…. балів не додасть, а от людей дуже багато образити можна! Бо ж нажаль не так усе добре в нашій медицині якби усім нам хотілося!
  На моє особисте переконання — тема раку і тема медицини взагалі має бути ПОЗА політикою і поза виборами! Це наша спільна задача незалежно від імен…. бо ж ганебно щоб в нашій країні помирали люди від того, що у всьому світі успішно і ефективно лікують!
  Пацієнту має бути всеодно які політичні уподобання у лікаря, так само і лікар має думати про пацієнта як про цінне життя, а не про політичного опонента!

 81. Нет, не хочу. Кроме меня есть и другие доктора.

 82. Ярослав, ты уже перешел все границы. Если не угомонишься, нам тебя будет сильно не хватать, как минимум, ближайшую неделю.

 83. Аktor, учитывая что добрая часть земельных участков области пренадлежит или находится в долгосрочной аренде у фирм принадлежащих Сергею Табалову, Андрею Табалову, Александру Табалову, близким к их бизнесу людям, то таки «все скупил»… вернее получил даром! 😥
  Увы, но Пузаков стал для Кировограда своеобразным Кучмой_Черновецким, который всем раздавал… все члены исполкома получили свою долю! :yes:

 84. …я человек мирный, а меня прооппозиционные блогеры втянули в эту страшную полемику… :wacko: :unsure:

 85. нет возможности сейчас читать все комментарии..но видать к счастью.. :wacko: из прочитанного могу сказать одно…»Эх, Ярик,Ярик..что с тобой??» :unsure:

 86. А мне вот тебя — совершенно не жаль. Быть в столь нежном возрасте таким конченым говнюком — это надо крепко стараться.

 87. А почему нет?!
  Андрею Александровичу не в масть?! :unsure:
  Или не княжеское это дело великопоместному боярину Табалову с неравными по капиталам дебатировать?!
  :yahoo:

 88. да уже и заросла почти… и вот опять рецидив. Надеюсь,случайный и временный…

 89. В 2012 году отчисления есть, увы в 2011 не было.
  Мой статус временно безработного по состоянию на август месяц не дает возможности утверждать что я весь год не получал дохода как частное лицо и не декларировал свои доходы в органах ОГНИ. :rose:

 90. Интересно, это только у меня комменты отображаются не в хронологическом порядке? :wacko:

 91. Тема медицины и особенно онкодиспансера для меня больная!!!!
  Тётя умерла от великой своевременной диагностики местных врачей!
  А онкодиспансер нашел время принять уже КОГДА МЕТОСДАЗЫ НАЧАЛИСЬ!!!!
  А мы говорим о гениальном вкладе семьи Табаловых!!!
  Пока кто-то смотрел видео часовое, в Украине умерло 10 человек от рака! 😥

 92. По процедуре должно быть письменное уведомление Табалова на имя главного врача…. письмо должно датироваться ранее 29 августа и быть зарегистрировано как входящая корреспонденция…
  мне данных документов не предоставили…. склонен считать что их попросту нет!
  :unsure:

 93. Мне кажется, что-то сбилось после того, как Ярик удалил свой коммент. Уже не первый раз замечаю. Надо Разработчика озадачить.

 94. Как мы столько слов выучили без Гугла?

 95. Шановна пані, в мене вистачає мужності принести свої вибачення перед Вами особисто і перед лікарями КООД, які дійсно не винні в ситуації яка склалася і у даній інформаційній події! Знаю, більшість лікарів ОД роблять усе можливе для порятунку життів людей, однак не усе у владі людей!

  Ще раз повторюся! Тема кіровоградської медицини для мене досить болюча з ряду об’єктивних та суб’єктивних причин!
  Прошу вибачення за усі образливі слова в сторону лікарського складу ООД!
  :rose: :rose: :rose:

 96. Ярик, неужели ты и правда думаешь,что когда вопрос стоит о жизни больного кто-то из врачей вспоминает о своих политических симпатиях?
  А насчет коллектива— нет и нет.Колллектив в больницах должен быть «одним целым» и не надо никакого нейтралитета.

 97. …ну немножко подчищать темы-то просто необходимо…

 98. Дякую Світлано, буду знати.
  Нажаль зустрічі блогерів настільки мало тривалі, що не маю змоги запам’ятати усі ніки…. ось чому і підкреслював нещодавно потребу візуалізації блогосфери!
  Нам же немає що скривати, тож чому не знати з ким спілкуєшся, в чому людина фахівець, чим захоплюється…. а так…. кожна тема як нове знайомство! Не тримайте зла! :heart:

 99. Нам же немає що скривати
  =====================
  :good: :good: :good: :good:

 100. і вибачився, і себе похвалив, що мужності вистачило…
  ось такий унікальний кіндер росте в нас на блозі!!!!!

