Презентація фільму про КООД

4 лютого буде міжнародний день боротьби проти раку. А в понеділок, 3 лютого в обласному художньому музеї о 15.00 відбудеться презентація документального фільму Євгенії Ткаченко «Рятуючи життя». Фільм присвячений закладу, в якому я працюю — онкологічному диспансеру.

Особисто мені дуже приємно, що такий фільм з’явиться. Але не тільки просто приємно, мені здається, що він буде корисним багатьом людям. Він може допомогти позбутися деяких стереотипів та страхів. Можливо, хтось через перегляд цього фільму вчасно звернеться по допомогу, не буде занедбаності саме в цієї людини, і ми матимемо шанс разом перемогти цю достатньо серйозну та складну хворобу…

Хто бажає — ласкаво прошу, вхід вільний.

http://youtu.be/3mSuYFDbUUs

Презентація фільму про КООД: 7 комментариев

  1. Отже, відбулася презентація. Я просто дуже вдячній долі, що я мав честь познайомитися з цією світлою та справжньою людиною — Євгенією Ткаченко. Людей було достатньо багато. Презентація відбулася прикольно, драйвово. З купою емоцій. Найрізніших емоцій. Я вважаю, що це класно. Презентація вийшла живою та справжньою, як і сам фільм.

    І це здорово. Нащо потрібні нудні прилизані прораховані заходи? Кому вони що зможуть зробити корисного?! А ось цю презентацію важко забути. Отже, є шанс, що люди приділятимуть своєму життю та здоров’ю більше уваги. І більше людей виживе. І це ціна сьогоднішньої презентації — життя людини.

    Ще купа роботи попереду навіть тільки по цьому фільму. Його ще мають передивитися якомога більше людей. Якщо 10% з них щось зрозуміють — це велика перемога. Але перший бій, Женю, ти вже виграла! Мої вітання, моя шана і мої найкращі побажання тобі від усього серця!!!

  2. Отримав не одне, а цілих два позитивних враження…Від фільму, та не запланованого концерту 1+1))

  3. Замьотано, Людмило Володимирівно! Зазначу, Вас за язика ніхто не тягнув. 🙂 А Ви свої слова на вітер не кидаєте, знаю вже. 😉

    Отже, за Вами — вибір пісні. Я докладу всіх зусиль її вивчити. 🙂

Добавить комментарий