 101. до речі, виходить, що іноді видаляти коменти можна, а іноді — ні?
  так не чесно…
  АК мене видалятиме, як завжди, а я його не зможу!
  Ярику, подумай над цією болісною для мене проблемою…
  хоча чого я до тебе звертаюся, я з не твій електорат…

 102. Юра, будь стриманішим, у тебе попереду в»юха з кандидатом Турчиним. B-) Є мало речей, яких я чекаю з більшим нетерпінням. :yes:

 103. прикольно получилось, я то не работаю в ООД

 104. Знаешь , Ярик, проводил А.С. тренинг с агитаторами. Так он им четко сказал- с людьми , которые уже сделали свой выбор в дебаты не вступайте.Они уже сделали свой выбор и это их право, а своими доводами вы можете обидеть их . Говорите с людьми, которые не определились и хотят вас слышать(конечно, это не дословно)

 105. Турчин, з усього, що ти тут накропав, УВАГИ варта лише одна твоя фраза — «Турчин Ярослав говорит:
  31.08.2012 в 22:06
  Дебаты хочу!
  А то по одному мы ( від себе:розумію так, кандидати в депутати) все грамотные лапшу электорату вешать!» :good: :yahoo:

 106. да…. я брюнет, он рыжий!
  у меня нет отца, который передал мне свой бизнес! У него есть…
  Я не имел финансовой возможности получить высшее образование в Англии да и на второе высшее в Кировограде наскребаю с трудом…
  я хожу без охраны, Андрей Александрович с охраной!
  Мне за 20, а ему за 30..
  А еще я не завалил бизнес отца (слова сказаные его дядей Сергеем Табаловым в 2010 году).

  Так что действительно в нас мало общего..
  разве что нам нравится один тип женщин, верне даже женщина одного типа! 😉

 107. ну, Ярик йде своїм шляхом.
  і набиває шишки.
  але — власні!!!

 108. Ну, понятно, что власным. Сказано это было к тому, что грубость никогда не может принести пользы… ни ему, ни другим

 109. Не, Руслан, кандидат Турчин перетопчетсо)

 110. Он не «говнюк», просто иногда умеет так себя преподнести.

 111. :yes: :good:
  Так именно такие громче всех и кричат.

 112. Я конечно не Микола Янович…. с репетитором не занимаюсь, но стараюсь повышать уровень личной грамотности! :yahoo:

 113. А здесь, пожалуйста, поподробнее.Какая женщина? Какой тип?

 114. Мой прадед, прошедший всю Вел.отчественную войну, говорил — запомни… есть люди и есть нелюди…. в любой стране, независимо от национальности, политических предпочтений! 🙁

 115. Помниться при ответе на мой вопрос кандидат сказал, что «мы лишь обращаем внимание людей на эти проблемы, а покупать аппарат мы не будем…». И кто тогда думал о тех, кому нужно было срочно к аппарату попасть

 116. Ярику, не встигли виключити тебе з партії, як ти проявляєш виняткові здатності склерозу!!!
  я і ОС при нагоді передам, що ти його зрікся, привселюдно…
  а ще й треті півні не співали!

 117. Иван, у меня по международной класификации 1-й полусредний вес в боксе…. так что попрошу :yahoo:
  А Кличко у нас супертяж… кувалда мне в помощь :yes:

 118. Людмила Владимировна, прошу прощения и перед Вами….
  у Вас есть темы выводящие из равновесия?!
  К сожалению даная тема является такой для меня!
  😥 😥 😥

 119. Турчин Ярослав говорит:
  31.08.2012 в 23:47

  Ой как страшно :whistle: 😉

 120. Ну, тот может и догадался! А мне что? Всю ночь ребусы разгадывать? Не хорошо так. сказал А, говори и Б.

 121. Зачем… Пусть всех знают не только по БыКбордам, но и в формате видео.
  Ведь все народные депутаты рискуют в дальнейшем попадать на ток-шоу к Киселеву, Шустеру….. чтоб потом не говорили..»… оооо.. ужас, ото отот депутат от Кировограда что 2 слова связать не может!» :unsure:

 122. Если человек ведет себя, как говнюк, говорит, как говнюк, и думает, как говнюк — он говнюк. Но да, дело женщин жалеть таких. Меня — увольте-с)))

 123. Нет,не будем жалеть! Любопытство,конечно, -порок…Но,слаб человек…

 124. Олено, можна тему моєї БЕЗпартійності не чіпати! Вона для мене дуже болісна!
  Думаю з часом партійні функціонери зрозуміють свою помилку…. 🙁

 125. НАГАДУЮ!
  Тема не медицина, а брудні технології і використання адмінстративного ресурсу при агітації в державних установах Кіровограда!

 126. Жаль, нет у меня доступа к кировоградскому телевидению. 😥 😥 😥

 127. Оксано, канал «Кіровоград», наскільки відомо, транслюється в інеті в онлайні. Так що..

 128. Urasmi 31/08/2012 в 21-51 —
  «За базар готов ответить»
  ________________________________
  что же так нелитературно! :heart:
  вы считаете достойным уподобляться такому «невігласу» как я и переходить на матерный уровень дискуссии…. Вы же не Игорь Вьюн, хотя по последней риторике очень смахивать стали…. правда ему это к лицу, а в Вашем исполнении как то не Отчень :rose:

 129. не ображайся…
  я ж просто констатувала факт.
  :mail: а ти сьогодні багатьох за живе зачепив. попробуй і на собі, як це…

 130. ты, дурачок, не угомонишься никак?))
  Объясняю тебе доступно — ты мне задал вопрос, много ли мне платят Табаловы. Отвечаю тебе — мне не платят Табаловы. Если у тебя есть доказательства того, что мне платят Табаловы — предъяви их.
  Если ты не можешь этого сделать — извинись или я тебя заставлю это сделать самым остроумным способом.
  Компрене, кандидат?

 131. Мужчина, Вы ведете себя как 14-летний юнец… спокойствие-только спокойствие, не нервничайте!

  А по поводу доказательств.
  Дак ведь Вы, когда кинули мне про технический статус, тоже доказательств не предьявляла..
  Будете извиняться или как?! :mail:
  Стандарты и правила одни для всех или будем спорить?!

 132. Да я не нервничаю. Я таких говноедов, как ты, в жизни перевидел изрядно, ты даже в лучшую сотню придурков не войдешь. Ты и придурок заурядный. Ты слил в прошлый раз, сливаешь и сейчас. Ты балабол. Кстати, ты слышал про жизнь после выборов?))))

 133. И почему как Кличко, так сразу все уверены что он чуть что в морду… простите, если у Виталия не будет аргументов к своим оппонентам, то вылетит он с политики после первой же каденции!
  Как там?! Против силы всегда может найтись другая сила….. так что нужно не силой, а человечностью, умом и видением разрешения ситуаций меряться!
  Мозгами нужно отличаться Мо-з-га-ми! 😉

 134. Нашел в Интернете. Может после этого некоторые вопросы утихнут:

  относительно безвредной и допустимой для здорового населения считается суммарная доза в 1 мЗв в год, эта та доза которая получается только при профилактических осмотрах.
  для сравнения примерная доза за один обычный рентгеновский снимок легких в среднем 0.2, маммография 0.4, флюорография не цифровая 0.5, компьютерная томография легких около 10 мЗв

  В других источниках находил, если флюорография на цифровом аппарате, то доза около 0,05-0,08 мЗв.

 135. Кстати, вот еще данные по России:


  Структура коллективных доз облучения населения России складывается из следующих основных источников:

  природные источники ионизирующего излучения (радон и долгоживущие продукты распада радона — вклад в коллективную дозу 56%, космическоеизлучение 14%, всего 70%);
  медицинские источники ионизирующего излучения (рентгенодиагностика и радионуклидная диагностика — всего 29%);
  техногенные источники ионизирующего излучения (всего 1%).

 136. Ярослав хочется как то Вас поддержать.Вы действительно умный,социально активный,горите желанием сделать много хорошего и Украине,и народу,и свою карьеру сделать-это совершенно нормально. Но собачиться со всеми, толку не будет, один в поле не воин. Программы у всех партий на Украине замечательные, но влитые деньги там тоже определяют иерархию. У вас денег нет зато огня много(это очень ценный капитал), и не надо бороться уже внутри вами выбранной партии. Не переходите на личности,обливая грязью, себе бонусов не заработаешь. В конкретном случае и Табалову, и К.Ярыничу(получить блестящее образование,работу…) помогли их успешные отцы, но это не значит,что они плохие.Да у нас разные «стартовые» условия, тебе будет труднее,но вполне реально, читай биографии успешных политиков(ты хочешь быть политиком):взлеты,падения,забвение и даже смерть,и опять взлет…-Власть-адреналин,а жабу в себе дави, она только мешает. Может,ну ее эту грязную политику.Каждый несет свой Крест всю жизнь,а кто ухватывает чужой потяжелее,можно надорваться.

 137. НУЖНО Саша, нужно!!! :good: :good: :good:
  Только как проверить человека, если он депутат обл.совета от Фронта Змін и глава постоянной депутатской комиссии по медицине!
  У него в областной медицине все схвачено! :yes: 🙁

 138. Шевчука цькували?!
  Простите, а когда сейчас Шевчук угрожает зав.отделениям что если они не будут слушать его он вернется и уволит их… сделает все чтоб им не было места в областной медицине! :negative: :negative: :negative:

 139. Материал из ВЕкипедии — свободной Инциклопедии — Лингви́ст (языковОд)

 140. Спецкоммент для А.К. у нас комиссии создают только по команде «фас»

 141. …у Шевчука тоже было всё схвачено…
  На всё политическая воля…

 142. Это кстати напоминает некоторых владельцев магазинов/фирм, которые решили сами попиарить свои товары и услуги в интернете. При этом только грызутся с теми, кто скажет что-то плохое. В итоге весь пиар получается негативным и вместо притока клиентов они получают отсутствие продаж.

 143. а мой дед говорил по другому…-
  «Надо расстрелять всё теперешнее правительство…Потом расстрелять тех, кто прийдет на 9 дней…
  потом тех, кто — на 40 дней,
  потом тех, кто на годовщину…
  И лишь потом, возможно, что-то изменится…»

 144. Ну, в таком случае кругозор нужно не «повышать» а расширять)))

Добавить комментарий